KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Złoty piasek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 6:26 pm

Spojrzał na szklane oczy.Czy może ci w czymś pomóc?Zapytał.A w ogóle co się stało.Partner cię opóścił albo najlepsza przyjaciółka?Zadał drugie pytanie po czym stanął.Dziękuję,że chociaż ty mnie nie wyganiasz.Pokręcił głową po czym spojrzał na grzywę Forest.Piękną masz grzywę taką białą i puszystą.Pochwalił szczerzę,a przynajmniej tak myślał.Jak podejrzewał klacz była rasy morgan i o ile się nie mylił była biała/siwa.Uśmiechnął się czule po czym legnął na ziemi.Cieszył się ,że klacz skorzystrała z jego kopyta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 6:33 pm

Jak na razie nie potrzebuje pomocy no i nic się nie stało z resztą nie ważne-odparła i uśmiechnęła się delikatnie.Forest rozejrzała się znów i znowu spojrzała na towarzysza-Dziękuje-podziękowała i położyła się na piasku.Więc może powiesz mi coś o sobie?-zaproponowała i zaczęła przyglądać mu się z ciekawością, a od czasu do czasu błyskały jej się oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 6:43 pm

Zakładałem,że nie będziesz się o to pytać ale skoro chcesz....Przerwał na chwilkę i zaczął znów powoli i wyraźnie mówić.Jestem Ghost.Mam trzy lata.Jestem rasy Paso Peurano.Należę do Stada Ukrytych Łez.
Skończył i uśmiechnął się.Wreszcie poznał jakąś normalną klacz,która nie zachowywała się jak piękna damulka lub księżniczka.Była całkiem normalna.Podobało mu się.Możliwe,że nawet go zainponowała co rzadko się zdarzało ,a jeśli nawet to ma szansę....Machnął ogonkiem by odgonić końskie muchy po czym spojrzał na pobłyskujące oczy klaczy.Ziewnął gdyż ta cisza była za cicha.
A ty powiesz coś o sobie?Zapytał przerywając cichą ciszę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 6:51 pm

Skoro chcesz to powiem.Jestem Forest.Mam 4 lata.Jestem rasy Morgan.No i również należę do stada Ukrytych Łez-odparła i również machnęła ogonem.Forest rozejrzała się i spojrzała w niebo, a za chwilkę znowu powróciła wzrokiem na Ghosta.Po chwili kichnęła cicho-Hmm cicho nawet-pomyślała i ziewnęła.Forest zamilkła i patrzyła na jej towarzysza wyczekując, aż ten coś może powie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 6:58 pm

Ciekawe...Cicho szepnął i  po chwili zapytał znów przerywając ciszę.Co tak się we mnie wgapiasz.
Patrzysz się na niebo ,a po chwili skierowujesz wzrok na mnie.Przekręcił łeb na prawo,a po chwili na lewo.Miałaś kiedyś partnera?Zapytał po czym tylko zaczął grzebać kopytem w piasku.Było tu trochę cicho.Nawet za cicho.Forest milczała ,a ten ciągle nadawał i nadawał ale to jego natura on nie lubi zupełnej ciszy i oczywiście też nie lubi hałasu.Uśmiechnął się dumnie i tak siedział.
Klacz miała u niego nawet,nawet duże szanse ale się nie odzywał tylko spojrzał na choryzont.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:05 pm

Hmm nie wiem.Nie, nie nigdy nie miałam partnera-odparła i popatrzyła na niebo zadając sobie pytania w głębi duszy.Nagle coś jej się przypomniało i szybko rozejrzała się wokół, a za chwilę znowu przekierowała wzrok na niebo i przymknęła oczy.Po chwili jednak otworzyła oczy znowu rozglądając się wokół nie miała pomysłu co powiedzieć, ale próbowała coś wymyślić-A ty miałeś partnerkę?-zadała przypadkowe pytanie i znowu przymknęła oczy nie ze zmęczenia, ale tak po prostu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:11 pm

Klacz teraz omijała go wzrokiem.Trochę dziwnie to wyglądało ,a nawet śmiesznie.Oczywiście Ghost nie miał nic przeciwko.Zamknął oczy.Ja i partnerki?Nigdy nie miałem.Nagle ucichł.Zapadł w sen.Śniło mu sie ,że spada w dół.Nagle przed nim pojawia się światło.Postać białej klaczy zbliża się do niego ,a po chwili widzi ,że to Forest.Klacz podaje mu kopyto i wchodzi po białych schodach do góry......I tu sen się urywa.Można powiedzieć ,że spał niecałe trzy minuty gdyż nagle trzasnęło coś koło niego.
Obudził się.Nic koło niego nie było oprócz klaczy ,która mu się śniła.Usmiechnął się po czym już sam zapomniał co tu robił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:16 pm

