KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Złoty piasek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Viva
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Czw Lip 28, 2016 3:29 pm

//Możesz już pisać w swojej siedzibie Wink

Dobrze więc, porozmawiamy sobie... pomyślałam sobie. No nic, przynajmniej nie idę do lochów... pokrzepiałam się.
- Okej, w takim razie chodźmy. Ciekawe w jaki sposób będziemy rozmawiać i odpoczywać... - ostatnie zdanie mruknęłam, ale charakterystycznym dla mnie wyniosłym tonem. Gdy ogier pociągnął liny, ja, chociaż niechętnie, musiałam iść. Następnie zaczął mi się przyglądać, co nieszczególnie mi się podobało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Seba
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Czw Lip 28, 2016 3:32 pm

//Spoko czyli z/t dla mnie i dla ciebie Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 9:59 pm

Forest przykłusowała tu z głową uniesioną do góry. Rozejrzała się i uświadomiła sobie, że tu była. Ciężko westchnęła i położyła się na piasku. Postawiła uszy na baczność i zaczęła przysypiać-Nie śpij Forest!-próbowała się wybudzić, ale to na nic nim się obejrzała zasnęła. Śniło jej się nic, a za chwilę przyśnił się jej Burseg. Wtedy natychmiast się obudziła. O mój boże tylko nie on-mruknęła przerażona i rozejrzała się. Na jej szczęście nikogo nie było ta się znowu położyła i zasnęła nie świadoma.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:03 pm

Cicho stawiając kopyta przystępował tu.Słyszał zdanie które powiedziała klacz.Trochę go to zaniepokoiło bo myślał że to o nim.Zauważył Forest.Ucieszył się ale nie chciał jej budzić.Położył się cicho obok niej i uśmiechnął.Przyłożył chrapy do jej szyi i zaczął się patrzeć w jedno miejsce.Nie był senny ale czekał aż się obudzi...Chciał się w końcu spotkać z tak piękną klaczką jak ona.A w końcu miał jakąś małą okazję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:11 pm

Forest spała sobie spokojnie, ale w pewnym momencie poczuła na jej szyi dotyk chrap. Nie, nie, nie, a co jeśli to Burseg?! Niemożliwe-rozmyślała. W końcu się obudziła i ujrzała koło siebie Ghosta delikatnie się uśmiechnęła. Rozejrzała się czy nigdzie nie ma kogoś lub czegoś po za nią i ogierem i nie było. Popatrzyła na białego lekko zaspana, ale słowa z siebie jeszcze wydusić nie mogła. Cicho ziewnęła i się przeciągnęła. Czekając aż ten coś powie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:17 pm

Forest się obudziła.Była tak jakby przestraszona...Czy coś się stało,że jest tak przewrażliwiona?
Pomyślał ale wyrzucił tę myśl z siebie.Uśmiechnął się do niej.Dobrze się spało moja księżniczko Forest?Zapytał i zachichotał.Pociągnął ją za grzywke by troszkę wyluzowała i się nieco obudziła bo jak widział Ghost to Trochę za bardzo spała na rozmowę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:23 pm

Forest trochę się rozbudziła-Tak trochę dobrze-odpowiedziała i również zachichotała. Nadal czuwała przez ten jej sen naprawdę przeszedł przez nią strach. Za chwilę ten pociągnął ją za grzywkę co ją trochę wyluzowało i pobudziło. No i w końcu mogła zacząć rozmowę. A właściwie co tutaj robisz?-zapytała z delikatnym uśmiechem. Dobra Forest zrelaksuj się, zapomnij o tym. Teraz jesteś tu z Ghostem i to się liczy. Słyszysz!-próbowała odgonić wszelkie złe myśli. Znowu się rozejrzała kątem oka, a za chwilę znowu spojrzała na ogiera czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:34 pm

