KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

⚙☀⚙☼✤☼⚙☀⚙

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Juet
Zwykły koń

PisanieTemat: ⚙☀⚙☼✤☼⚙☀⚙   Wto Sie 22, 2017 9:52 pm

Moje pierwsze wrażenie dotyczące tej krainy: Bosko. Piękne tereny, rozległe i zielone, urzekające widoki i takie tam.
Zwiedziłem trochę samotnie. Właśnie samotnie, ani żywej duszy nie spotkałem. Dziwne. Może po prostu ten rejon nie jest często odwiedzany nawet przez członków pobliskich stad. Bo są tu stada, tak myślę. Na razie nie wiem.

Jakim pechowcem trzeba być żeby od razu się wplątać w nieciekawe sprawy. Nie chcę oceniać pochopnie, ale ciężko tego w tej chwili nie zrobić. Pierwszym osobnikiem jakiego tu spotkałem był dziwny, tchórzliwy acz agresywny, ogier-sadysta. Dziwny jest. Niemiły, chociaż w sumie nie wiem. Urgh.. Długo byłem sam nie wiem co jak funkcjonuje, jakie są zasady. On mi niby wszystko objaśnił, ale w sumie bardzo możliwe, że kłamie. Nie ufałem mu, więc dlaczego za nim poszedłem? Wydawało mi się, że możemy zostać przyjaciółmi. To było słodkie, wyglądał jak wystraszony źrebak. Uznałem, że podbuduję jego pewność siebie i potulnie pójdę z nim udając, że dał radę mnie porwać.
Przeliczyłem się. Głupek. Jak masz miękkie serce to musisz mieś twardy tyłek. To przysłowie się sprawdziło. Dosłownie i w przenośni. Wykorzystany w niecny sposób przez tego zwyrodnialca. Nie mówię, że było mi nieprzyjemnie. Było okropnie. Jeszcze potem jego zachowanie. Oburzające!!! Blizna na zadzie będzie boleć jeszcze długi czas. Cięcia na brzuchu i szyi w szpecący sposób ukła....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

⚙☀⚙☼✤☼⚙☀⚙
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1