KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Izolatka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Nie Cze 26, 2016 11:20 pm

Pff chyba śnisz idioto-mruknęłam i gdy ten próbował mi przywiązać kopyta dostał kolejnego kopniaka, a ja uniknęłam kopytami lin. Wywróciłam oczami-Ty to naprawdę masz jakiś psychiczny problem-parsknęłam z pogardą. Może to nie było tak bardzo obrażalskie, czy coś. Chociaż może troszeczkę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Nie Cze 26, 2016 11:30 pm

Próbowałem jej przywiązać kopyta, ale ta tak mocno kopała, że nie byłem w stanie. Odwróciłem się tyłem do niej i również posłałem jej serię kopniaków, po czym ponowiłem próbę. Tym razem, skoro kopała, to z pewnej odległości zarzuciłem pętlę na jej nogi. Jeśli przestała kopać to podszedłem i zawiązałem na nich linę. W każdym razie tak długo próbowałem aż przywiązałem jej prawą zadnią nogę do palika wystającego z posadzki. A następnie to samo zrobiłem z lewą nogą. A gdy już się z tym uporałem, to z całej siły ugryzłem ją w zad.
- Lepiej się uspokój, bo Ci się tak oberwie, że zapamiętasz to do końca życia! - wydarłem się na nią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Cze 27, 2016 4:14 pm

Gdy ten chciał mi zadać serie kopniaków ledwo ich uniknęłam dostałam z dwa razy. Wtedy syknęłam z bólu. Nie odwzajemniłam kopniaka, ale gdy ten chciał mi zarzucić lub zapiąć pęta jakoś tego unikałam. Kiedy ten chciał mnie ugryźć tylko dałam susa w bok mimo, że miałam obrożę mogłam się ruszać jakoś. Oj jejku daj mi spokój i mnie puść wolno przy okazji sobie odpoczniesz, a ja nie będę skazana na twoje towarzystwo i nie, nie uspokoję się nie chce być kryta przez takiego jak ty, ale szczerze nawet jesteś niczego sobie-skłamałam takim tonem, by w to uwierzył.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Cze 27, 2016 6:56 pm

Słysząc jej słowa ciężko westchnąłem. Miałem jej dość. Po prostu dość!
- Jutro... jutro sobie porozmawiamy - zapowiedziałem jej i wyszedłem z Izolatki, zostawiając klacz w obroży, zamykając za sobą drzwi.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Nie Lip 10, 2016 10:45 pm

No dobra jak se chcesz-wywróciłam oczami i gdy ten wyszedł ja zasnęłam. Kiedy się wyspałam, to się obudziłam. No muszę się przygotować...-obiecałam sobie i zarzuciłam grzywką. Było mi dosyć gorąco, ale zarzucenie grzywką na drugie oko trochę mnie ochłodziło nie wiem jak, ale jakoś tak wyszło. Patrzyłam na drzwi gotowa do akcji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Nie Lip 10, 2016 10:48 pm

Następnego dnia wróciłem do Izolatki, będąc już spokojniejszym. Poświęciłem ostatnią dobę aby się trochę wyciszyć, przemyśleć sprawę. Po wejściu do środka natychmiast zamknąłem za sobą drzwi po czym z bezpiecznej odległości przypatrywałem się karej przykutej grubym łańcuchem i mocną obrożą do słupa na środku pomieszczenia.
- Witaj ponownie. Przemyślałaś wszystko? Teraz będziesz grzeczniejsza? - upewniłem się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Nie Lip 10, 2016 10:56 pm

W pewnym momencie wpatrywaniu się w drzwi ogier wrócił. Widząc jak ten zachowuje dystans na mym pysku zagościł tajemniczy uśmiech. Słysząc pytanie ogiera tylko się oburzyłam w duchu-Spokojniejsza? Pff chciałbyś chociaż może? Mam plan!-pomyślałam i uniosłam brew. Witaj ponownie. Tak przemyślałam decyzję. Będę grzeczniejsza może-odpowiedziałam, a ostatnie słowo zostawiłam dla siebie. Bawiło mnie to, że ogier zachowuje ode mnie dystans. Chociaż słusznie wiedział do czego jestem zdolna. Jaka jestem i co potrafię zrobić wiedział doskonale sam się o tym przekonał. To co chcesz teraz robić?-zapytałam jakbym nie wiedziała czego chciał. Będzie chciał krycia droga wolna, ale nie będzie się cieszyć chwilą. Będę udawać spokojną. Dam się związać, ale i tak się z tego wyplączę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 6:38 pm

