KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pamiętnik małej wyjątkowej klaczki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kabucha
Źrebak

PisanieTemat: Pamiętnik małej wyjątkowej klaczki   Pią Mar 11, 2016 10:56 am

Pamiętnik Kabuchy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kabucha
Źrebak

PisanieTemat: Re: Pamiętnik małej wyjątkowej klaczki   Pią Mar 11, 2016 5:35 pm

Kabucha jestem. Wiem, wiem, imię mam dziwne i oryginalne, ale mi się podoba i chyba do mnie pasuje.
Na razie jestem bardzo mała, mam dopiero kilka dni, ale myślę że jeszcze urosnę.
Jestem małą, całą czarną klaczką. Mam długie i niewygodne nogi. Ale gdybym ich nie miała to by wcale nie było fajnie. Mam dużą głowę, duże czarne oczy i duże uszy. Grzywa i ogon są czarne i na razie krótkie.
Charakter? Jak by go tu opisać… Od razu uprzedzam że nie chcę wyjść na egoistkę. Po prostu nie umiem opisać samej siebie. Po prostu lubię się śmiać, rzadko się nudzę i chcę się przyjaźnić z innymi źrebakami, co tu dużo mówić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kabucha
Źrebak

PisanieTemat: Re: Pamiętnik małej wyjątkowej klaczki   Sob Cze 04, 2016 8:16 pm

Dzień 1
Kiedy się urodziłam usłyszałam że to wielkie "coś" co nademną stało, powiedziało dziwne słowo, Kabucha. To jest moje imię. Oryginalne, tak jak ja, skromnie powiedziane. Po paru próbach udalo mi się wstać i napić się mleka mamy. A potem te podejrzane klacze zaczeły rozmawiać o czymś dziwnym. Mówiły jakies dziwne słowa... zaraz, zaraz, jak one brzmiały? Partner? Sojuszniczka? SSP? Niewiele z tego wszystkiego rozumiałam, tylko tyle że ta wysoka klacz to była Lily, a ta niższa klacz (co nie znaczy gorsza) to była ciocia Wanilia.
Rozmowa zaczęła się robić nudna, więc zdecydowałam napić się i pójść poszukać tych całych "terenów SSP".
Kabucha, ta radosna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pamiętnik małej wyjątkowej klaczki   

Powrót do góry Go down

Pamiętnik małej wyjątkowej klaczki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Jessi