KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Krwawe lochy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
AutorWiadomość
Royal Shel

PisanieTemat: Re: Krwawe lochy    Wto Wrz 05, 2017 10:39 pm

/wybaczcie, już jestem c:

Mały od wielu miesiecy żył... Czuł i słyszał. Pomimo przebywania w brzuchu Brave słyszał wiele. Nie wiedział skad pochodzą głosy. One po prostu... Były.
Otaczała go cieplutka i miękka sciana która z każdym dniem stawała się mniejsza, i mniejsza. W końcu całkiem uniemożliwiła ruchy Royala.
Młody ogerek poczuł ból. Jego domek nagle zaczął się kurczyć. Nie! On pragnął tam zostać! Dlaczego muszą go zabierać. Tam było tak cieplutko i przyjemnie.
Próbował pozostać w brzuchu matki jednak parła zbyt mocno. Młody po chwili poczuł chłód przeszywajacy jego ciało. Po chwili zdołał otworzyć oczy. Wokół niego było dosyć ciemno, a obok stały... Dwa duże... Jak to się nazywa?
Przerażony patrzył na Brave. Przypominała mu ten cieplutki domek do którego wszedłby jeszcze raz! Dlaczegoby nie spróbować?
Poruszył nogami jednak nie miał na tyle siły by wstać. Jedynie podparł się lekko ja przednich kopytkach.
Wyglądał tak... Niewinnie i uroczo. Już wkrótce stanie się postrachem krainy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Real Stone
Rekrut

PisanieTemat: Re: Krwawe lochy    Sro Wrz 06, 2017 7:29 pm

// ja sie tak ty ekscytuję nwm czemu XD

Uśmiechnął się słabo do klaczy, można powiedzieć, że złapali miły kontakt... Lecz nic nigdy nie trwa długo.
- Wiem, Brave- odezwał się po dłuższej chwili, widząc karego źrebaka wychodzącego na świat. Sam go tak nazwał, mógł być z siebie teoretycznie dumny. Jego imie i imię źrebaka były do siebie tak podobne, jak wygląd Real'a Stoney'a do Royal Shel. Obserwował źrebaka z dumą, ponieważ jak sam uznał można nazwać go wyjątkowo udanym, bardzo udanym.
- Myśle, że dwa dni na wykarmienie to idealny czas?- zapytał, rozchylając wargi czekając na wypowiedź klaczy. Z łaski jego, że urodziła taką piękniść mógłby podwyższyć jej trochę dni, lecz nie o dużo więcej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Brave
Rekrut

PisanieTemat: Re: Krwawe lochy    Sro Wrz 06, 2017 9:03 pm

// ja też trochę :")
Odwzajemniła mu lekki uśmiech. Przecież dopiero co ją torturował... Co jest ze mną nie tak? spytała siebie w myślach i cicho westchnęła opuszczając wzrok. I co? Może jeszcze rzucę mu się w ramiona? dodała i podświadomie prychnęła.
- Myślę, że powinieneś dać mi więcej czasu. - odpowiedziała. - Chcę być z nim, najdłużej jak się da - odparła spoglądając na malca. Próbował wstać. Klacz cicho się zaśmiała i pomogła mu się podnieść. Wyglądał tak uroczo...
//sorry, że tak krótkie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Royal Shel

PisanieTemat: Re: Krwawe lochy    Nie Wrz 10, 2017 3:23 pm

Patrzyła wielkimi oczyma na rodziców. Byli na prawdę olbrzymi! Ten czarny duży to nawet podobny do niego.
Royal chwiejnie ruszył w stronę matki. Brave nawet pomogła mu wstać. Royal na swoich chudziutkich jeszcze nóżkach podszedł do siwej. Schował się pod jej brzuchem gdy poczuł zapach. mmm... Zaczął węszyć gdy poczuł zwisające coś. Uchwycił to 'coś' w zęby i poczuł smak mleka. Z początku trochę go to zdziwiło. W końcu skąd ono się tam wzięło? Jednak nie rozmyślał nad tym długo i pozwolił sobie rozkoszować się nad pyyyysznym mlekiem.
Jego rodzice o czymś rozmawiali, Royal choć tak mocno zajęty jedzeniem wyłapał co poniektóre słowa a jego uszka goniły niczym antenki nasłuchując nowych słów. Niektóre z nich takie jak 'wykarmienie' czy 'najdłużej' były dla niego takie zmyślne i dłuuugie! Skąd oni je w ogóle wzięli. Nie łatwiej porozumiewać się prostszymi i krótszymi wyrażeniami?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Real Stone
Rekrut

PisanieTemat: Re: Krwawe lochy    Pią Wrz 22, 2017 6:45 pm

Jego psyk przejrzał cień grymasu. Co prawda starał się być miły i przyjazny dla Brave, ale tylko dlatego, że potomek Real'a Stoney'a może zrozumieć niektóre słowa. A nienawidzenie swojego ojca rujnuje jego potężny plan.
- Więc ile chcesz?-burknął dość zniesmaczony to niezadowolony tym, że klacz będzie chciała zostać dłużej z Royal'em.
Spoglądnął kątem oka na malca, budowę ciała miał umięśnioną i urodził się dość wysoki jak na źreba. Podszedł do niego leniwym krokiem, przytulając łbem jego chudy brzuch przez, który można było zauważyć widoczne żebra.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Krwawe lochy    

Powrót do góry Go down

Krwawe lochy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 32 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
 Similar topics
-
» Krwawe literki
» Stare Lochy