Zmrużyłem oczy widząc samozadowolenie klaczy. Co jej się tak bardzo podobało? Co ją tak cieszyło? Nie miałem najmniejszego pojęcia ale jedno wiedziałem na pewno - że mi się to wcale a wcale nie podoba. No ale najważniejsze, że ta obiecała być grzeczna. Cóż, zaskoczyło mnie to. Nie spodziewałem się tego po niej - w końcu dzień wcześniej nie należała do zbyt posłusznych. Starałem się jednak nie pokazać po sobie zaskoczenia i tylko stwierdziłem:
- Dobrze, bardzo dobrze.
Zacząłem się zastanawiać, co dalej zrobić. Jej pytanie... no, nie było zbyt mądre.
- Nie domyślasz się? To chyba dość oczywiste. - stwierdziłe, uśmiechając się do niej złośliwie. Mogłem już na nią naskoczyć... ale mimo wszystko podejrzewałem po niej jakąś pułapkę. Jakiś brzydki podstęp. W końcu za szybko zmieniła swoje nastawienie. A skoro tak, to lepiej byłoby ją skuć.
- Tylko grzecznie. - rozkazałem i zacząłem się do niej zbliżać z okowami. Starałem się jedną mocną okowę zapiąć na jej prawej zadniej nodze, drugi koniec łańcucha przyczepiając do pierścienia wystającego z posadzki, po czym drugą okowę spróbowałem zapiąć na jej drugiej tylnej nodze, również łańcuchem ją przyczepiając do posadzki. Tak by się upewnić, że rzeczywiście będzie grzeczna i posłuszna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 7:01 pm

Bardzo oczywiste aż za bardzo...-odparłam i wywróciłam oczami stałam nie ruchomo. Taaa grzecznie-odparłam spokojnym tonem. Przyglądałam się uważnie okowom. Wyglądają na mocne, ale może dam radę, ale z nim na sobie nie dam rady. Chociaż może?-myślałam nad przyprawą do mojego planu. Mimo iż byłam wstrętna i okrutna potrafiłam udawać milutką. Jak ktoś lub coś zmusza mnie do bycia grzeczną ja w duszy planuję zemstę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 7:19 pm

Uśmiechnąłem się do niej.
- No to dobrze, że się rozumiemy. - odpowiedziałem jej. Założyłem jej okowy na zadnie nogi, po czym podszedłem do niej od przodu, by przykuć jej i przednie nogi do posadzki. Nie mogłem ryzykować, że mi zwieje. W końcu bardzo mi się podobała. A że była duża, wysoka, umięśniona, silna i zwinna... no to trzeba było być ostrożnym.
- Wybacz, za te... za te dodatkowe... dodatkowe przyrządy. No ale... ale sama wiesz. - próbowałem się tłumaczyć, po czym spróbowałem jej założyć kaganiec na pysk, by nie mogła gryźć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 7:27 pm

Skinęłam głową na słowa ogiera. Wiem nie musisz się tłumaczyć-odparłam i dałam se nałożyć kaganiec. Kaganiec? Czy on wie co robi? Ja nie jestem psem!-mruknęłam oburzona w myślach. Na zewnątrz może wyglądałam na sympatyczną trochę, ale w duszy płonął we mnie ogień nienawiści. Dodatkowe przyrządy? Ciekawe po co. Przecież jestem grzeczna na razie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 7:38 pm

Bez większych problemów udało mi się również skuć jej przednie nogi i założyć kaganiec. To teraz była cała moja! Miałem ją!
- Podobasz mi się. Bardzo piękna jesteś. - pochwaliłem ją, wtulając się w jej grzywę.
- Może bym Cię tutaj zostawił na dłużej? - zastanawiałem się na głos - Nie masz nic przeciwko? - upewniłem się, wodząc chrapami po jej szyi, po czym chwyciłem w pysk jej ucho, by jej przez chwilę pomemłać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 7:45 pm

Przynajmniej komuś się podobam...-powiedziałam, a miałam to pomyśleć.  Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie zostawisz mnie tu na dłużej ja tu oszaleje!-pomyślałam. Jak chcesz to droga nie wolna-odpowiedziałam, a przed ostatni wyraz pomyślałam. Kiedy ten gładził mnie chrapami po szyi było dosyć przyjemnie. Lubiłam to. Za chwilę ogier zrobił coś co mnie trochę zirytowało chwycił moje ucho w pysk. Poczułam się dziwnie, a wcale nie reagowałam tylko wnerwiałam się jeszcze bardziej w duchu, a za razem uspakajałam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 7:52 pm

