KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Złoty piasek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Pią Lis 11, 2016 2:55 pm

Spojrzał na klacz gdy się odsunęła.Hmmm..Widocznie pogrywała z nim.Lekko się uśmiechnął po czym znów się przysunął i znów przejechał chrapami po jej boku.Tyle dni czekał na taką wspaniałą okazje.
Szkoda tylko ,że klacz nie chcę współpracować.Może to była sławna klacz z swojej niedostępności?
Fakt czytając jej inne fabułu(Co zrobiłem obserwując niedawno forum) widziałem,że była niedostępna.
Nawet bardzo,ale jakiś ogier kiedyś ją musi złamać czyż nie?Ogier uważał ,że kiedyś musi to zrobić i dowieść swego.Nie odpuści do puki nie trafi do celu...Albo coś wymyśli.Rozejrzał się po czym lekko otarł się o nią bokiem przechadzając się w okół niej.Stanął na przeciw niej po czym prześwietlił ją wzrokiem.
Każdą część jej ciała dokładnie obejrzał.Była niemal odpowiednia!Ale i tak na razie udawała niedostępną chodź wiedziała,że takie ogiery jak on nie odpuszczą szybko i dojdą w końcu do celu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Sob Lis 12, 2016 10:20 am

Gdy ten się znów przysunął i przejechał chrapami po jej boku tylko na niego spojrzała.Wiedziała,że ten nie odpuści tak szybko ,ale próby obrony ,czy też zatrzymania go przed celem były czasami skuteczne i większość ogierów rezygnowało.Spojrzała na niego gdy otarł się o nią.No widać,że tak prędko nie odpuści ,a jednak klacz odmówiła posłuszeństwa i położyła się chcąc po prostu uniemożliwić mu naskoczenie...Nie podobał jej się on z charakteru.Był bardzo,bardzo,bardzo,bardzo dziwny.
Strasznie dziwny wręcz.Nie miał co do roboty?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Nie Lis 27, 2016 8:08 pm

Klacz położyła się.Pokręcił głową.Nie miał zamiaru odpuszczać.Był niemalże pewny ,że ją zdobędzie.Nie ważne czy na pierwszym ,czy na drugim spotkaniu.Zdobędzie ją,a jeśli nie to będzie musiał ją zmusić.Była władczynią do tego bardzo silną,zwinną i szybką.Uwielbiał takie klacze.A ona była tu najsilniejsza,najzwinniejsza i najszybsza...Nie chciała przekazać swego piękna dalej?
Dziwne.A do tego z tak przystojnym ogierem jak on?Spojrzał na nią surowym wzrokiem.
-Wstań...Chyba nie muszę cię do tego zmuszać prawda?-Zapytał patrząc na nią twardo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Nie Lis 27, 2016 8:17 pm

Na jego słowa wstała niechętnie.Nie chcę byś mnie do tego zmuszał,ale też nie chcę...Powiedziała.Była na tyle mądra,że nie chciała zostać pokryta przez zupełnie obcego konia.Spojrzała na niego.Stała przodem nie mając zamiaru się odwrócić do niego tyłem.Owszem,była na jego terenach,ale jego liny nic by mu nie dały.Zerwała by je szybko.Patrzyła na niego pewnym wzrokiem.Sama się przybliżyła do niego po czym przejechała chrapami po jego szyi.Tak bardzo lubiła to robić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Nie Lis 27, 2016 8:25 pm

-Ja także nie chcę cię zmuszać,ale jeżeli nie dasz mi innego wyboru...-Powiedział kręcąc łbem.Owszem może zerwałaby liny ,ale mógłby ją w inny sposób przekonać.
W końcu...Zmieniła zdanie.Był pewny,że te jej zaloty to nie są żarty.Widząc jak ta się przybliża i przejeżdża chrapami po jego szyi tylko uśmiechnął się,a w jego oczach pojawił się przebłysk pewności siebie.W sumie uważał ,że "gwałt" byłby zbyt poniżający,nigdy dotąd nie musiał stosować przemocy by posiąść klacz....Ale jeżeli byłoby trzeba pewnie by to zrobił.Jednak Klacz chyba się oswoiła z sytuacją.Zaszedł ją od tyłu i naskoczył na nią bez większego rozmyślania.Objął ją mocno kopytami by już nie mogła zmienić zdania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Nie Lis 27, 2016 8:30 pm

Zaszedł ją od tyłu ,ale nie naskoczył.Zdążyła się obrócić gwałtownie.Uśmiechnęła się do niego diabolicznie i ugryzła go w bok.Ja nie chciałam tego robić,ale najwyraźniej musiałam.Powiedziała patrząc na niego bardzo chciwym wzrokiem.Po chwili jednak się odwróciła i odbiegła gdzieś na swoje tereny,a ten mógł sobie pomarzyć,że ją kiedykolwiek posiądzie lub w ogóle zobaczy.
Owszem był przystojny,ale ona nie była naiwna aż tak by dać zad nieznajomemu.
z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bhadramurti
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Sob Gru 03, 2016 9:37 pm

w takim razie ;Pokręcił łbem na jej słowa i gdzieś odbiegł.
Z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Poldark
Generał

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    Nie Mar 12, 2017 11:31 pm

Poldark przyszedł tu wolnym krokiem. Wiedział że od dzisiaj już nigdy nie opuści swoich terenów. Przy każdym kroku jego kopyta zapadały się w piasku. Ogier stanął i parsknął. Nie było tu niby nic ciekawego, ale Poldark w życiu nie zamieniłby się terenami, nawet na jakieś większe czy bardziej zaludnione. Sinyelle. pomyślał i westchnął. To było właśnie imię jego władczyni. Dawno jej nie widział, ale co miał zrobić? Był jej poddanym i wiedział że musi jak najlepiej służyć. Dalej tak rozmyślając, ogier znów ruszył wolnym stempem, rozglądając się, z wysoko podniesioną głową.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Złoty piasek    

Powrót do góry Go down

Złoty piasek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4