KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy

Go down 
AutorWiadomość
Forest
Artysta

PisanieTemat: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Wto Sty 03, 2017 8:15 pm

Cóż tak jak sam tytuł wskazuje tu jest podpisownia. Teksty wymyślam czasem sama, a czasem kieruję się jakimiś cytatami to zależy kto co będzie chciał. Jeśli jakieś słowo z formularzu będzie miało o taki znaczek (+) to znaczy, że jest dodatkowe i tam jak ktoś nic dodatkowego nie będzie chciał po prostu stawia minusa, że nie chce. Cóż to chyba tyle pod formularzem będzie regulamin.
Kod:
 [b]Kolory napisów:[/b]
[b]Pierwsza czy trzecia osoba:[/b]
[b]Cytat czy wymyślony podpis:[/b]
[b]Wielkość napisów:[/b]
[b]Charakter postaci:[/b]
[b]Wygląd postaci+:[/b]
[b]Kilka wersji czy jedna+:[/b]
[b]Życzenia specjalne:[/b]
[b]Dla jakiej postaci+:[/b]
Regulamin
1.Nie pośpieszajcie mnie, bo nie zawsze mam na to czas spokojnie o każdym pamiętam!
2.Jeśli ktoś chce ode mnie avatara to mogę znaleźć jakieś zdjęcie pasujące do waszej postaci w różnych wersjach, ale nie zawsze uda mi się znaleźć!
3.Niestety nie będę mogła tych podpisów robić w żadnych ramkach i tak dalej po prostu tekst.
4.Jeśli przeczytałeś/przeczytałaś regulamin to pod formularzem postaw taką minkę ---> rendeer

Ostatnio zmieniony przez Forest dnia Wto Sty 03, 2017 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aqua
Rekrut

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Wto Sty 03, 2017 8:33 pm

Kolory napisów: Różne odcienie niebieskiego
Pierwsza czy trzecia osoba: Pierwsza
Cytat czy wymyślony podpis: Wymyślony podpis
Wielkość napisów: 13
Charakter postaci: Aqua jest miła prawie dla wszystkich, ale jej jedyną wadą jest to że ciężko zdobyć jej zaufanie.Przy niektórych spotkaniach może się zachowywać dziwnie gdyż czasem może ją coś dopaść.Gdy ktoś jej zajdzie za skórę lepiej zejść jej z drogi i z nią nie rozmawiać bo wtedy zaatakuje nawet swoich bliskich.Lubi inne konie i jest bardzo miła dla tych które zyskają jej zaufanie.Nie lubi jak inni robią jej krzywdę wtedy jest taka nerwowa że może zaatakować z całej siły.Jest ona zdolną wojowniczką która ma dar do walki.Gdy wpadnie w tarapaty potrafi się z nich wydostać.Umie też uporać się z załamaniem i potrafi pocieszyć w potrzebie.Aqua ma mnóstwo tajemnic których nikomu nie powierza.
Wygląd postaci+:
Aqua to piękna klacz rasy Shire która ma 230 cm wysokości.Jest wysoka i umięśniona nogi również ma umięśnione.Ma duże czarne oczy które widzą prawie wszystko.Uszy ma trochę mniejsze, ale bardzo czujne.Pysk ma cały biały o profilu prostym.Mimo że jest wielka bardzo szybko biega i jest bardzo zwinna.Porusza się z gracją i głową uniesioną do góry.Jej sierść jest średnia, ale i tak mimo tego będzie jej zawsze ciepło.Klacz nie ma żadnych blizn i ran.Na kopytach ma szczotki.Ogólnie Aqua jest barwy białej, a grzywę ma jaśniejszą od ciała.Jej sierść jest mięciutka jak puch.Jej grzywa i ogon są proste.Szyje ma długą.Zawsze chodzi tajemniczo uśmiechnięta.
Kilka wersji czy jedna+:-
Życzenia specjalne: Nie musisz się śpieszyć Very Happy
Dla jakiej postaci+: -
rendeer
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Wto Sty 03, 2017 8:36 pm

Przyjęte! Będzie może jeszcze dzisiaj lub jutro Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Wto Sty 03, 2017 8:57 pm

Kod:
[size=13][color=#00ffff]Gdzieś w gronie sporych koni jestem ja może i trochę młoda, ale czasem i straszna.[/color][/size][color=#0000ff][size=13]Często miła dla innych jestem i nie ranie ich, ale trzeba tu zdobyć moje zaufanie![/size][/color]
[size=13][color=#000099]Kiedy jestem zła lepiej zejdź mi z drogi, bo inaczej pokaże swoje rogi.[/color][/size]
[size=13][color=#00ffff]Jestem Aqua czyli woda, ale klaczą to ja jestem, a nie wodą jak niektórzy się mylą.[/color][/size]
[color=#0000ff][size=13]Jestem wysoka jedna z najwyższych wręcz koni na świecie no tego nie wiem, ale dziwnie jest mnie spotkać taką wielką białą klacz co jest zawsze ciut szalona.[/size][/color]
[color=#000099][size=13]Puchata i miękka jestem jak puch, przytulić czasem też się można, ale tylko przyjaciele[/size][/color]
[size=13][color=#00ffff]Nie lubię tych co krzywdę robią innym, lecz czasem ja tak robię, ale co poradzić taka jestem czasem spokojna, a czasem nerwowa po prostu ogień i woda![/color][/size]
[color=#0000ff][size=13]Szybka, zwinna to ja jestem no i siłą też nie gardzę.[/size][/color]
[size=13][color=#000099]Umiem też pocieszyć w potrzebie kto wie... Może nawet i ciebie?[/color][/size]
Proszę bardzo mam nadzieje, że się podoba ewentualnie mogę coś zmienić albo napisać od nowa wszystko Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aqua
Rekrut

