KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zabawne historie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lily
Władca

PisanieTemat: Zabawne historie   Pon Mar 21, 2016 7:49 pm

Zabawne historie które wam się zdarzyły, bądź o nich słyszeliście. Mogą to być śmieszne fakty, rzeczy które zdarzyły się naprawdę bądź śmieszne fragmenty z książek które czytacie. Czarny humor też przejdzie.
Przykład:
1. Pewien dzieciak miał chomiczkę i dużo innych zwierząt poza nią. Pewnej nocy usłyszał szuranie na podłodze i myślał że u nich w domu są myszy, bądź, co gorsza, szczury. Własnoręcznie zastawił pułapkę na myszy, a rano... Znalazł swoją chomiczkę w pułapce na myszy.

Ostatnio zmieniony przez Lily dnia Sob Kwi 09, 2016 1:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Nie Mar 27, 2016 2:51 pm

2. Userka Wery biegnie środkiem drogi, skacze i śpiewa "I can fly!".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Tormenta
Strażnik

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Maj 04, 2016 7:16 pm

3. Userka Tormenty idzie ze swoim pupilkiem (założę się, że ludzie na ulicy kojarzą mnie jako "ta wariatka z jaszczurką") przy drodze. Podchodzi przypadkowy... pan, od którego daje dość mocno alkoholem. Pyta się, czy może zobaczyć żabkę, którą szanowna userka Tormisi trzyma na ramieniu. Po usłyszeniu odpowiedzi "Nie" wyciąga rękę po gada. I w tym momencie Rezzie (pupilek właścicielki konta) rzuca się na niego, gryząc nachalnego pana. W ostatnim momencie złapałam mojego wybawiciela, gdy spadał. Swoją drogą reakcja przechodnia była dość dziwna zważywszy na to, że jaszczur miał wtedy tylko 30 cm Razz (kto by pomyślał, że taki słodziak jest zdolny do czegoś takiego...)

//bohater pozdrawia,
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wanilia
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Nie Maj 15, 2016 12:06 pm

4. Userka Wani ma w klasie strasznie dziwną dziewczynę, która co rusz się zakochuje. Tym razem ubrała za cel czwartoklasistę - Paryczka. Ja go lubię, on mnie też i czasem gadamy. No, on gada ze wszystkimi, jest miły, fajny. Kiedyś owa koleżanka zaczęła drzeć twarz na WF-ie:
- One mi go kokietowały!
- Ja? Chyba siostra! - odkrzyknęła Werka.
I wtedy Janek, co stał na bramce podniósł ręce do góry, zaczął się kręcić wokół własnej osi i wrzasnął ni z tego ni z owego:
- Ja go kokietowałem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sob Maj 21, 2016 6:42 pm

Userka Rety zbiega cwałem (okej może toczhe przesadziłam ~ galopem) A więc zbiega galopem ze schodów i łamie sobie nogę XD (Tak wiem, bardzo śmiesze... XD)

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Pon Cze 06, 2016 5:49 pm

// Shocked

Userce Lily pierwszego dnia szkoły spóźniał się jedyny autobus w tamtą stronę. No więc nagle jej znajomi wpadają do byle jakiego autobusu, aby pojechać z przesiadką. Userka biegnie za nimi, lecz przytrzasnęło jej plecak.
Gdy dojechali w końcu na miejsce, okazało się że nowe trampki userki jeszcze są złączone takim plastikowym, mocnym czymś, a w piórniku brak nożyczek. Po prostu kosmos.
Koniec końców trzeba było iść do szatniarki po nóż i spóźniłam się na pierwszą lekcję, i to z moją nową wychówą.
Tat-ta-ra-tam!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Karsin
Admin

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Cze 08, 2016 6:21 pm

//Reta, co ty wygadujesz? Przecież ty se nigdy nic nie złamałaś... O.o

Był początek lutego - jakoś tak drugi albo trzeci. Wchodzi do pokoju userki Karsin userka Rety i patrzy na kalendarz, a tam jeszcze styczeń. Pyta bardzo zdziwiona: "O, ty trzymasz jeszcze kalendarz na styczniu?" A userka Karsin odpowiada: "No tak, a ty nie?" I userka Rety jak gdyby nigdy nic odpowiada: "No, ja też"

Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Czw Cze 09, 2016 4:12 pm

W pewnej amatorskiej opowieści którą czytałam na wattpadzie był napad. Spróbuję zacytować fragment tam przedstawiony:
"Nagle Jules usłyszał na chodniku za szuranie. Rozejrzał się dookoła, lecz nic nie zobaczył. Nagle usłyszał głos. Nadstawił uszy i usłyszał stłumione: "Widzę cię..." Znów się rozejrzał, lecz nikogo nie ujrzał. Zapadła chwila ciszy. W jego głowie ciągle przewijały się od nowa słowa "Widzę cię...". Zaczęło go dręczyć pewne pytanie. Po dłuższej chwili odezwał się:
- Czy według ciebie jestem seksowny?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Wto Cze 21, 2016 1:08 am