Uśmiechnął się gdy zachichotała.W końcu od dawna nie słyszał jej tak pięknego śmiechu.
Widział ,że się wyluzowała i tylko spojrzał do okoła.Ja...W sumie sam nie wiem.Może uważałem,że ciebie tu spotkam,a może po prostu przyszłem odpocząć.
Uśmiechnął się tajemniczo.Widział,że coś ją gryzie więc postanowił się zapytać.Czy...Coś się stało czego ty nie chciałaś?Zadał pytanie ryzykując przyszłość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:40 pm

Forest posłuchała słów ogiera nic nie odpowiedziała, ale następne pytanie ją tak trochę uciszyło. Eeem nie skąd wszystko w porządku tylko coś mi się przypomniało nie przejmuj się-oznajmiła starając się jakoś wyplątać od pytania. Morganka widziała tajemniczy uśmiech ogiera nie wiedziała co może to oznaczać, ale mniejsza. Przecież nie zawsze było można zauważyć tak ładny uśmiech. W końcu Forest się trochę odprężyła i była spokojna, ale w duszy dalej irytowały ją te myśli, ale ona miała to gdzieś wolała się skupić na spotkaniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:45 pm

na pewno?Zapytał nie do końca przekonany ale musiał jej wierzyć.Przecież jej ufał.
Zastrzygł uchem i tylko spojrzał na Morgankę.Była piękna,mądra i sympatyczna.Czego więcej chcieć?
Wiesz Forest czasem się zastanawiam czy nie możemy powrócić do dzieciństwa.
To było w tedy takie proste życie.Przy matce...Ojcu..tak niewinni byliśmy.Myślał na głos.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 10:52 pm

Na pewno-przytaknęła z uśmiechem. Forest przyglądała się ogierowi ona nie była jego godna. Ciężko westchnęła w ciszy, a następnie wysłuchała słów białego. Wiesz według mnie dzieciństwo nie było łatwe. Nawet teraz kiedy jest się dorosłym koniem życie może być proste tylko trzeba je ułożyć, a jak wszystko się w życiu ułoży, to od razu wszystko jest proste...-stwierdziła i przypominała sobie jej dzieciństwo. Nie było proste i widocznie takie miało być.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 11:05 pm

Uśmiechnął się tylko na słowa klaczy jednak to co usłyszał potem o dzieciństwie go zasmuciło.Współczuje.powiedział pełen troski i złego przeczucia.Mimo jej wyjaśnień dalej czuł,że coś jest nie tak.Ogier zastanawiał się czy zrobić to na tym spotkaniu czy może...na innym.Sam nie wiedział czy jeszcze się spotkają.I sam nie wiedział już co o tym całym swoim poplątanym,zaśmieconym życiu sądzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 11:12 pm

Forest skinęła głową kiedy ten powiedział, że jej współczuje. Ciągle rozmyślała co ma zrobić. Morganka rozejrzała się. Co ja mam zrobić ze swoim życiem-zastanawiała się na głos czuła, że przed nią wiele przygód, ale nie wiedziała jakich czy dobrych czy złych. Po chwili Forest wtuliła się w piasek by zrobiło się jej trochę cieplej. Cóż przecież w Ghost'a się nie wtuli bo by wydał się jej jeden mały sekret.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 11:21 pm

Hmm..Słysząc jej słowa rozejrzał się dookoła i odpowiedział chodź raczej ona tego nie oczekiwała.
Coś czego pragniesz ale nie odważysz się tego zrobić.Powiedział dość głośno lecz tak by czasem nikt inny nie dosłyszał co powiedział.Kiedy ta próbowała wtulić się w piasek uśmiechnął się.
Zimno ci na pustynie?Zapytał z małym uśmieszkiem.To było troszkę,bardzo dziwne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 11:29 pm

Słowa ogiera ją zastanawiały, a może ona powie mu prawdę? Nie, nie i nie to jest zbyt ryzykowne! To jest zbyt trudne nie umiałabym tego zrobić-odparła i popatrzyła na piach. Nie, nie zimno mi tylko.. Eh nie ważne-powiedziała i spojrzała w niebo próbując znaleźć odpowiedź na jej pytanie. Zdała sobie sprawe na jaką głupią musiała wyjść. Chciała sie zapaść pod ziemie, ale nie było to... Chociaż byłoby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pon Sie 22, 2016 11:53 pm

