KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pamiętnik Sinyelle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Pamiętnik Sinyelle    Sob Gru 26, 2015 1:55 pm

Pamiętnik Sinyelle
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Pamiętnik Sinyelle    Pon Sty 04, 2016 7:19 pm

Reta, Czarodziej i władza

Oj, dużo się zdążyło wydarzyć, dużo. Gdy dotarłam na Karsin nie byłam ani głodna, ani zmęczona. Muszę przyznać że czułam się trochę samotna. Nie żebym nie była w stanie sama sobie poradzić - o nie! - ale pomyślałam sobie że fajnie by było kogoś wreszcie spotkać. Ku mojemu zdziwieniu poczułam zapach konia. Poszłam za nim i spotkałam Retę, ciemną trakenkę. Jest sympatyczna i niegroźna. Jest władczynią stada Wielkiej Tajemnicy. W sumie na Karsin jest siedem stad. Reta zaprowadziła mnie do starego konia (przedstawił się jako Czarodziej). Pożyczyłam od niego książkę, niedługo mu ją oddam. Czarodziej też jest niegroźny, ale też naiwny. Może to i lepiej. Dał mi władzę nad stadem Ukrytych Łez. Moimi terenami są teraz puste pustynie. Jeszcze nie udało mi się ich znaleźć. W każdym razie teraz każdy ma się do mnie odnosić z szacunkiem. Sinyelle, władczyni stada Ukrytych Łez. To mi się podoba. Na początku ta nazwa mi się nie spodobała, ale już się do niej przekonałam.
Zostałam nauczycielką sztuki walki oraz nauki płynnego mówienia. No, edukacja musi być. Fajny ktoś miał pomysł żeby tu otworzyć szkołę. Przyda się. Nie mogę się doczekać pierwszych źrebaków. Nie będą moje, oczywiście! Nie mam na razie w planach partnera i potomstwa. Acha, zapomniała bym powiedzieć: jeszcze nikomu nie zdradziłam mojego pełnego imienia. Zaakceptowali mnie jako Ellie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Pamiętnik Sinyelle    Pon Lut 08, 2016 6:23 pm

Sawanna i Wera

Od razu po spotkaniu z Czarodziejem zaczęłam szukać terenów mojego stada, stada Ukrytych Łez. Najpierw trafiłam na jakąś sawanę, ale potem udało mi się odnaleźć pustynie, czyli moje tereny. Tam gdzie trafiłam piasek był biały, bez cienia żywej duszy, trafiłam chyba w jakieś rzadko odwiedzane miejsce. To trochę nie w porządku że mi się trafiły zwykłe pustynie, a na przykład taka Reta otrzymała zielone lasy... Może Czarodziej dobrał mi stado do mojej maści? W końcu piasek jest na ogół złoty. (No ale Reta przecież zielona nie jest.) W każdym razie zaczęłam zwiedzać moje tereny i znalazłam niewielką oazę - prawdziwy cud na pustyni. Po chwili przyszła tam też kara hucułka, która przedstawiła się jako Wera. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Wera jest władczynią stada Szalejących Piorunów, a jej tereny to morze, klify i wyspa. Twierdzi że trafiła na moje tereny przez przypadek, po prostu zwiedzała sobie Karsin i przyszła nad oazę by się napić. Zdradziłam jej też coś o sobie, to o czym i tak większość wie: że jestem Ellie, że władam SUŁ i że moimi terenami są pustynie. Zaproponowałam żebyśmy się przeszły na jej tereny (chciała się wykąpać więc powiedziałam że w morzu kąpiel będziej fajniejsza, bo jest więcej wody) i od razu się zgodziła. Opowiedziała mi po drodze swoją historię. Straciła córkę i nawet nie wie czy ta jeszcze żyje. To mnie zaintrygowało, szczególnie że oznajmiła że nie chce mieć kolejnego potomka i nie zdradziła czemu. Jest nauczycielką historii, plastyki i wf-u. Opowiedziała mi o Luizjanie z SLS i Mirabelle z SUŁ. A więc w moim stadzie jest jakaś Mirabelle o której nic nie wiem. Ucieszyła mnie ta wiadomość, jednak oczywiście nie dałam po sobie poznać zaskoczenia, wymyśliłam na szybko jakieś niewinne kłamstewko, że niby ją znam. Potem zaczęło się ściemniać więc odeszłam.
Muszę odszukać Mirabelle. No i na pewno będę jeszcze się chciała spotkać z Werą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pamiętnik Sinyelle    

Powrót do góry Go down

Pamiętnik Sinyelle
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Jessi
» Izba Pamięci