Uśmiechnąłem się. Czyli jej się podobało? To dobrze. Chyba rzeczywiście zrezygnowała z prób buntu.
- Droga wolna? Wiem, wiem. W końcu Cię przykułem byś i tak nie utrudniała. - przypomniałem jej, zachodząc ją wolno od zadu. Zacząłem wycierać się pyskiem o jej zad a następnie wodziłem chrapami po jej silnych, umięśnionych zadnich nogach.
- Naprawdę mi się podobasz. To wielkie szczęście, że mogłem złapać taką ślicznotkę jak ty. - wyznałem, podgryzając ją lekko po nasadzie ogona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 8:01 pm

Na mym pysku był również uśmiech skrywający tajemnice. Wiem.-odpowiedziałam i westchnęłam. Za chwilę ten zaczął wycierać się pyskiem o mój zad, a za chwilę wodzić chrapami po moich zadnich nogach. I oczywiście to wodzenie mnie uspokoiło. Właściwie to szczęście w nie szczęściu. Mimo, że ci się podobam to mój charakter cię denerwuje czyż nie?-przypomniałam mu o moim zachowaniu może to go zniechęci. Za chwilę jednak ten mi podgryzł nasadę ogona, a ja go odruchowo odsunęłam. Za chwilę spojrzałam na okowy-Doskonale...-pomyślałam z tajemniczą radością. Niezbyt wiadomo jakie mam zamiary na pewno coś się wymyśli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 8:13 pm

Wiedziała? To czemu mówiła, że droga wolna? Powinna rozumieć, że i ja również dobrze o tym wiem. No w każdym razie nic nie odpowiedziałem, woląc skupić się na jej zadzie, za którym po chwili się znalazłem.
- Charakter? - zdziwiłem się - Charakter w tym wypadku ma raczej znaczenie drugorzędne. Liczy się Twój wygląd... a ten jest bez zarzutu. - odpowiedziałem jej, trochę unikając pytania. Bo to oczywiście, że jej charakter miał wady i zalety. Ta jej zadziorność niewątpliwie mi się podobała. Ale jej złośliwość, agresja z jednej strony byłą podniecająca z drugiej strony potrafiła być również wkurzająca. W każdym razie wolałem jej tego nie mówić - w końcu rozmowa nie była głównym celem naszego spotkania. Po chwili na nią naskoczyłem, obejmując ją mocno przednimi nogami za boki. Jeszcze niczego nie robiłem - po prostu chciałem sprawdzić, jak ta zareaguje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 8:19 pm

Skoro tak sądzisz-odpowiedziałam i westchnęłam. Akurat ta jego pewność siebie mnie irytowała. Ten sądzi, że wygrał? Raczej nie to wszystko dopiero się zaczyna. Za chwilę jednak ogier na mnie naskoczył i nic nie zrobił trochę mnie to zdziwiło widocznie chciał zobaczyć moją reakcję. A niech naparza się tą chwilą i tak pewnie oberwie. Wszystko jasne on chciał mnie pokryć ze względu na mój wygląd jakbym zmieniła swój wygląd to na pewno, by mnie nie porwał, bo była bym pewnie dla niego za brzydka. W każdym razie kiedy ten na mnie naskoczył ja nic nie zrobiłam tylko westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 8:22 pm

Po chwili naskoczyłem na klacz, obejmując ją przednimi nogami za boki. Spodziewałem się po niej jakiegoś podstępu, prób obrony, które i tak nie byłyby skuteczne - w końcu miała nogi przykute do posadzki. No ale skoro była grzeczna i nie protestowała... to nie była na co dłużej czekać. Chyba rzeczywiście ją złamałem, skłoniłem do posłuszeństwa.
- To co? Zaczynamy? - spytałem retorycznie i nie czekając na jej odpowiedź, delikatnie w nią wszedłem, po czym zacząłem wykonywać ruchy biodrami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 8:29 pm