Uśmiechnął się...Nic nie jest trudne.Odparł.Tylko?Zapytał ciekawy.Widział,że coś się dzieje więc postanowił trochę jej ten czas umilić.Przybliżył się nieco i przytulił lekko by nie czuła już takiego stresu.
Jego grapy przylegały do jej szyi ,a klacz mogła poczuć tylko jego ciepły oddech na szyi.
Nie chciał jej tym spłoszyć ale jeśli i by tak się stało.Zrozumiałby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Sie 23, 2016 9:11 am

Może masz racje-odparła, a kiedy ten chciał się dowiedzieć co się kryło za tym tylko, to westchnęła-Już nic-odpowiedziała. Gdy Ghost przytulił Forest ona też go delikatnie przytuliła, a ciepły oddech ogiera trochę ją uspokoił. Forest jeden nierozważny krok i nie wiadomo co się stanie, ale co by się miało stać?-zapytała siebie w myślach przy okazji rozmyślając co dalej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Sie 23, 2016 10:23 am

Racje to ja mam zawsze..Uśmiechnął się kiedy go przytuliła.Pokręcił jednak głową słysząc jej słowa"Już nic".Rozumiem,że mi nie powiesz...Powiedział i otarł się głową kilka razy o jej szyję.To przecież było piękne,że w ogóle pozwoliła się mu przytulić.Sam nie wiedział co robić.W zasadzie nie umiał się domyślić co klacz lubi.Ale przecież miał już tylle....klaczy,że powinien coś wymyślić.Oho..Już wiem.Pomyślał i odsunął lekko chrapy,znów je przysunął i Odsunął jej grzywę na drugi bok nimi no i miał tyle miejsca ile powinien.Zaczął lekko kręcić kółka chrapami i jeździć po całej szyi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Wto Sie 23, 2016 4:18 pm

No dobra wierzę ci-powiedziała, a gdy chciała coś powiedzieć ogier powiedział w połowie prawdę. Może później ci powiem dobrze?-zapytała i zamilkła. Po chwili ten otarł się głową o jej szyję, ale klaczy nie przeszkadzał taki gest. Za chwilę jednak ogier zaczął robić delikatne kółka chrapami na jej szyi. Forest polubiła takie uczucie i nie wykonała żadnego ruchu. Dalej przytulała ogiera no przecież można korzystać z okazji chyba mu to nie przeszkadzało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ghost
Rekrut

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Sro Sie 24, 2016 9:54 am

Uśmiechnął się na jej dwa zdania.Dalej wodził chrapami po jej szyi kręcąc kółka.
Lubił tak robić,a najwyraźniej i klacz lubiła jak to robił.
Skoro wszystkim pasowało to...Nie przerywał.Klaczka dalej go przytulała.Wcale mu to nie przszkadzało wręcz przeciwnie.Pociągnął ją lekko za grzywkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Sro Sie 24, 2016 10:32 am

Ghost dalej kręcił kółka na szyi Forest. W sumie klacz w miarę ucieszyło, że ogierowi nie przeszkadza jak ona się do niego przytula. Za chwilę on pociągnął ją za grzywkę, a ta się uśmiechnęła. Zaczęło ją zastanawiać jedno pytanie, ale postanowiła, że zostawi to na później. Forest zaczęła sobie wyobrażać co będzie dalej, ale to tylko jej wyobraźnia. Za jakiś czas wróciła myślami do ogiera i skupiła się na tym co dzieje się teraz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pią Lis 11, 2016 2:00 pm