Aha-odparła i zamilkła usypiając powoli, a za chwilę zasnęła głęboko śniło jej się nic po prostu pustynia gdzie nigdzie nie było wody, a za chwilę pojawiła się ona i chodziła po niej bez końca, a gdy była bliska śmierci przyszedł jakiś koń i dał jej wody, a po chwili zniknął.Nagle klacz się obudziła rozglądając się, a za chwilę przeciągnęła się wiedząc, że ten też spał uśmiechnęła się delikatnie-Jak się spało?-spytała i ziewnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:23 pm

A jak myślisz.Raczej tak jak tobie.Zaśmiał się i po chwili został po śmiechu tylko łagodny uśmieszek świadczący o dobrym chumorze.No dziś to wyjątkowo dobry dzień miał ten ogierek Ghost.W końcu poznał normalną klacz,a nie jakąś modelkę,która plecie warkoczyk przez dwie godziny po to by poderwać jakiegoś ogiera.To trochę chore gdyż no po co.Ogiery i tak same wybiarą która im się podoba,a która jest dla nich za brzydka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:30 pm

Forest zaśmiała się lekko-No tak-odparła, a z jej pyszczka znikł uśmiech na chwilę, ale znowu powrócił bardzo lekki.Po chwili Forest błysnęły oczy, a przy tym spojrzała na niebo-Ciekawe jak potoczy się moje życie...-powiedziała cichym szeptem.Ups powiedziałam, to na głos-pomyślała zakłopotana i zmieniła wyraz twarzy na niewinny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:38 pm

Uśmiechnął się na słowa klaczy.Oj kochana.Twoje życie na pewno potoczy się tak jak będziesz chciała.
Jesteś mądrą i zaradną klaczką więc myślę ,że sobie poradzisz.Ja na to miast szukam tej jedynej i nie umiem znaleźć.Odpowiedział i tylko zachichotał jakby mówił"Ty tam się nie martw o siebie"
Kopytem przejechał trójkąt w okół oka.Hmmm..Co to mogło oznaczać?Czyżby....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:46 pm

Tak jasne, bo mi się dobrze potoczy jak do tej pory zostałam porwana dwa razy, aż dwa nie umiem sobie poradzić w życiu...W końcu znajdziesz tą jedyną-odparła i skuliła uszy.Przypomniało jej się coś co ją dręczyło, a wtedy z jej pyszczka zniknął uśmiech.Eh nie znoszę samej siebie-pomyślała i spojrzała na jej towarzysza.Forest trochę się zdziwiła na czynność ogiera przejechał kopytem trójkąt koło oka co to mogło znaczyć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 7:53 pm

To akurat nie był zwykły trójkąt był mniej więcej kształtu serca,które jest przełamane.
Poplątane jak nigdy.Oczywiście klacz mogła sobie pomyśleć ,że to iluminatii no ale cóż.
Znam konie,które były porwane nawet osiem razy i żyją.Mają źrebaki i tak dalej.Jeden z tych koni to władczynia Stada Lodowatych Serc.Widzisz.Władczynia,a tak zakłopotana.
Całkiem ładna Klacz może coś będzie z tego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:05 pm

Aha-odparła i rozchmurzyła się trochę miała jakąś dziwną ochotę kogoś przytulić, ale czemu nie wiedziała.Oczywiście Forest nie myślała, że to iluminatii tylko jakiś znak, ale nie wiedziała jaki.Według klaczy Ghost wydawał się w miarę przystojny, ale to w miarę może będzie miał jakieś szanse.Eh cóż za życie-pomyślała sobie i uśmiechnęła się do Ghosta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:09 pm

Nie myślał,że w ogóle jakaś klacz się do niego uśmiechnie.Nigdy tego nie robiła.
Żadna.Za zwyczaj miał ją w lochu.Zamkniętą,zranioną,zasmuconą,płaczącą.
Teraz widział prawdziwe piękno klaczy,które tak cierpiały przez niego,a on udawał ,że wszystko ok.
Pokręcił głową i szepną sam do siebie.Co ja chciałem tym osiągnąć.....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:20 pm

Forest usłyszała co powiedział Ghost-Co osiągnąć o co chodzi mogę wiedzieć?-zapytała niewinnie i lekko podkuliła uszy.Ciekawe o co chodzi-pomyślała i machnęła ogonkiem.Po chwili sobie zaczęła coś wymyślać po cichu jak to wszystko będzie.Przypomniała sobie jedno porwanie-Co on chciał osiągnąć pokrywając inne klacze-pomyślała i spojrzała w niebo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:24 pm

Co ja chciałem osiągnąć porywając inne klacze.........Powiedział i skulił uszy,ogon.Jestem potworem lepiej na mnie nie patrz.Odwrócil się i powiedział cicho.Docenię dopiero to wtedy gdy wszystko stracę.
Pokręcił głową.To było dość głupie uczucie.Przynajmniej mógł się wyżalić u boku kokgoś komu ufał nawet patrząc na niego przez pięć sekund.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:29 pm

