KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sala tortur

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
AutorWiadomość
Espilce
Wojak

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Wto Kwi 26, 2016 4:15 pm

Będzie mogła się sama kopnąć, czy nie będzie mogła? W tej chwili nie było to dla mnie jakoś bardzo istotne. Później znowu zaczęła gadać w języku, którego nie rozumiałem. Mogłem jej coś nagadać, ale chyba nie miało to sensu. Zamiast tego rzuciłem się na jej prawą zadnią nogę, w końcu przymocowując ją do posadzki. Mimo jej szarpaniny to samo zrobiłem i z jej drugą kończyną.
- Idiota? Chyba ty! Bo dałaś się porwać i skuć! - przypomniałem jej. Stanąłem centralnie za nią i zacząłem się wycierać pyskiem o jej wielki, huculski zad.
- A teraz... ty już dobrze wiesz, co będzie. - stwierdziłem z uśmiechem, po czym zadowolony z siebie zacząłem ją podgryzać po nasadzie ogona, stojąc centralnie za nią.
- Tak bardzo chcesz mnie kopnąć? Szkoda, że twoje nogi są takie przykute. - prychnąłem, wodząc chrapami po jej umięśnionych tylnych nogach, od zadu aż do pęcin, na których były zapięte okowy. Chciałem ją zirytować i przypomnieć jej, że jest słaba, bezsilna, a ja mogę z nią zrobić wszystko, co tylko będę chciał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shredder
Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 3:53 pm

Wprowadził tu klacz i zamknął za nią drzwi, sam również oczywiście wkraczając do środka. Musiał przyznać, że kasztanka była niczego sobie i chętnie puściłby ją wolno w obrębie tego pomieszczenia, no ale niestety był tu też ten kary, którego nie znał.
Skinął mu głową, po czym zdjął z klaczy liny, koniec końców przykuwając ją do ściany długim, mocnym łańcuchem, lekkim ale i niesamowicie wytrzymałym, który zbytnio nie krępował jej ruchów, dopóki by się w niego nie zaplątała, ale też nie pozwoliłby jej opuścić pomieszczenia.
- Chciałaś rozmawiać, więc proszę - rzekł do niej. - Jak cię zwą i dlaczego wkroczyłaś na nasze tereny?
Nie zwracał uwagi na karego, zwłaszcza, że był w innej części pomieszczenia, w końcu chciałby mieć tu mimo wszystko, w miarę możliwości jakąś prywatność.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 4:54 pm

Ja nazywam się Night chciałam po prostu się przejść no ale wyszło jak wyszło przepraszam cię i możesz mi powiedzieć jak się nazywasz?-powiedziała klacz ze spokojem uspokój się Night on tylko cię przykuł do łańcucha na razie rozmowa on ci nic nie zrobi chyba...-rzekła do siebie w myślach i uśmiechnęła się tajemniczo (no super w takiej sytuacji? XD).

Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 5:00 pm

// możesz stosować znaki interpunkcyjne, proszę? Wink

Przewrócił oczami, patrząc na klacz bez większego zainteresowania obecnie... A tak się przynajmniej wydawało.
Kątem oka zerknął na karego i wiedział już, co mu aż tak bardzo nie pasuje. Znalazł po drodze jakąś dźwiękoszczelną kotarę, która i przy okazji ich zasłaniała, po czym odgrodził ich nią od karego mniej więcej w połowie sali. Nie lubił być ani podsłuchiwany, ani podglądany.
- Żadnych głupich pytań - odpowiedział jedynie. - Moje imię podaję tylko tym, którzy sobie na nie zasłużą.
Podgryzł lekko jej kłąb, symbolicznie ukazując swoją mentalną i fizyczną przewagę i wyższość.
- Dam ci wybór, bo chyba niedawno przybyłaś do naszej krainy... Wolisz być pokryta, czy pocięta?
A tam, niech zna jego łaskę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 5:06 pm

Night tylko przewróciła oczami szczerze to wole być pokryta! wiedziała że nie ma po co walczyć bo ogier jest wyższy i silniejszy a tak w ogóle nie miała rujki więc nic jej nie zrobi chyba że krzywdę.Klacz przekręciła głowę i kichnęła i znów popatrzyła na ogiera mam być szczera niedawno to w ogóle tu trafiłam na wyspę Karsin!-powiedziała z drobną wściekłością i prychnęła.

Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 5:11 pm

// masz ruję bo masz ustawione 20-30 i przypominam, że nie można tego zmieniać.
Stawiajże te przecinki, błagam!

Uśmiechnął się. Ta opcja była dla niego o wiele, wiele korzystniejsza i klacz zapewne też to wiedziała... A zdecydowanie było to mniej korzystne dla niej.
- Źrebak pójdzie do SKZ. Jeśli urodzisz bliźnięta, jeden idzie do SKZ, a drugi do twojego stada... Właśnie, do którego należysz?
Pyskiem podgryzł nasadę jej ogona, by uniosła go wyżej, ułatwiając mu czekające na niego zadanie, no i oczywiście naparł na nią swoją klatką piersiową.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 5:21 pm

//sorka zapomniałam Razz
Oj no wiesz zapomniałeś mnie spytać należę do SSP (stado szalejących piorunów) na początku Night nie podniosła ogona, ale po chwili przez przypadek podniosła swój kasztanowy ogon.Jak sobie chcesz prychnęła klacz hmm a co jak nie będzie źrebaków-pomyślała sobie i zrobiła podejrzany tajemniczy uśmiech.

Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 5:41 pm

Znów wywrócił oczami.
Co za ofiara losu. Co za patologia.
- Nie zapomniałem, klaczynko. Ale miło mi, że się zgadzasz, toteż wypuszczę cię jak już to źrebię urodzisz.
Dziwne, czyżby nie miała instynktu macierzyńskiego?
- A, że do konwersacji się chyba niezbyt nadajesz, cóż, przydasz się chociaż do tego, do czego służą klacze.
Naskoczył na nią i znalazł się w niej, miarowo poruszając biodrami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 5:53 pm

Night spojrzała na ogiera. No to sobie tutaj trochę posiedzę. odparła i prychnęła. Nagle ogier naskoczył na nią. Był od niej większy i silniejszy, więc nie dała by rady go zrzucić. Na początku była obojętna, ale po mimo tego, że była przykuta w miarę podobało jej się to. Odwróciła lekko głowę, żeby spojrzeć na ogiera. W miarę przystojny... ( xD ) pomyślała sobie.

Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 6:09 pm

// Co to za "xD" i "w miarę"? xD Wszyscy wiedzą że jest przystojny xDD

Czując, że ta nie protestuje, zwolnił natychmiastowo, by nie wadziło jej to i by nie miała dość złych wspomnień z tym związanych, w końcu kto wie, może i kiedyś znów pokrzyżuje im ścieżki, a wtedy wolałby mieć z nią do czynienia z jako chętną do takowych sytuacji, nie zaś uprzedzoną i przerażoną.
Jak już było wspomniane, łańcuch nie powinien jej wadzić, w taki bowiem sposób go przecież ułożył.
Kiedy odwróciła głowę, przesunął delikatnie pyskiem po jej szyi, przyspieszając nieco, tak, by miał z tego więcej, ale i nie na tyle, by sprawić jej ból.
W końcu zarżał głośno, wysyłając do niej i poza nią pulę swoich genów i opadł na nią, lekko muskając nasadę jej grzywy swoim pyskiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 6:19 pm

Night czuła się dziwnie, ale po chwili trochę luźniej. Kiedy ogier przyśpieszył czuła ból. A powiesz mi przynajmniej jak się nazywasz? zapytała ponownie. Ogier zarżał i ona cicho zarżała. Po czym poczuła, że jest zapłodniona. Kiedy shire pomasował jej grzywę wiedziała, że on jest ojcem tego źrebaka ( XD ).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shredder
Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 6:29 pm

Kilka razy znów się lekko w niej poruszył, po czym jego wszystkie cztery kopyta i część genów znalazły się z powrotem na ziemi. Przeciągnął pyskiem po jej grzbiecie, powoli i spokojnie, bez większego zaangażowania, nie czując potrzeby zbytniego wyżywania się na kasztance, skoro przecież tak ulegle współpracowała.
- Cóż, dobrze się sprawujesz, więc mogę ci je wyjawić... Zwą mnie Shredder.
Pyskiem przetarł jej szyję, kto wie, może licząc na odwzajemnienie tego, w końcu swoje zrobił i jego sierść w tym właśnie miejscu błyszczała od cienkiej warstewki potu.
- Szkoda, że nie jesteś w SKZ, moglibyśmy wspólnie wychować to źrebię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 7:07 pm

Wiesz może mogłabym tu zostać ale nie sądzę przecież to twoje tereny-powiedziała i przechyliła swój kasztanowy łepek, ale w głębi duszy nadal czuła że nie może tu zostać.Zresztą jakbym należała do tych terenów byś mnie nie mógł porwać-powiedziała z lekkim zdziwieniem po czym popatrzyła na Shrederra.

Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 7:39 pm

Przewrócił oczami.
- Nie to miałem na myśli - rzekł do niej. - A z resztą, nie ważne.
Czyli faktycznie, nie była zbyt inteligentna, z resztą, chyba stwierdził to już wcześniej, prawda?
Ale mogła się przydać jeszcze do jednej
na prawdę już chyba ostatniej
i chyba jedynej rzeczy, jaka przychodziła mu do głowy.
- Opowiedz mi trochę o twoim stadzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 7:55 pm

O moim stadzie toż ja o nim nic nie mam pojęcia-odrzekła trochę zdziwiona. Po chwili prychnęła tak właściwie ile ty mnie przywiązaną będziesz trzymał?-zapytała lekko zdenerwowana i prychnęła rozejrzała się wokół jak mogła i nastawiła uszy, jednym słowem zaczęła czuwać i zrobiła tajemniczy wzrok.

Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Kwi 28, 2016 10:32 pm

Ehh, widać będą musieli porozmawiać inaczej...
- Nosisz moje źrebię, więc nie chciałbym cię przemielić na plasterki, ale będę musiał to zrobić, jeśli nie zaczniesz gadać - rzekł. - Oszczędź mi tego.
Czyżby mu na niej zależało?
- Miałem nie odpowiadać na pytania, jednakże zrobię wyjątek. Odwiążę cię, kiedy nabiorę pewności, że mogę ci na tyle zaufać.
A on rzadko kiedy ufał komukolwiek, nawet sobie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Pią Kwi 29, 2016 3:10 pm

Night postanowiła trochę się uspokoić słysząc że ten chce ją przemielić na plasterki dobra, dobra co ty chcesz o nim wiedzieć?-rzekła delikatnie kuląc uszy-zaufać mi?-rzekła lekko zdziwiona przecież rzadko kiedy ktoś jej ufał bo twierdził że kasztanka wykorzysta to źle ale tak nie jest.Klacz przechyliła swoją głowę, ale po chwili stwierdziła że zachowuje się źle, więc była nie ruchoma ale czujna.

Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Pią Kwi 29, 2016 6:32 pm

Nie było powiedziane, że jej zaufa, tego nie stwierdził.
Stwierdził jedynie, że odwiąże ją, jeśli tak się stanie, a takowa możliwość - i właściwie tylko i wyłącznie możliwość - była w większości hipotetyczna.
- Wszystko - powiedział. - Strukturę władzy, kto wami rządzi, jak się zwiecie, jak bardzo jesteście liczni, jakie macie poglądy i cele.
Czekał, zastanawiając się, jak wiele wie. Jeśli nic mu nie powie bądź informacje te go nie usatysfakcjonują, po prostu zapewne wyżyje się za ten brak informacji, przerabiając ją na salami czy coś w tym rodzaju.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Nie Maj 01, 2016 8:43 pm

Noo dobra z tego co się orientuje to jest nas ósemka ale nie wiem to już ci to powiem abyś ze mnie nie zrobił plasterków a chwilę pomyśle to dam ci więcej informacji-Night całkowicie poplątał się język chciała się obronić przed tym by jej nie pociachano.Po kilku chwilach kasztanka skuliła uszy
czując drobny strach przed Shredderem, ale postanowiła że powie jak najwięcej gdy jej się coś przypomni tak to już bywa z Night raz coś wie raz coś nie wie...

Wojak

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Wto Maj 03, 2016 7:30 am

/Wera, chcesz kontynuować? Bo teraz Twoja kolej? Jeśli tak, to daj znać przez PW. Jeśli nie, to Espilce po prostu wyszedł i też możesz wyjść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shredder
Amator

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Maj 05, 2016 12:26 pm

Uśmiechnął się z zadowoleniem.
- No, no, czyli jednak masz język - rzekł do niej, po czym zarzucił na nią liny, omijając jednak okolice, gdzie rósł źrebak. - Chodź, pójdziemy gdzieś, gdzie ci się będzie lepiej rodzić.
Po tych słowach ponownie lekko szarpnął za linę, przy okazji przesuwając pyskiem po jej szyi w dość lubieżnym geście.
Chyba nawet on próbował dostrzec, że to już niedługo.
Po chwili odszedł, prowadząc za sobą klacz.

