KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sceny z walki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Reta
Władca

PisanieTemat: Sceny z walki    Sob Gru 12, 2015 12:56 pm

W małym pokoju jest biurko i krzesło. Na biurku leżą kartki, ołówki i lampka, jedyne oświetlenie pomieszczenia. Na ścianie są narysowane sceny z walki i metody, ale niewiele można zobaczyć, bo czasem rysunki się zniszczyły. Można by udekorować pokoik nowymi scenami i projektami walki, ale tu najczęściej przychodzą wojownicy na narady, co zrobić z więźniem, a nie artyści.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sechmet
Strażnik

PisanieTemat: Re: Sceny z walki    Czw Cze 29, 2017 10:08 pm

Sechmet, bogini krwi, bogini demonów, bogini zemsty.
Do zamku wpadł chłodny wiatr. Jasna sylwetka rozświetliła ponury zamek naznaczony milionami cieni.
Bursztynowe oczy obserwowały. Okrywały szaleńczym spojrzeniem wszystko wokół.
Kopyta z cichym stukotem skierowały się do ostatniej komnaty w korytarzu.
Sechmet, bo takie imię nosiła ta istota, przystanęła naprzeciwko obrazów.
Powoli zbliżyła chrapy.
Zapach siarki podrażnił nozdrza. Sechmet jedynie uśmiechnęła się nieprzytomnie a z jej ust wydobył się głuchy wręcz psychopatyczny śmiech.
(// NIE CHODZI O "BUAHAHHAHAHAHHAHAH" tylko "HA HA HA")
Przygryzła wargę.
Kolejno podeszła do stołu.
Już wkrótce kochana, już wkrótce. Ledwie opanowała się od wypowiedzenia tych słów.
"Nie mów hop zanim skoczysz"
Uchwyciła w zęby pióro leżące na biurku i chrapą przesunęła kartkę.
obok leżał kałamarz. Złota 'bogini' zajrzała do środka. pozostało parę kropel więc...
Delikatnie zanurzyła czarne pióro i wykonała linię na kartce, niczym sztyletem w ciele ofiary. nadmiar atramentu spłynął w dół niczym krople krwi. Zanim ktokolwiek jeszcze przyszedł wykonała parę kresek tworząc swego rodzaju znak.
Efekt był całkiem ładny, ale nic nie znaczy. Stado Krwawej Zemsty będzie potrzebowało symbolu. Symbole są ważne. Dają namacalny dowód, że to co wierzysz, istnieje. Nawet, jeśli to fałszywka. Starła linię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Sceny z walki    Czw Cze 29, 2017 10:35 pm

Stukot kopyt można było usłyszeć już z bardzo daleka,Kaz szedł.
Idzie przed siebie do celu tą sama drogą
To Cię zniszczy jak bieluń, lekarze nie pomogą.(Ułożył się nawet rym Very Happy)
Już od początku planował wejść do SWOICH i oczywiście też tych pomiotów komnat.
Dobra,nie oceniajmy zanim zobaczymy...
Powoli wszedł do jednego z pokoi mijając przy tym wiele innych czuł się tak jakby mijał po kolei swoich więźniów.
Uśmiechnął się jedynie widząc klacz.Zaczął powoli utkać w jej stronę jednak stając dwa metry od niej
Wytaguj na kartce swoją ksywę i trzy szóstki
Pomyślał widząc na kartce kilka kresek,niczym rany i krew.
-Kaz-Rzucił w stronę klaczy nawet nie oczekując odpowiedzi chodź może był ciekawy,w końcu to pierwsza poznana tu klacz z jego stada.Nie licząc INEJ!
Witam w piekle.Znów pomyślał o czymś złym.
Czy to nie dziwne?Pewnie taka jego natura.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sechmet
Strażnik

PisanieTemat: Re: Sceny z walki    Pią Cze 30, 2017 11:48 am

Stukot obcych kopyt wybijał rytm, jak odliczanie do strzału.
Kontynuowała 'rysowanie'. A gdy wszedł jedynie uniosła głowę z demonicznym uśmiechem.
Witaj, czekałam na Ciebie. Powiedziała odrzucając na stół pióro które odbijając się od kartki wylało cały tusz.
Na symbol.
Sechmet. Kopyta powlekły ją ku karemu którego bez większych wahań okrążyła.
Marne to takie, niby wielki a tak słaby. Źle, silny jest, ale brak mu cech które Sechmet posiada.
Długo tutaj nie przetrwasz kochany demonie.
Z jasnych warg wydobył się głuchy śmiech który cichym echem przeniósł się do zamku przez otwarte drzwi. Nic jednak nie mówiła.
Przystanęła naprzeciw karego. Cisza wręcz się wdzierała do ich uszu. Czy ją przerwie to jego sprawa.
Sechmet natomiast wwiercała się w duszę Kaza. W duszę demona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Sceny z walki    Pią Cze 30, 2017 4:00 pm