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Sro Sty 04, 2017 2:08 pm

Dziękuje podoba mi się Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sunny
Rekrut

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Sro Sty 04, 2017 3:47 pm

A co tam sobie też zamówię... Very Happy
Kolory napisów: Czerwone
Pierwsza czy trzecia osoba: trzecia
Cytat czy wymyślony podpis: wymyślony podpis
Wielkość napisów: 10
Charakter postaci: Nie oceniaj póki nie poznasz. Sunny co prawda wydaje się spokojna, ale potrafi również pokazać rogi. Według niej przyjaciele nic nie znaczą no chyba, że ktoś jej zaimponuje charakterem. Klacz może wydaje się milutka,delikatna czy nawet dobroduszna, ale nie ona jest złośliwa i wredna. Sunny ma jednak w sobie iskierkę dobroci, która czasem przemyka się przez jej serce, ale to tylko wtedy kiedy ona komuś zaufa, a zaufanie u niej ciężko zdobyć. Źrebaki? Ona nawet nie chce o nich słyszeć. Sunny ma kilka wad, ale według niej największą wadą jest to, że jest zawsze, ale to zawsze szczera. Jej słabością jest dotyk chrap, a zwłaszcza wtedy kiedy ogier ją masuje po szyi. Jeśli ona znajdzie przyjaciółkę czy tam przyjaciela potrafi być dosyć miła i przyjacielska. Co sądzi o koniach z innego stada? Nienawidzi ich. Zawsze kiedy spotka kogoś nie z stada w którym ona jest i jeszcze na jej terenach od razu wkracza w nią demon. Nie ma litości nie ma! Kiedy już zdobywa tą ofiarę dosyć często pokazuje jej kto tu rządzi. Uwielbia widok cierpienia i krwi jej wrogów.
Wygląd postaci+:-
Kilka wersji czy jedna+:-
Życzenia specjalne: Brak
Dla jakiej postaci+: Sunny Smile
rendeer
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Sro Sty 04, 2017 8:59 pm

Zamówienie przyjęte! Będzie jutro Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lota
Źrebak

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Czw Sty 05, 2017 11:37 pm

Kolory napisów: niebieski I szary
Pierwsza czy trzecia osoba: pierwsza
Cytat czy wymyślony podpis: wymyślony
Charakter postaci: Lota kocha i nienawidzi na raz swoją matkę (Savashia) , bo myśli że ona ją porzuciła. Uwielbia Stellę.
A co do charakteru: Lota jest samotna, lecz spokojna i przyjazna. Jest nastawiona pozytywnie do innych, ale nie lubi tłumu. Czasami kłamie i przybiera różne maski. Nie lubi być w centrum uwagi, jest raczej cichą obserwatorką. Mówi że jest realistką, na ogół nie lubi i nie rozumie dorosłych. Lubi marzyć i ma bujną wyobraźnię
Wygląd postaci+: Lota jest kara, wygląda jak fryz: jest mocno umięśniona i ma ładną, jeszcze sterczącą grzywę i ładny ale jeszcze krótki ogon. To chyba tyle, ale to raczej nie jest ważne Wink
Kilka wersji czy jedna+: jedna wystarczy Smile
Życzenia specjalne: nie wiem czy to możliwe, ale chciałabym aby podpis był skierowany do matki
Dla jakiej postaci+: Dla Loty Very Happy

rendeer

Dzięki :*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Pią Sty 06, 2017 10:12 am

Przyjęte! Smile Będzie po podpisie Sunny Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Sob Sty 07, 2017 7:50 pm

