KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam

Go down 
AutorWiadomość
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pon Lip 03, 2017 4:51 pm

Robię avki. Myślę, że powinno Wam się spodobać. Ja szczerze sama wolę, tylko zdjęcie z rameczką i imieniem, ale mogę komuś dodać jakieś inne dodatki heh Wink Przykładem jest avatar mój, Primavery, Misy, Benita, Forest, Noemi, Sentari... ^^
Wygląd:
Napis większy:
Napis mniejszy: (nie trzeba)
Inne: (nie trzeba np. efekt podniszczonego, zadrapanego, starego itp.)
Jeśli macie jakieś zdjęcie to wyślijcie mi link na pv. Zgłaszajcie się tutaj! Very Happy  
Moje prace to nie mistrzostwa świata. Więc ostrzegam jak coś xD
*JAKOŚĆ poprawia się gdy zdjęcie zostanie ustawione*

Ostatnio zmieniony przez Aven dnia Sob Sie 26, 2017 12:37 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sentari
Generał

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sro Lip 05, 2017 11:48 am

Wygląd: Sentari jest generalnie drobną, smukłą klaczą. Ma długie, szczupłe nogi, jak jeleń. Jej rżenie przypomina głos elfa. Posiada ciemne, twarde niby diamenty kopyta i błyszczące, żywe błękitne oczy. Jest maści bułanej, co znaczy, że jej nogi, ogon i grzywa są czarne a reszta sierści żółtopłowa.
Napis większy: Sentari
Napis mniejszy Do not judge a book by its cover
Inne: Brak c:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sro Lip 05, 2017 5:58 pm

Proszę. Zrobiłam kilka do wyboru ^^ Jak coś poprawić to pisz śmiało Wink są duże ale, jak ustawisz to będą pasować i się zmniejszą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sentari
Generał

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Lip 06, 2017 11:36 am

Śliczne dziękuje ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benito

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Lip 20, 2017 10:48 am

Jakie piękne avki. *_* Czas zadbać o wygląd profilu! Co z tego, że nie mam jeszcze napisanej KP? Klasę trzeba trzymać od początku. Cool
Wygląd: Po prostu kary koń holsztyński. Może mieć białe znaczenia, ale nie musi.
Napis większy: Benito
Napis mniejszy: History's written today...
Inne: brak
Powodzenia życzę!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Lip 20, 2017 6:36 pm

Coś średnio mi wyszło :/ jak coś do poprawki to pisz! Tylko to zdjęcie znalazłam. Były inne z karymi ale o wiele gorszej jakości i z wyglądu niezbyt...

Wystarczy? Czy może dorobić jeszcze jakieś inne? Może znalazłeś/aś jakieś fajne zdj? C:

EDIT powiększę trochę czcionkę. Wait C:
GOTOWE ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Noemi

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Lip 20, 2017 7:59 pm

Wygląd: Jej sierść jest o barwie gniadej chociaż jest podobna do kasztanowej. Oczy są koloru ciemnego brązu można nawet uznać, że orzechowego, lśniące i duże, z długimi rzęsami. Jest również dość wysoka jak na tą rasę, długonoga i z pewnością bardzo zgrabna, co rzuca się na pierwszy rzut oka. Pysk jest wklęsły w niewielkim stopniu, głowa odziedziczyła arabskie cechy. Żadnych ran i blizn na jej ciele. Grzywa i ogon są długie, bujne i bardzo zadbane, tak samo jak jej całe ciało, a można by było powiedzieć, że wygląd to jej życie.
Napis większy: Noemi
Napis mniejszy: Brak. Chyba, że coś wymyślisz c:
Inne: Brak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Lip 20, 2017 8:34 pm

Jak coś zmienić to szybko pisz, póki mam otwarty program ^^

Ostatnio zmieniony przez Aven dnia Czw Sie 24, 2017 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Noemi

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Lip 20, 2017 8:36 pm

Śliczne dzięki ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benito

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 11:03 am

Ładniutkie. <3 Dzięki!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 1:01 pm

Wygląd: Chyba nie muszę wiele mówić.Indiański koń biały w brązowe łaty.Pióra w grzywie,malowidła na ciele i tym podobne.
Napis większy: Bhadramuti
Napis mniejszy: You know me. I'm different.
Inne: -

Ps.Avatar będzie tylko na specjalne okazje więc nie obraź się, że nie będę go miał przez większość czasu.
Planuję go tylko ustawiać np na święta Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 6:50 pm

Rozumiem ^^
Jak coś do poprawki to pisz teraz, póki mogę coś jeszcze zmienić.
Tu, dla Ciebie znalazłam więcej zdjęć, więc będzie więcej propozycji.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diana♥
Rekrut

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 8:30 pm

Wygląd: Zwykła biała klacz z dziwnymi znakami na ciele. Tyle powinno starczyć
Napis większy: Diana
Napis mniejszy: Brak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 9:06 pm

Mam pytanie.Jakie rozmiary mają te obrazki?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 9:54 pm

Jeżeli chodzi o to, (nie jestem kumata wybacz xp) to obrazki się nie rozciągają i jest z nimi wszystko w porządku, bo je 'testowałam' na swoim koncie (zawsze przed wysłaniem tak robię) więc bez obaw, że są za duże, bądź za małe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 9:58 pm

Diana - jakie dziwne znaki na ciele? Mogłabyś to bardziej sprecyzować? Będzie mi łatwiej znaleźć zdjęcie. A i przeczytałam Twoje KP... tam jest napisane, że klacz jest kara. Już mi się miesza. Pomyliłaś się czy mam robić białą?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diana♥
Rekrut

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Pią Lip 21, 2017 10:47 pm

Ups pomyliłam się kara kara :') Znaków może nie być ja sobie poradzę byle by avek był ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sob Lip 22, 2017 6:27 am

Gotowe ^^ Pierwsze coś mi nie wyszło, ale postanowiłam wysłać. Może się spodoba :')

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sob Lip 22, 2017 6:37 am

UWAGA

Wstrzymuję Avatarnię, ze wględu na wyjazd. Wracam po 18.08 i wtedy ponownie zostanie ona 'aktywowana'. Wybaczcie nie mogę ze sobą wziąć laptopa, a na telefonie ciężko byłoby obrabiać te zdjęcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sro Sie 23, 2017 4:07 pm

POWRACAM.
Karta zgłoszeń i wszystko inne pozostaje jak wcześniej. Zapraszam! Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sro Sie 23, 2017 4:32 pm

Wygląd: Cóż by tu opowiadać biała maść, biały ogon i grzywa są lekko falowane.
Napis większy: Forest
Napis mniejszy: Brak pomysłu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sro Sie 23, 2017 5:07 pm

Będziesz niestety musiała trochę dłużej poczekać, bo teraz zauważyłam, że coś jest nie tak z moim programem... :/ sorka, jeśli robię problem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Sro Sie 23, 2017 5:37 pm

Oki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Sie 24, 2017 11:05 am

Trochę źle wyszło :/ spróbowałam w innym programie. Jak coś do poprawki to pisz. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Od dłuższego czasu nie obrabiałam zdjęć, więc... no. Nie wyszło tak jak bym chciała. Wygląda na słabą jakość, ale jak dodasz to się wszystko poprawi ;-)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   Czw Sie 24, 2017 9:07 pm

Dziękiii ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam   

Powrót do góry Go down

Avatary na zamówienieee ^^ zapraszam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lista zajętych osób do avatarów
» Spis różdżek
» [ZAPRASZAM] Praca w Niemczech od zaraz.
» [ZAPRASZAM] Wingtalia