Raczej tak-odpowiedziałam na pytanie ogiera. Przecież to dla niego pewnie nie miało znaczenia on i tak na to nie zwraca uwagi. Po chwili jednak ten we mnie wszedł i zaczął wykonywać ruchy biodrami nie chciałam wcielać jak na razie planu w życie. Kto wie czy się uda. Nie przedłużając, bo miałam i tak dosyć przysunęłam zad w jego stronę. W sumie krycie było dosyć przyjemne, ale nie mogłam się taka puszczalska zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 8:58 pm

Zdziwiło mnie trochę, że klacz odpowiedziała mi. Nie, żeby jej zgoda miała dla mnie jakiekolwiek znaczenia. Ale zdziwiłem się, że wyraża ona zgodę. No i ton wypowiedzi sugerował, że nie jest raczej przepełniona złością czy wkurzeniem. Ciekawe, bardzo ciekawe. Wszedłem w nią delikatnie i zacząłem wykonywać ruchy biodrami. Klacz przesunęła się bliżej mnie, ułatwiając mi wykonywaną czynność? Zacząłem więc przyspieszać kolejne ruchy biodrami, robiąc je coraz szybciej, mocniej, głębiej.
- Grzeczna, posłuszna mi klaczka. I tak się masz zachowywać. - przypomniałem jej i ugryzłem ją delikatnie w kark aby wiedziała, kto tutaj rządzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 9:05 pm

Kiedy ogier przyśpieszył prawie jęknęłam, ale się powstrzymałam. Przymrużyłam oczy z przyjemności. Tak oczywiście będę taka jaka chcesz-powiedziałam oczywiście skłamałam, ale mój ton tego nie ujawniał, że ja kłamie. Kiedy ten ugryzł mnie w kark zignorowałam to. Wiedziałam, że on chciał tylko mi pokazać, że niby on tu rządzi, ale władzę mam nadal ja tylko tego nie widać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 9:16 pm

Zgadzała się na wszystko, co jej powiedziałem? I dobrze. Cieszyło mnie, że tak szybko sobie z nią poradziłem. Jeszcze wczoraj buntowniczka, dziś posłuszna klaczka. Jeszcze kilka ruchów biodrami i nagle moim ciałem wstrząsnął dreszcz a życiodajny płyn popłynął do niej... szkoda, że nie miała rui, bo by był źrebak. Poleżałem na niej jeszcze chwilę po czym powoli zszedłem.
- No i jak Ci się podobało? - spytałem, gładząc ją po boku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 9:25 pm

Po pewnym czasie ogier wykonał kilka ruchów i wtedy do mego ciała wpłynął życiodajny płyn bez zapładniania mnie mym ciałem wstrząsnęło ciepło. Mimo iż to była pustynia było mi w miarę zimno gdy się tu pojawiłam, ale teraz się rozgrzałam. Było przyjemnie i przy okazji mnie rozgrzałeś-odpowiedziałam, a za chwilę ten zaczął mnie gładzić po boku no oczywiście takie gładzenie mnie jakby hipnotyzowało. Nie Flora nie możesz tak łatwo dawać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Burseg
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 9:31 pm

Słysząc jej słowa uśmiechnąłem się delikatnie. Liczyłem na więcej pochwał, a stwierdziła, jakbym był grzejnikiem. No ale czy to źle, ze mnie traktowała przedmiotowo? W końcu ja traktowałem ją dokładnie tak samo. Jaka zabawkę, która ma mi sprawić trochę radości. No więc chyba nie powinienem się czuć urażony uznaniem mnie za kaloryfer.
- To świetnie, że Ci się zrobiło cieplej. - odpowiedziałem jej, gładząc ją po boku.
- Oprócz tego warto byłoby, abyś się czymś pożytecznym zajęła. Umiesz sprzątać? - spytałem - To również będzie należeć do Twoich obowiązków. I być może wychowywanie źrebaków, jeśli uznam Cię za godną urodzenia mi potomstwa. - poinformowałem ją.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flora
Rekrut

PisanieTemat: Re: Izolatka    Pon Lip 11, 2016 9:41 pm

Miałam zamiar go ignorować, ale słowa ogiera mnie zirytowały trzeba to ukryć-Tak, tak umiem sprzątać-odpowiedziałam i wywróciłam oczami. Po chwili wyciągnęłam sobie z ekwipunku futro lisa polarnego i je na siebie zarzuciłam. Wtedy i na moją szyję spadł wisiorek z kłów. Wtedy futro mnie zakryło. Spojrzałam na okowy nagle dostrzegłam pewną rzecz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Izolatka    

Powrót do góry Go down

Izolatka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Izolatka