KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lily
Władca

PisanieTemat: Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)   Sob Mar 12, 2016 9:03 pm

W głowie się nie mieści. Tak, to chyba najodpowiedniejsze słowa, jakie mi przychodzą do głowy gdy tutaj piszę. Postanowiłam złożyć pamiętnik, ponieważ chcę spisywać tu moje wszystkie sekrety, myśli, które nachodzą mnie z nagla i uciekają, gdy próbuję je sobie przypomnieć, i tak dalej, i tak dalej. Jestem tutaj od niedawna, ale już ledwo sama ogarniam o czym myślę. No właśnie, o czym jeszcze przed momentem myślałam...? Zgoda, nie ważne. W każdym razie poznałam już Wanilię, Werę, Wintera, Retę, Qaritisa i z widzenia pamiętam już twarze niektórych osób z mojego stada, których poznałam na zebraniu. No właśnie, zebranie... Moim zdaniem skoro ktoś chce wojny, ale jeszcze nie wie z jakim stadem i po co, powinien najpierw dobrze kilka razy to przemyśleć... No, niby tak, może i z drugiej strony to na swój sposób mądre zacząć wojnę z zaskoczenia, ale to jest jak gra w statki: albo trafiony-zatopiony, alby pudło. I żeby to wszystko się takim pudłem nie okazało...
~Lily

Ostatnio zmieniony przez Lily dnia Sob Kwi 30, 2016 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)   Pią Mar 25, 2016 3:58 pm

~2~

Coraz więcej rzeczy zaczyna mi się tu podobać. Ostatnio poznałam bardzo mrukliwego Shreddera, o nieco filozoficznym podejściu i coraz częściej widzę Wintera. Oczywiście mi to nie przeszkadza, bo Winter jest fajny, miły, zabawny i bardzo dobrze mnie rozumie i świetnie czuję się w jego towarzystwie. Winter jest partnerem Wanilii i ostatnio po raz kolejny byłam świadkiem jego dobroci. Wanilia zaszła w ciążę z jakimś ogierem ze złego stada, SKZ, a Winter nie złościł się i jej współczuł, widać że bardzo ją kocha, bo powiedział jej że pomoże jej wychować jej synka. To takie słodkie ♥ Chciałabym mieć kogoś tak mnie kochającego, na całe życie. Trochę trudno mi patrzeć na miłość wokół mnie, ale nie skierowaną do mnie. Mimo to dobrze życzę im wszystkim. Cieszę się, że chociaż oni wszyscy mają kogoś, kogo kochają... Ech, a ja myślę, że jeszcze spotkam mojego księcia z bajki. Na pewno będę wiedziała, kiedy miłość przyjdzie i nawet nie będę się zastanawiać, czy ją przyjąć. Ale coraz bardziej się boję. Nie boję się, że miłość nigdy nie przyjdzie, ale przyjdzie, do niewłaściwej osoby... Moje serce z reguły zaczyna coraz częściej szybciej bić koło niewłaściwych osób... Ale oni zawsze traktują mnie tylko jako przyjaciółkę...
~Lily

Ostatnio zmieniony przez Lily dnia Sob Kwi 30, 2016 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)   Sob Kwi 09, 2016 1:26 pm

