KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Shanon - bez wspomnień.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Shanon
Zwykły koń

PisanieTemat: Shanon - bez wspomnień.    Nie Lut 05, 2017 9:34 pm

Imię: Shanon, Shan.
Stado: Krwawa Zemsta.
Wygląd: Smukły, wysoki wręcz sam w sobie jest klasą - czysta krew hanowerska. Nie jeden hodowca chciałby mieć go u siebie w boksie. Dokładnie mówiąc mierzy 170, to solidnie jak na przedstawiciela swojej rasy. Choć do ogromnego Shire brakuje mu sporo, to jednak czuję się wysokim ogierem. Pokryty gniadyn dywanem, o czarnych - błyszczących skarpetkach. Właściwie to każdy centymetr, milimetr jego ciała jest zadbany i ciągle wymuskany. Krótka, gęsta grzywa przycięta na prosto, tak samo jak ogon - o równej lini. Na licu wyrzeźbiona szczęka i każdy widać mu dołeczek, czy też wypukłości. Chrapy pochodzące pod szary kolor, o czarnych krótkich wąsach. Oczy jakby skradzione demonom, czarne i z ogromną głębią spojrzenia. Brak w nich litości i zrozumienia.
Charakter: Opanowany, opanowany i opanowany. W gruncie rzeczy taki jest, jak nikt nie podniesie mu ciśnienia i nie truje życia. Typowy macho, który nie stroni od brudzenia swych kopyt. Kiedy trzeba to i sam dostanie w gębę i uniesie tą porażkę, godnie. Na pierwszy rzut oka nie wygląda przyjaźnie i nie specjalnie stara się o taką opinię, jak ktoś ma przy nim być to tolerować go takim jaki jest. Gruboskórny typ, który nie bardzo wyznaję swe uczucia. Rzadko kiedy jest pomocny i nie bardzo lubi, gdy sam sobie nie radzi. Według niego to jest upokarzające, gdy dorosły ogier nie jest w stanie sam na siebie zapracować.
Historia: Morderca...
Dawno, dawno temu było sobie małe, dosyć przyjazne stadko. Mieszkało, a raczej traktowało siebie jak rodzinę każde z koni. Shanon był synem przywódcy, a raczej przyszywanym. Bowiem jego matka spotykała się z przywódcą, a on miał również swojego syna - prawowitego. Chłopcy, że tak pozwolę ich wówczas określić raczej nie przepadali za sobą. Aczkolwiek to zawsze Shan był tym, któremu najmniej ufano i najwięcej na niego zganiano. Młody ogier miał nawet wtedy własną matkę za prawowitego wroga, który zasługuje na śmierć. Nie stawała w jego obronie, nic a nic... Lecz pewnego dnia, gdy poszli oboje na spacer... Nad strome urwisko...
Wrócił tylko on...

Ostatnio zmieniony przez Shanon dnia Pią Maj 12, 2017 10:33 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Nie Lut 05, 2017 9:50 pm

Hmm... Dopisz może dwie linijki do charakteru, a co do historii... No cóż daruje ci, ale przynajmniej napisz o tym jakie ma plany czy coś podobnego...

Władca

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Pon Lut 27, 2017 4:31 pm

Jak powiedziała Night, jeśli nie chcesz opisywać przeszłości to napisz jakie ma plany na przyszłość, albo co ma zamiar robić na Karsin.

~ Reta

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shanon
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Czw Maj 04, 2017 12:02 am

Akcepcik? Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Czw Maj 04, 2017 3:02 pm

Oj Shanon Shanon i co ja z tobą zrobię? Myślałam, że napiszesz trochę więcej, ale no ok postaraj się jeszcze coś do historii dopisać... Ale z tym, że jestem dobra to AKCEPT!!! 

~Night

Admin

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Pią Maj 05, 2017 7:17 pm

Przykro mi, ale nie mogę zaakceptować, ta historia jest jednak za krótka. Jeśli chcesz to mogę na pw wysłać zestaw pomocnych pytań...

~Karsin

Shanon
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Pią Maj 12, 2017 10:35 pm

Gotowe! Mam nadzieję, że to koniec zamieszania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wanilia
Władca

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Sob Maj 13, 2017 4:26 pm

To ja jeszcze się doczepię Very Happy Napisz, że trafił na Karsin Wink
~Wanilia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Karsin
Admin

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    Pon Maj 15, 2017 5:56 pm

Ech, niech będzie akcept Wink

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Shanon - bez wspomnień.    

Powrót do góry Go down

Shanon - bez wspomnień.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Komnata Wspomnień
» Źródełko wspomnień