KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Anarie, od początku do końca.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anarie
Zwykły koń

PisanieTemat: Anarie, od początku do końca.   Sob Maj 27, 2017 3:47 pm

Ze wzgędu na to, że siedzę w swojej kryjówce na terenach stada... A no tak są to tereny niczyje. Nie zostałam przydzielonego stada, ale najprawdopodobniej będą to Lodowate Serca. Opisują mnie dokładnie po opuszczeniu Indiańskiej zagrody w Stanach Zjednoczonych. Oh... Jak tęsknie za zapachem małego pustkowia, zero życia. Razem z moim panem rzecz jasna człowiekiem, chodziliśmy na polowania kilkaset kilometrów z naszego miejsca zamieszkania. Na moim grzbiecie szło szybko, już przyzwyczajona byłam do temperatury, która tam panuje. Piękne były czasy, gdy moja wytrzymałość była tak niesamowita... A moja siła tak niewiarygodna. Ale po długim okresie nic nie robienia praktycznie wszystko spaliłam. Jak musiałam jeść mięso ptaków (Byłam do tego przyzwyczajona, gdy praktycznie... Widywam zero roślin) A gdy jakąś znajdywałam musiałam posłusznie wieźć ją do naszego miejsca zamieszkania. Wykorzystywali ją najczęściej jak Tajne herbatki lecznicze Czyż tak nie powinno wyglądać codzienne życie prawdziwego konia?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Anarie, od początku do końca.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Czterech Pór Roku
» Pamietniczek - Początek
» Gothic "Nowy Początek"
» Porady na początek & FAQ