Przepraszam, ale podpisy będą gdzieś dopiero w niedzielę :/

Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Sro Kwi 12, 2017 7:09 pm

Okey no, więc odświeżam podpisownie kto chętny? ;p

Źrebak

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Sro Kwi 12, 2017 7:57 pm

Jak już wiesz Smile dla Nightmare

Kolory napisów: czerwony/ciemno czerwony,/czarny
Pierwsza czy trzecia osoba: ymm… szczerze obojętne
Charakter postaci: Nightmare… jest inteligentna a przynajmniej za taką się uważa, silna i myśli że jak będzie chciała to będzie mogła zapanować nad wszystkim. Kocha widok krwi i śmierci, uwielbia się też kłócić, ale ma w tym zasady.
Po pierwsze, nie zaczepi kogoś bez powodu, więc często prowokuje inne źrebaki. Jeśli zobaczy dwa źrebaki które się kłucą, na przykład, pobije jednego z dwóch, niby stanie w obronie drugiego, ale nie znaczy to od razu że są jakimiś super przyjaciółmi. Oczywiście można się z nią zaprzyjaźnić, ale nie jest powiedziane że ta przyjaźń będzie trwała.
Po drugie, nie zaczepi jakiegoś dopiero co poznanego źrebaka, ze względu na jego wygląd, postanowiła sobie że może krytykować wygląd tylko jej wrogów.
Nie ma zasad co do ogierów: lubi bawić się ich uczuciami, ale za nic w świecie nie chce się zakochać.
Oprócz widoku krwi, Night kocha jeszcze swoją matkę i stado. Tylko za nich oddałaby życie… albo nawet nie.
Nie wiem po co tyle napisałam… tak jakoś wyszło XD
Wygląd postaci+: wiśniowo gniada klaczka, czyli ciemno gniada w cieniu i trochę przebłyskująca na czerwono na słońcu. Grzywa i ogon czarne. Oczy czarne. Kopyta czarne. Wszystko czarne XD ma głowę proporcjonalną, o profilu prostym, szyję lekko łabędzią, jest mocno umięśniona i ma długie nogi. Jednym słowem: harmonia.
Kilka wersji czy jedna+: jedna wystarczy, chyba że chcesz zrobić jedną w 1 i jedną w 3 osobie… ale nie musisz
Życzenia specjalne: nope
Dla jakiej postaci+: Nightmare Wink

rendeer
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Pią Kwi 14, 2017 12:21 am

Przyjęte! Będzie za... Po niedzieli albo wcześniej Razz

Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Pią Kwi 14, 2017 1:12 am

Dziękuję, kochana :*

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Pon Maj 08, 2017 8:12 pm

W końcu Recia się doczekałaś. Tak wiem brzydkie, ale dałam z siebie wszystko :c
Jest tutaj na Karsin pewna mała gniada klacz.
Nightmare ma na imię.
Niby źrebak, a demon, który kocha cierpienie.
Zasady jednak u niej są, ale czy to ma znaczenie...
Piękne czarne oczy zawsze znaczą kłopoty.
Często sama pcha się w bójki między innymi.
Może i silna,inteligenta czy chętna panowania nad światem
Ale mimo wszystko iskra dobroci
może się w niej znajdzie?

Kod:
[size=10][color=#000000]Jest tutaj na Karsin pewna mała gniada klacz.[/color]
[color=#660000]Nightmare[/color] [color=#000000]ma na imię.[/color]
[color=#660000]Niby źrebak, a demon, który kocha cierpienie.[/color]
[color=#FF0000]Zasady jednak u niej są, ale czy to ma znaczenie...[/color]
[color=#000000]Piękne czarne oczy zawsze znaczą kłopoty.[/color]
[color=#FF0000]Często sama pcha się w bójki między innymi.[/color]
[color=#660000]Może i silna,inteligenta czy chętna panowania nad światem[/color]
[color=#000000]Ale mimo wszystko iskra dobroci
może się w niej znajdzie?[/color][/size]
Jak chcesz mogę coś zmienić czy cóś

Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Sro Maj 10, 2017 10:29 pm

Ktoś coś zamawia? c:

Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Pon Cze 05, 2017 11:24 pm

//Jeeeeej, dzięki <3

Kolory napisów: szary, niebieski, czarny
Pierwsza czy trzecia osoba: yyyhm.. tym razem może w pierwszej
Charakter postaci:
Lota jest samotna, nie ma przyjaciół, ale ogólnie jest towarzyska. Jest nastawiona negatywnie do dorosłych, jedyna klacz którą lubi to jest Stella. Za to bardzo lubi źrebaki, ale unika tłumu. Nie lubi być w centrum uwagi, woli obserwować innych. Czasem zdarza jej się skłamać i przybiera różne maski. Mówi że jest realistką, twierdzi że każdy, kiedy dorośnie, straci serce, stanie się zamkięty i egoistyczny.
Lota bardzo lubi marzyć i ma bujną wyobraźnię. Należy do spokojnych klaczy, nie jest wielką fanką sportu i biegania, ale bardzo lubi ryzyko, lubi się wygłupiać z przyjaciółmi.
Kocha i nienawidzi na raz swoją matkę Savashię, bo myśli że ona ją porzuciła.
Wygląd postaci+: Lota jest kara, mocno umięśniona, ma ładną, czarną grzywę i ogon. Ma czarne oczy i pysk o profilu prostym. Wygląda trochę jak fryz
Kilka wersji czy jedna+: jedna wystarczy Wink
Życzenia specjalne: nope Very Happy
Dla jakiej postaci+: Dla Loty XD

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Czw Cze 08, 2017 3:38 pm

Eh przyjęte! c: Niedługo powinien się pojawić c:

Władca

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   Pią Cze 09, 2017 5:53 pm

Dziękiiii <3

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy   

Powrót do góry Go down

Nie potrzebna nikomu podpisownia leśnej fortecy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1