Krok, krok za krokiem, kolejny krok. Nic ciekawego, jak zwykle; rutyna tych dni czasami dobija. Cóż ciekawszego robić... jedynie walka pozostaje wojownikom. Obrona stada; inne pierdoły. Chociaż jak to wojownik, lub raczej jak to Bhad, jest oddany stadu do ostatniej kropli krwi. Lecz czy ktoś to docenia?
To jest życie jak stanie nad przepaścią. Tylko musisz wiedzieć, ile lat liczy jeden krok. Jeden? Potem drugi. Trzeci, a... czwarty jest już za przepaścią. Po prostu spadłeś. Chociaż na to też trzeba sobie zasłużyć, gdyż nie wystarczy słowo 'proszę', to magiczne pseudo słowo, by wszystko załatwić. Czasem trzeba zawalczyć; niech zatem poleje się krew.Rozejrzał się...Nikogo nie było.Tylko on i pustynia.Jego tereny,jego majestat i duma.Z dumnie uniesioną głową jeszcze chwile pochodził,a po chwili opadł na piasek.Czy te tereny nie były piękne>Tak złocistego piachu nie ma nawet na SSP.
Nic nie pobije terenów Tego oto ogiera.Każdy wie co mu się podoba
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pią Lis 11, 2016 2:07 pm

Przechadzając się po terenach SUŁ natknęła się na te miejsce.Nie wiedziała po co tu przyszła.Zapewne zawrzeć nowe znajomości,a może wrogość?Zobaczymy.W piachu dostrzegła z daleka ogiera...Podeszła bliżej,a jej wzrok przykuły malunki na ciele nieznajomego.Witaj?Przywitała się pytająco jeśli tak można to określić.Kim jesteś?Zapytała nie zastanawiając się nad tym co odpowie.
Nie oczekiwała nawet odpowiedzi.Rozejrzała się po czym przeżuciła grzywę na drugą stronę szyi.
Znów spojrzała na ogiera.Czemu masz malunki na sierści?Zadała ostatnie pytanie,a potem zaczęła oczekiwać odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pią Lis 11, 2016 2:23 pm

Słysząc zatapiające się kopyta w piasku uśmiechnął się.Oby to była klacz.Pomyślał i odwrócił się.Na jego twarzy pojawił sie jeszcze szerszy uśmiech.Ulala ta klacz w cale nie była brzydka.Była wręcz godna takiego ogiera jak on....Chętnie przystąpi do uwiedzenia...Nawet bardzo,a jeśli się nie da to pewnie załatwi to w inny sposób.Witaj...Jestem ogierem na swoich pięknych terenach,a ty może byś zdradziła kim jesteś?Zapytał i rozejrzał się.Spojrzał na nią tajemniczym wzrokiem po czym wstał podchodząc do jej boku.Już z daleka poczuł piękny zapach rui,a czemu tego nie wykorzystać??
Na jej pytanie tylko przerzucił wzrok na nią.Hm...Nawet gdybym ci wytłumaczył czemu to byś nie zrozumiała.Stwierdził i przejechał chrapami po jej boku.Ah jak on dawno nie uwodził klaczy...
Widocznie żadna po drodze mu się nie spodobała,albo nie miał dużo czasu...To też jest wytłumaczenie.
Byłbym zapomniał...Bhadramurti,a dla niebie Bhad.Przedstawił się dumnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pią Lis 11, 2016 2:32 pm

Gdy ten się odezwał lekko uniosła kąciki ust.Na jego tajemniczy wzrok tylko zaczęła się zastanawiać czy on czasami czegoś nie knuje ale potem stwierdziła że raczej nie...Nie mogła ukryć że był przystojny ale ona miała już tego jedynego...I gdyby temu się nie udało i próbował by w inny sposób poczuł by jej siłę i gniew,który okazywała każdemu kto ją skrzywdził.Rozejrzała się.Na jego słowa tylko spojrzała na niego.Luizjana.Także się przedstawiła a gdy ten przejechał chrapami po jej boku przeszły ją dreszcze ale od razu się cofnęłA
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    

Powrót do góry Go down

Złoty piasek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next