Kilka dni temu userka Sinyelle i userka Rety dostały głupawki i wymyśliły taki oto właśnie tekst:
"Przeszkadzasz przeszkadzającym przeszkadzaczom przeszkadzając im w przeszkadzaniu."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Winter
Artysta

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Wto Cze 21, 2016 7:27 am

W Samolocie gdy leciałem do bułgarii wymyślałem z Luizą wierszyki oto jeden z nich:
"Był Mariusz i Mariolka ,a była z nich wspanioła porka jednak poszli do Tomka i Narobili Kupe do worka. Wink "
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tormenta
Strażnik

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Wto Cze 21, 2016 11:14 am

W wakacje byłam z dwójką moich znajomych na Mazurach, nad jeziorem. Uznajmy, że nazywają się Stefan i Józefina, aby zachować ich anonimowość. Więc Stefek postanowił "dla jaj" wyznać swoją miłość Józefinie i zapytać, czy chciałaby z nim chodzić [nie, nie był w niej zakochany, ale ma różne głupie pomysły na to, jak wrabiać ludzi] Byliśmy akurat na pomoście. Stefcio podszedł do Józki i powiedział jej, co rzekomo do niej czuje. Józefina złapała go za ręce, spojrzała prosto w oczy... Po czym wepchnęła go do wody i uciekła. A ja musiałam pomóc Stefciowi wyjść z wody...

Jak się potem okazało, Józka wiedziała już wcześniej, co zamierza zrobić Stefan. Przynajmniej tak mi powiedziała... dum. dum. Dum...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Cze 22, 2016 5:40 pm

*To jest historia opowiadana mi przez pewną osobę*
No więc ta osoba była z klasą w teatrze na "Romeo i Julii". W klasie tej osoby był taki jeden durny chłopak, który zawsze miał kudłate myśli. No i jest już scena, jak Julia leży martwa w ramionach Romea. No i wtedy ten Romeo mówi coś w stylu:
- Julio, i co ja teraz zrobię!
Na co ten zboczony chłopak z widowni:
- Posuwaj póki ciepła!

I weź tu człowieku bądź aktorem Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sob Cze 25, 2016 12:51 pm

Lil, ty też masz wattpada? :schock:
A w jednej takiej książce było:
"- Co ty wyprawiasz?
Spojrzałam do góry na pęknięcie numer pięć i wytrzeszczyłam oczy. To coś do mnie przemówiło.
Ale jak to możliwe?!
- Shay, jestem tu.
No przecież cię widzę!
- Niżej Shay.
Zjechałam wzrokiem na podłogę. Tam nic nie ma.
- Trochę wyżej. Popatrz w stronę drzwi.
Spojrzałam w wyznaczonym przez kosmitę kierunku.
- Och, to tylko ty Luke. - westchnęłam."

Albo jeszcze z tej samej książki:
"Nagle poczułam dłonie na mojej talii.
O cholercia, nie udało się.
Panie Kapitanie, mamy problem! Statek został zaatakowany!
- S.O.S.! Pomocy! Statek pod ostrzałem! - zaczęłam się wydzierać, próbując się wydostać z jego żelaznego uścisku.
- Serio Shay? Ile ty wypiłaś? - westchnął chłopak.
- Mnieeeeeej niż zeeeero. - zaśpiewałam, po czym wybuchłam śmiechem.
- Kobiety.
- Gdzie? - spytałam zdezorientowana. - Przecież jestem tu tylko ja. Jedynie, że o czymś nie wiem.
Nagle chłopak złapał moje nogi i przerzucił jak worek ziemniaków.
- Co ty robisz? Jeszcze mi mózg wyleci! - krzyknęłam uderzając go w plecy.
- Co? - parsknął śmiechem.
- Okienko.
- Bardzo śmiesznie. - mruknął.
Zauważyłam, że chłopak kieruje nas do sypialni.
Czy tam śpi mój jednorożec? Boże, alkohol zaczyna coraz mocniej działać.
- Luke, bądź moją lamą?
- Nie.
- A jednorożcem będziesz?
- Nie.
- Dlaczego? - ułożyłam usta w podkówkę.
- Bo... tak.
Bardzo oryginalna odpowiedź, nie powiem.
Nagle zostałam przerzucona i położona na łóżko.
O ja, jakie mięciutkie."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mallory
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sob Cze 25, 2016 1:21 pm