Forest lekko skrzywiła się-Eh nie wiem pewnie teraz tego żałujesz ja nie odrzucę twojej przyjaźni nawet przez taką rzecz-odparła i lekko uśmiechnęła się delikatniej będąc pewną, że pocieszy swojego towarzysza.Jak się tego wstydzisz, to oznacza, że tego żałujesz z resztą nieważne...-powiedziała, a jej oczy ukazywały delikatne współczucie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:33 pm

Ty nie wiesz jak wtedy było fajnie i jak nie zauważałem tego,że klacze ranie i nie rozumiem tego,że byłem aż tak głupi i aż tak podły.Pokręcił głową i spojrzał w niebo.Oj Serafino Wybacz.Przeprosił Bogini po czym uśmiechnął się i spojrzał na klacz.Czemu tak się patrzysz na mnie.No nie wiem

zróbmy coś czy coś tam?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:40 pm

Forest nie za bardzo zrozumiała pytania-Eh nie ważne zmieńmy temat może pójdziemy do jakiejś oazy, bo trochę pić mi się chce co ty na to?-zaproponowała i się podniosła.Po chwili troszkę odeszła i spojrzała na Ghosta pokazując mu kopytem, by poszedł za nią znowu odchodząc kilkanaście kroków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Cze 14, 2016 8:42 pm

No dobra.Odpowiedział i podbiegł do boku klaczy.Tak czuł się najlepiej.
Miał tylko nadzieję,że klacz czegoś głupiego nie zrobi.
Może ktoś tego nie zrozumieć ale ja tam nie znam się na dziewczynach/klaczach.
Uśmiechnął się i zaczął iść razem z Forest,
{Zt} Forest zacznij
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Viva
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Czw Lip 28, 2016 2:13 pm

Mimo iż dołączyłam do stada na terenach jeziornych, postanowiłam w pierwszej kolejności iść na pustynię, o ile mi wiadomo, na terenach niejakiego Stada Ukrytych Łez. Dlaczego? Dlatego, że mimo iż byłam koniem arabskim, rasą pochodzącą z pustyni, ani razu jej nie ujrzałam. Co prawda słyszałam od niektórych koni w stajni o niej ale nigdy jej na oczy nie widziałam! Przyszłam na nią i w pierwszej kolejności zaczęłam po niej biegać. Kto wie, może spotka mnie coś ciekawego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Seba
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Czw Lip 28, 2016 2:34 pm

Przyszedłem tu żwawym kłusem. Zwolniłem do chodu kiedy trochę dalej ode mnie zobaczyłem klacz. Mimo, że była dalej ode mnie czułem jej zapach i zdecydowanie nie była to klacz z SUŁ. Więc wyciągnąłem parę lin i podbiegłem do klaczy, a dopiero potem je zarzuciłem by opadły na jej szyję. Witam nieproszonego gościa-powiedziałem do niej uśmiechając się. Teraz pójdziemy na spacerek. Jeśli nie masz nic przeciwko-zapowiedziałem jej wysokim tonem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Viva
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Czw Lip 28, 2016 3:02 pm

Nagle zauważyłam ogiera. Najwyraźniej on mnie też. Wiedziałam czym to się skończy... Zaczęłam uciekać. Zwykle piasek nie miał w sobie żadnych konarów, ale najwyraźniej się myliłam, i w rezultacie potknęłam się o wystający korzeń drzewa. Hunter błyskawicznie zarzucił na mnie swoje liny.
- A ja witam pustynną żmiję. - uśmiechnęłam się anielsko ale z sarkazmem - Spacerek... A gdzie dokładnie? Do lochów? Jeśli tak, to tak, mam coś przeciwko, ale zgaduję, że ciebie to nie obchodzi? dalej się uśmiechałam. Wiedziałam gdzie mnie zaprowadzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Seba
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Czw Lip 28, 2016 3:10 pm

Pustynną żmiję? Ja jestem pustynnym koniem. Do lochów? Nieee prędzej do mojej siedziby. Chyba, że wolisz błąkać się bez końca po pustyni niż sobie odpocząć-Odpowiedziałem jej. W każdym bądź razie sobie porozmawiamy, a co do reszty, to się zastanowię-Oznajmiłem i szarpnąłem delikatnie liny. Musiałem przyznać niezła sztuka mi się trafiła, ale nie mogę jej tak od razu pokryć i zostawić. W sumie nie wiedziałem co z nią zrobię. Uśmiechnąłem się tajemniczo i przypomniałem sobie moją historię. Po chwili zacząłem się przyglądać klaczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    

Powrót do góry Go down

Złoty piasek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next