~3~

Och, ostatnio dużo się zdarzyło.
Okazało się, że mam siostrę. Mój tata zdradził moją mamę niedługo przed moim poczęciem, kiedy się urodziłam, Ignis już miała trzy miesiące! Zawsze dobrze się z nią bawiłam a ona nie miała taty, więc mojego traktowała jak ojca. Teraz już to rozumiem! No ale nasz tata był hanowerem, mama Ignis jest shire, a moja mama morganem. Takie to wszystko pogmatwane. Ostatnio spotkałam Iggy na Karsin, okazało się że moja zbrodnia została sprytnie przez nią zamaskowana. Bardzo się ucieszyłam, kiedy się dowiedziałam, że Iggs jest moją siostrą, nie byłam już taka znowu sama.
I poznałam Coraggiosa. Jest taki cud♥wny!!! Opowiedział mi swoją historię, było w nie więcej rozlewu krwi niż w mojej, ale powiedział, że dla mnie by się zmienił! Okazało się, że ma jeszcze jedną żyjącą córkę, Tariss, a ona niedługo po nim się pojawiła na Karsin. Jest taka słodka! Na mnie mówi "mamo", a na Ignis "ciociu". To bardzo fajnie, że mam w końcu rodzinę, ten Shredder mylił się w pewnych kwestiach. Lecz w pewnych miał rację.
Kocham moją nową rodzinę, choć wiem, że jest ona trochę pogmatwana i niejeden by się pogubił w naszej historii.
Wraz z Coraggiosem postanowiliśmy, że przy najbliższej okazji będziemy mieć źrebaka. To takie wspaniałe! Zawsze marzyłam, aby być mamą, przeżyć pierwszy raz i poród przy kimś, kogo kocham. Teraz to stanie się możliwe!

Z całą swoją szaloną radością
~Lily

Ostatnio zmieniony przez Lily dnia Sob Kwi 30, 2016 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)   Sob Kwi 30, 2016 12:04 pm

~4~

Przez długi czas tu nie pisałam, bo nie miałam czasu. Ale od tej pory wiele się zmieniło. Postaram się to opisać w małym skrócie.
Poznałam Forest, byłam świadkiem zdrady Wintera (i tu wart dodać że nie jestem na niego zła, tylko zawiedziona że zdradził Wanię), Ignis powiedziała mi że ma córkę, wcześniej poznałam jej partnera i chyba trochę inaczej wyobrażałam sobie pierwsze wrażenie... Urodziłam Coraggiosowi bliźniaki, dwóch synków, Willa i Spirita. Moi dwaj chłopcy są cudowni, tacy mali i słodcy. Zaraz po nich, w tym samym miejscu urodziła się Bella, córka Wanilii i Wintera. Wanilia wtedy się dowiedziała wszystkiego... A ja zaczęłam rodzić. A potem ona zaczęła rodzić ☺️ no i oprócz tego przeniosłam się do Stada Zamglonych Szczytów i... zostałam tam władczynią affraid to takie strasznie dziwne uczucie... Ale cóż, nie ważne. Na razie nie mogę zbytnio się rozpisywać bo muszę zająć się Spiritem i Willem oraz znaleźć Coraggiosa.

~Lily
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)   Wto Maj 17, 2016 8:27 pm

~5~
Dziś w końcu znalazłam trochę czasu dla siebie. Ostatnimi czasy rzadko spotykam Spirita, lecz często widuję Willa. Cieszę się, że Tariss polubiła swojego braciszka, mam nadzieję że w przyszłości będą sobie pomagać, jeśli mnie i Cogiego by zabrakło Sad
Ale nie skupiajmy się na przygnębiających szczegółach, mówmy o pozytywach Very Happy Ostatnio urządziłam PIERWSZE ZEBRANIE W SZS! Very Happy Wszyscy zagłosowali na sojusz z SMS i SLS, więc poszłam do władczyni SMS, Maciejki (czy ja ją skądś znam? scratch ) i ona się zgodziła! A Armina, Główna Artystka z mojego stada, którą mianowałam, wymyśliła, że urządzimy bal dla niektórych stad oraz wycieczkę dla źrebiąt. Moim zdaniem to świetny pomysł, więc od razu zabraliśmy się do opracowywania całego przyjęcia i niedługo pewnie zaczniemy przygotowania Very Happy A oprócz tego Namiestnikiem mianowałam Coraggiosa, Główną Wojowniczką - Iggy, a Główną Artystką - Arminę. O kurka, właśnie zdałam sobie sprawy, że nie mianowałam Głównego Medyka pale No dobra, to nic, mianuję kogoś przy okazji Razz I sporządziłam też spis koni, które poznałam:
-Armina Moja główna artystka
-Bella córka Wani i Winta
-Coraggioso mój partner ukochany i namiestnik I love you
-Dasmara widziałam ją na zebraniu SWT, gdy jeszcze tam byłam, ale nie miałam okazji poznać jej bliżej.
-Fastwind
-Forest
-Ignis moja siostra, którą i tak znam od mojego urodzenia Razz
-Iskra córeczka Iggy
-Jack
-Kabucha córka Wery
-Maciejka
-Misterioso historia znajomości ta sama co z Dasmarą Razz
-Mochito zobaczyłam go przelotem gdy wpadłam na zebranie SMS XD
-Ogień partner Iggy, zrobiłam chyba okropne pierwsze wrażenie pale matko, jaki wstyd :/ coś czuję, że nie zaproszą mnie na święta No
-Qaritis nieżyjący znajomy
-Randay historia znajomości ta sama co z Mistem i Das Razz
-Reta przemiła władczyni SWT
-Shredder mrukliwy shire o nieco filozoficznym podejściu do życia
-Sentari
-Sztorm z mojego stada Very Happy
-Spirit mój synek ♥️
-Talia historia znajomości ta sama co z Mochitem Razz
-Tariss córeczka moja <3
-Wanilia Bardzo miła i dobroduszna osóbka z SSP, lecz ma też charakterek flower
-Wera Władczyni SSP, bardzo miła Very Happy
-Will mój synek I love you
-Winter
I to chyba tyle, na razie Very Happy
~Lily