//tak się zapytam, jaka to książka? Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sob Cze 25, 2016 1:53 pm

"Nowy początek". Kiedyś "New Beggining &Where are you now?". Aktualnie jest 3 część w tej samej książce co 1 i 2 Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Wto Lip 05, 2016 12:14 am

Pod koniec roku, na wuefie mojej siostry, grali w nogę. (Same dziewczyny) I w jednej drużynie była taka Aśka i jakieś tam dziewczyny a w drugiej moja siostra i kilka jej koleżanek. No i ta Aśka zamiast kopać w piłkę, kopała je po nogach. Oje powiedziały to wuefiście, a on na to: "To jej oddajcie." I tak zrobiły. Prały się po nogach... Aż wreszcie Aśka podeszła do pewnej dziewczyny z przeciwnej drużyny, pociągnęła ją za włosy, ta się wywaliła na podłogę, i Aśka zaczęła ją kopać... Wuefista musiał je rozłączać...
Powrót do góry Go down
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Wto Lip 05, 2016 12:43 pm

//hahahahaha, typowa dziewczyńska bijatyka Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Lip 06, 2016 12:45 am

//A jakżeby inaczej Razz
I jeszcze kiedyś na wuefie mojej siostry, gdzieś na wiosnę czy coś, dziewczyny miały wuef z chłopakami. I no grali też w nogę, i biegnie sobie taki Radek, (a że moja siostra jest niska i sięga mu do łokcia xd) i oboje biegną do piłki. I nikt nie wie co oni dokładnie zrobili i jak, ale Radek wyleciał w powietrze i przeleciał nad moją sis i oboje się wywalili. I potem wszyscy "Radek przeleciał Kingę, Radek przeleciał Kingę!" XD
Powrót do góry Go down
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Lip 06, 2016 10:48 am

XD. A u mnie wf jest zawsze z chłopakami Sad

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Lip 06, 2016 11:33 am

Współczuję, ale w starszych klasach może ci się to zmieni, Reciu Very Happy A cd. opowieści Wery: XDDD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Lip 06, 2016 8:05 pm

Kiedy koleżanka wyśle ci okładkę do swojego new opowiadania na wtt i każe ci wysłowić się na jej temat dłużej::

XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Czw Lip 07, 2016 12:16 am

Kiedy opowiesz świetny żart, a nikt się nie śmieje...
Powrót do góry Go down
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Czw Lip 07, 2016 11:44 am

//po prostu są zbyt tępi aby go pojąć Razz

Mój pies nie ma zębów i ma tak długi język, że oblizuje sobie oko Razz Biedna staruszka xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lando
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Pią Gru 09, 2016 5:09 pm

Sytuacja sprzed kilku lat xd
(S) - moja siostra, (K) - mój kuzyn

Idę sobie kiedyś z siostrą i kuzynem. Kuzyn siedzi cały czas w telefonie, aż nagle się nas pyta:
(K)- Co to znaczy "I don't know"?
Moja siostra na to:
(S)- Nie wiem.
Idziemy sobie dalej, za kilka minut:
(K)- "I don't know" znaczy nie wiem.
(S)- No to mówiłam, że znaczy nie wiem!

Albo ostatnio wracam ze szkoły z moją starszą o rok kuzynką. A, że było strasznie zimno i padał śnieg, poobwijałyśmy się szalikami, nie patrząc wcześniej na siebie. Nagle moja kuzynka na mnie patrzy i takie:
- O k***a, islam!
XDDD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mufinka
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   Sro Gru 28, 2016 10:38 am

Wraz ze świętami powróciły do mnie wspomnienia z ubiegłego roku, z 25/26 grudnia. Więc tak...
Co roku moja ciocia ma w zwyczaju pytać mnie o chłopaka. Jak odpowiadam, że nikogo nie mam to odpowiada mi, żebym się nie martwiła (i nic nie dają tłumaczenia, że się tym nie zamartwiam i nie popadnę z tego powodu w depresję), i że niedługo kogoś znajdę.
W ubiegłym roku w końcu mogłam odpowiedzieć co innego.
- No i co? Masz już tego chłopaka?
- No tak, mam, Daniela.
*zmieszanie na twarzy cioci*
- Słuchaj Nika... Jesteś bardzo wartościową dziewczyną. Nie musisz sobie wymyślać chłopaka, w końcu na jakiegoś trafisz...

Na następny dzień musiałam go przyprowadzać xD W te święta stety-niestety nie musiałam udowadniać Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zabawne historie   

Powrót do góry Go down

Zabawne historie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Astrid Westerberg