KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Lota ~ Kwiat Lotosu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lota
Źrebak

PisanieTemat: Lota ~ Kwiat Lotosu   Sob Gru 17, 2016 7:06 pm

Mój pamiętnik
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lota
Źrebak

PisanieTemat: Re: Lota ~ Kwiat Lotosu   Sob Gru 17, 2016 7:06 pm

[b]
Kod:
[right][size=16]wiek - czas[/size][/right][/b]

[b][size=18]Tytuł[/size][/b]

[url=link]miejsce/osoba[/url]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lota
Źrebak

PisanieTemat: Re: Lota ~ Kwiat Lotosu   Sob Gru 17, 2016 7:24 pm

2 dzień - ranek

Narodziny

Urodziłam się wczoraj, w jakimś lasku. Otworzyłam oczy i ujrzałam śwat. Na początku wydawał mi się on cudowny. Było zimno, co prawda, ale było i pięknie. I mama mnie kochała. Nie wiem jak ja się tu znalazłam, ale miała coś z tym wspólnego ta druga klacz - Stella, czy jak ona się nazywała. W każdym razie była cudowną klaczą. Napiłam się mleka po czym zasnęłam, ale kiedy się obudziłam, czyli dzisiaj, mama nie zwracała na mnie uwagi. Nie reagowała na nic, więc "pożegnałam" Stellę i odeszłam.
Wiem że jeszcze wrócę, muszę się odwdzięczyć tej klaczy. W końcu pojawiłam się tu dzięki niej.
Ale teraz idę odkryć świat.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lota
Źrebak

PisanieTemat: Re: Lota ~ Kwiat Lotosu   Pon Gru 26, 2016 8:51 pm

3 dzień - wcześnie rano

Powrót

Kiedy dotarłam na tą łąkę, było dopiero popołudnie. W sumie chodziłam ze dwie godziny, bo nogi mi sie plątały i co chwila się potykałam. Rozejrzałam się, poszukałam fajnego miejsca żeby pospać. Nie fajnie tam było, ale wczesnym wieczorkiem zasnęłam.
Dopiero co wstałam. Nawet tu nie jest tak źle. Jest wczesny ranek, to coś co jest przyklejone do nieba ledwo wstało.
Wracam. Jestem baaaardzo głodna, idę do mamy.
Dam znać co dalej.

Wróciłam do tego miejsca gdzie była mama i Stella. Były dalej w tej samej pozycji, więc napiłam się i przytuliłam się do mamy. Zostałam tam na tyle długo, że zrobiło się późno. Znaczy się: było jeszcze słońce, ale nie było już tak gorąco. Zdecydowałam więc że najwyższy czas odejść. Wstałam więc i podziękowałam Stelli, po czym odeszłam.
Doszłam do jakiejś rzeki. W wodzie był koń... taki czarny, niski, cichy. Nic nie mówił, tylko czytał w myślach. Nie chciał jednak wyjść na brzeg, a że było późno i chmury były już różowe, a woda lodowata, ja wyszłam i zdecydwałam odejść. Daleko. Jak najdalej od mamy i od Stelli. Nie mogę żyć z myślą że to wszystko przeze mnie. A co jeśli jestem jedynym koniem tutaj? Co będę robić przez całe życie?
Już się dosyć oddaliłam od rzeczki. Nie ma już nikogo kto mi dotrzyma towarzystwa... no trudno. Muszę się pospieszyć, bo nie chcę zostać tu na noc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lota
Źrebak

PisanieTemat: Re: Lota ~ Kwiat Lotosu   Pią Kwi 14, 2017 4:13 pm

4 dzień - rano

Złe przeczucie

Jest źle... nawet bardzo! Doszłam do strasznego, przerażającego miejsca. Były tam wielkie drzewa, które rzucały straszne cienie.... brr. Było mi całkiem ciepło, a że było późno, zdecydowałam że muszę tam zostać na noc. Zasnęłam, ale... miałam straszny koszmar! Śniło mi się że mama ma już następnego źrebaka, a mnie już nie chce... to było przerażajace, ale pewnie prawdziwe.
Kiedy się obudziłam, byłam trochę głodna. Ale wiem, że nie mogę wrócić do mamy, ona pewnie ma już kolejnego źrebaka. Ale przynajmniej wiem że nie jestem sama na tej wyspie. Tak, ale co mi to da, jak i tak nie mam matki?
No trudno. Spadam stąd. Później jeszcze coś dopiszę.

Jestem.
Idąc z tamtąd spotkałam wiele zwierząt, ale nie zwracały na mnie uwagi. Po prostu super.
Dosyć niedługo doszłam da jekiegoś "przyjaznego drzewka", o które się oparłam i zasnęłam. Tak, po raz pierwszy spałam na stojąco. Przed chwilą się obudziłam, stwierdziłam że jest jeszcze dosyć wcześnie, więc jeszcze się nie zatrzymuje na noc.
Idę, potem napisze gdzie się zatrzymałam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Lota ~ Kwiat Lotosu   

Powrót do góry Go down

Lota ~ Kwiat Lotosu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Składniki eliksirów
» Kwiat Fianny [Dublin - Irlandia]