podkreślony - rodzina
zielony - z SZS king
skreślony - nie żyjący
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)   Pon Lip 04, 2016 5:20 pm

~6~

No dobsz, ostatnio nie działo się u mnie zbyt wiele, poza kilkoma ciekawymi zdarzeniami. No dobrze, może i stało się dość dużo...
1. Zostałam porwana przez Espilce'a z SKZ. Nazmyślałam mu, że jestem Kaelie ze Stada Dzikich Tęcz, że jestem tam główną artystką i moim partnerem jest władca. Espilce wtedy stwierdził, że rzadko ma się okazję pokryć królową i główną artystkę jednocześnie, i uczepił się jak rzep końskiego ogona żeby mnie pokryć. Ja się szarpałam i nie dawałam za wygraną, lecz kiedy zaczęłam już się męczyć, do sali tortur wjazd z kopyta zrobiła Iggy!!! Very Happy Potem się rozstałyśmy, ale zdążyłyśmy jeszcze się pośmiać z miny tego głupiego, aroganckiego, przemądrzałego fryza o grzywie gęstej jak dawne pole kukurydzy zalane lawą.
2. Przyjęłam do rodziny kolejną osobę. Nazywa się C'est Raffinée i nie, nie jest źrebakiem Laughing Nie ma stada i od razu ją polubiłam. Została moją przyszywaną siostrą, jest kasztanowatą selle français i jest bardzo miła. Polubiłam ją od razu, a w mojej siedzibie opowiedziała mi swoją historię. Była bardzo smutna, Serafina pochodziła od ludzi a potem ot tak uciekła i teraz jest przeświadczona, że nigdy nie znajdzie sobie rodziny. Dlatego postanowiłam ułatwić jej postawić pierwszy krok i powiedziałam, abyśmy zostały siostrami. Ona na szczęście się zgodziła. To fajnie, że mam w rodzinie kolejną siostrę Very Happy
No i w końcu 3., ta nieszczęśliwa 3... A więc chodzi o to, że mieliśmy na terenach SZS urządzić jakieś różne wydarzenia, ale Armina, moja główna artystka już długo się nie pokazuje... Co za pech, właśnie ona miała mi w głównej mierze pomagać. W sumie to ona, oraz jej partner. No cóż.
Ostatnio też zrobiliśmy sobie spotkanie rodzinne, mój partner, Corgi, oraz nasze dzieci. W końcu zobaczyliśmy się wszyscy i jestem z tego powodu szczęśliwa.
Na razie to chyba tyle.

~Lily
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)   

Powrót do góry Go down

Tajemne zapiski Lily (nie zaglądać!!!)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lily Evans
» Lily O'Donnell
» Miodowe Królestwo
» Lily Evans
» Lily MacDonald