Jej śmiech wcale nie był dla niego niczym nowym.Wiele razy takowy słyszał.
-Wybacz,na mnie się nie czeka.Ode mnie się ucieka.-Uśmiechnął się.
Nie znali się,nie mogła wywnioskować jaki jest i wątpię ,że kiedykolwiek będzie umiała to zrobić.Nawet Inej nie wie do końca co się dzieje w jego życiu.
Ominął jej wzrok ,a spojrzał na tusz.Chętnie by coś tam napisał,ale wolał tego nie robić.Mógł ujawnić tym jakiemuś wrogowi gdzie się znajduję,bo każdy znał jego znak wrony.
-Skoro na mnie czekałaś,masz powody, ale wiedz, że nie jestem zwykłą kukłą do manipulowania.-
Odwrócił się w jej stronę z płonącymi oczami.Bogini wkręcała się w jego środek,jednak Kaz
nie raczył jakkolwiek na to zwrócić uwagi,zajął się wnioskowaniem jej bogactwa.
Nieźle.Pomyślał prześwietlając ją wzrokiem.Oczy błyskały mu się niczym ostrze brzytwy.
Jestem artystą, śmierć to dla mnie piękno absolutne.Pomyślał
uśmiechając się sam do siebie i
spojrzał jeszcze raz na klacz,nie mając już nic do powiedzenia.Cisza była do jej dyspozycji.
Kaz oczywiście do swojego celu dotrze....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sechmet
Strażnik

PisanieTemat: Re: Sceny z walki    Pią Cze 30, 2017 5:00 pm

Hmm... Mruknęła zamyślona. Tak więc ja jestem inna. Odpowiedziała twardo.
Może jego wnętrza nie oceni jednak dla niej liczy to siła. To ona zdecyduje czy przeżyjesz czy skończysz jako futro na ciele władzcy.
Sechmet oceniała każdy ruch Kaza. Wzrok bogini powędrował za jego.
A jego znak był zupełnie bezpieczny, Sechmet nawet o nim nie słyszała. Z resztą tak zwykły koń nie musi obawiać się że ktoś go będzie śledził. Łatwiej porwać, torturować. Albo powie, albo zginie.
Nikt z naszego stada nie jest kukiełką. odpowiedziała.
Powinniśmy zwołać zebranie stadne. Rzekła po chwili podnosząc głowę. Nasz, ehkem, 'władzca' od miesięcy nie był widziany na terenach. Niewykluczone jest to że już nie żyje. Tak więc, zamierzasz przyjść? zapytała podchodząc i unosząc głowę. Na koniec odwróciła się i znów podeszła do biórka. Skojrzała na plamę którą wcześniej był symbol.
Lekko się uśmiechnęła i uniosła wzrok na ogiera.
//aaaaa jaki okropny post :c bezwenie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Sceny z walki    Pią Cze 30, 2017 7:00 pm

Pozwólmy na to,że Kaz sam będzie decydował o swoich losach i nikt inny nie powinien się w to wpychać,Inej też.
-Nie tylko ty,Zjawa też.-Odpowiedział jeszcze na jej zdanie.Nie powiedział,że każdy ucieka.
Gdyby przybyło więcej koni z ich dawnej wioski zapewne była by niebezpieczna.Zresztą nikt i tak nie wie nic o jego przeszłości.NIKT nie powinien nic wiedzieć.
Powoli zbliżył się do klaczy utykając,ale nic nie zrobił,nie dotknął jej.
-Nie?A ja wiem,że niektórzy się znajdą.-Uśmiechnął się jakby podejrzanie i wziął wdech.
Wypuścił powietrze dopiero po kilku sekundach.
-Nie znam go i w sumie ŻADEN władca mnie tu nie interesuje,ale czy planuje przyjść...
Nie wiem,zobaczę.-
Pokręcił głową i rozciągnął się.
Między ich ciałami było tylko ciepłe powietrze,nic więcej.
-Skoro on nie sprawuje władzy to powinien ją przejąć ktoś inny,ale mi to jedno , nie interesuje się polityką naszego stada i kiedy tylko będę chciał mogę te stado opuścić i zostać samotnikiem.-Był całkowicie niezależny i nikt nie mógł sobie go przywłaszczać,nawet większy koń od niego.
Był pewien ,że nawet gdyby był wygnany pewnie nie zależało by mu zbytnio.
-Skoro ty tu jesteś dłużej,a to wywnioskowałem z twoich słów to może powiesz mi coś o tej krainie i przedstawisz kilka koni oczywiście nie dosłownie tylko o kilku mi opowiesz.-To nie było w formie prośby,ani żądania.
W sumie Kazowi jak na razie chodziło tylko na zbijaniu kasy na marnych ścierwach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sceny z walki    

Powrót do góry Go down

Sceny z walki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Misje, walki, eventy i inne
» Akademia sztuk i sportów walki Santiago Xtreme