[z/t], ciąg dalszy w celach SKZ.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Czw Maj 05, 2016 8:19 pm

No co tu mówić Night poszła za tobą

Wojak

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Sob Maj 07, 2016 9:03 pm

Wszedłem, prowadząc na linię schwytaną klacz, która nie lubiła literatury ani sztuki. No ale przecież konie ze Stada Krwawej Zemsty nie porywały po to, by rozmawiać na ambitne tematy... tylko raczej robiły to w trochę innych celach. I nie chodziło mi o cele rozumiane jako małe pomieszczenia oddzielone kratami... chociaż i takie cele się przydawały. No ale, że w celach zwykle było tłocznie wybrałem się z porwaną do Sali Tortur. Może widok przyrządów ją skłoni do posłuszeństwa? Chociaż osobiście trochę lubiłem, jeśli ofiara się wyrywała. Ale nie, jeśli mi zwiała, jak taka jedna ostatnio... więc zacząłem od zamknięcia drzwi na klucz, by mi nieznajoma nie uciekła, ani nikt nieproszony nie wchodził.

Wciąż trzymając klacz na linie, uważnie jej się przyglądnąłem, dysząc troszkę ze zmęczenia - w końcu musiałem trochę się naciągnąć, aby ją tutaj zawlec.
- Dlaczego nienormalni? To chyba normalne, że ogier widzi klacz, chce ją porwać? - zdziwiłem się jej tokiem rozumowania.
- Tak jak mówiłem, jestem Espilce. A ty? Jak masz na imię? - spytałem wprost, skoro klacz się sama z siebie nie przedstawiła.
- To skoro nie lubisz literatury ani sztuki... to co lubisz? - spytałem się jej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wanilia
Władca

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Sob Maj 07, 2016 9:12 pm

Klacz weszła do Sali Tortur za Espilce. Ogier był zmęczony, klacz też zapieraniem się. No ja bardziej jestem... Hm... Dziwna niż Krwawa - rzekła klacz. A raczej Szalona - uśmiechnęła się do siebie. I nie mam takiego toku rozumowania. - zakończyła. Wania pomyślała chwilę. Gdy okłamała Shreddera, ten się nie nabrał. Jestem Szalona. - powiedziała zdecydowanie Wania. Była to poniekąd prawda. W skrócie Szala. - dodała. Ogier musiałby być końskim wykrywaczem kłamstw, aby się połapać. A nie był. Więc się nie połapał. Wanilia znowu pomyślała chwilę. Lubię biegać albo siedzieć w trawie. - znów zdecydowanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Espilce
Wojak

PisanieTemat: Re: Sala tortur    Sob Maj 07, 2016 9:21 pm

Zdziwiły mnie trochę jej słowa.
- Dziwna? W jakim znaczeniu jesteś dziwna? A w jakim szalona? - nie rozumiałem, więc dopytywałem, co też ta chciała przez to powiedzieć. Brzmiało intrygująco.
- Ale imię? Nie masz innego imienia? - dopytywałem - Szala? Dziwnie to brzmi. - zauważyłem - No ale niech będzie Szala to Szala. - westchnąłem. Tak chciała być nazywana to tak mogłem się do niej zwracać. Nie robiło mi to dużej różnicy. Być może było to nawet jej prawdziwe imię - niektóre konie tutaj naprawdę dziwnie się nazywały.
- No to bardzo mi przykro - tutaj za bardzo nie można biegać ani nie ma trawy. - zauważyłem - Ale... ale można robić kilka innych rzeczy. - stwierdziłem tajemniczo.
- A pierwszy raz jesteś w Naszych Lochach? - dopytywałem się jej, próbując ją zaprowadzić do słupa na środku pomieszczenia, aby założyć jej na szyję mocną obrożę, która była przykuta grubym łańcuchem do tego pala.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sala tortur    

Powrót do góry Go down

Sala tortur
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 26Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Sala Tortur (Poziom - II; podziemia)
» Podziemna sala tortur