KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Uwaga! •.• Każdy kto to przeczyta jest przeklęty. Aby zdjąć klątwę trzeba opuścić ten pamiętnik. :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Talia
Amator

PisanieTemat: Uwaga! •.• Każdy kto to przeczyta jest przeklęty. Aby zdjąć klątwę trzeba opuścić ten pamiętnik. :D   Pon Maj 16, 2016 8:03 pm

No więc, założyłam sobie pamiętnik. A z resztą sami to widzicie. Wink Nudziło mi się więc czemu by nie pozapisywać przygód Talii? Będę pisała od momentu pojawienia się na Karsin. (Tzn. Teraz napiszę jakiś krótki wpis że tam przybyłam na Karsin i tam się stało to i tamto... Zresztą mój pamiętnik - moje reguły. Very Happy) Mam nadzieję że moje zapiski was nie zanudzą... :/
Przynajmniej postarajcie sie przy czytaniu, nie zasnąć. Bo... A w sumie to sobie śpijcie... Wink Grunt żebym ja nie spała przy pisaniu tego. No... To zaczynam od dziś pisać pamiętnik!
Życzycie mi powodzenia. Smile

~Talia (modląca się aby nie zasnąć xD)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Talia
Amator

PisanieTemat: Re: Uwaga! •.• Każdy kto to przeczyta jest przeklęty. Aby zdjąć klątwę trzeba opuścić ten pamiętnik. :D   Pon Maj 16, 2016 9:05 pm

Dziwny jest ten świat.
Ohh... ten świat mnie dobija! Sobie koń po świecie jeździ, a tu nagle zjawiasz się na wyspie Karsin. Chcesz sobie stąd pójść, a jednak jakaś tajemnicza siła, moc, czar... W każdym razie coś dziwnego, przyciąga cię na tą wyspę i... Nagle sam z siebie postanawiasz tu zostać... Ahh... a miało się w planach zwiedzenie Paryża...
No a teraz tak na poważnie:
Przybyłam na wyspę Karsin, można powiedzieć że to raj na ziemi. Postanowiłam tu pozostać (bądź też bogowie tak zarządzili). Dobra, po prostu tu zostałam, wstąpiłam do SMS (dla pół główków - nie do SMS - u, tylko do Stada Magicznego Szeptu). I się szlajałam po okolicy, poznałam wiele koni, no na przykład... Yyy... No Maciejkę - władczyni SMS, Were - władczyni SPS, Luizjane - władczyni SLS, Meshruma - bez obrazy Mesh ale powiem że jesteś moim wrogiem, Espilce - sorry za to ale - klasycznego pół główka, Mochito - my <3 (partner)... To chyba wszyscy a nie! Jeszcze Coraggioso, Lawenda, Night, Armina, Arya, Veyirey... Eee... jeśli kogoś nie wymieniłam to sorry. No ale ogółem wiele koni. Teraz walcze o posadę namiestnika, jak się nie uda to główny wojownik. I co? I nic... Jak będą jakieś nowości to... Oczywiście tu napiszę! <3

~Talia, Koffam was :* Heh
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Talia
Amator

PisanieTemat: Re: Uwaga! •.• Każdy kto to przeczyta jest przeklęty. Aby zdjąć klątwę trzeba opuścić ten pamiętnik. :D   Wto Maj 17, 2016 2:48 pm

Ohh... Nudzi mnie życie...
Tytuł mówi chyba wszystko... Jak jakiś głupek czekam na decyzję czy zostanę namiestnikiem czy nie. Męczące to czekanie. Albo raczej po prostu nudne. Dobra nie ważne... Ogółem jestem w trakcie spotkania z Arminą, Night, yyy... Maciejką w sali zebrań i... Całą resztą towarzystwa SMS - owców. Matko, serio Talia chciała pozwiedzać Paryż.. No ale na Karsin też przecież fajnie. Dzisiaj się szlajałam stoczyłam walkę z wilkiem... Ogólnie to co zawsze. A! Zapomniałam ja znam jeszcze Wintera... No tak... Jeju jak ja sobie przypomnę jak mnie Mesh porwał to mnie skręca... Bo dokładnie było to tak:
Sobie chodziłam po terenach SKZ (ja wiem durna byłam) No i nagle przyszedł Meshrum i bez zbędnych ceregieli zarzucił na mnie dokładnie 4 liny (taa... liczyłam xD). I co tu dużo mówić.. Zaciągnął mnie do lochów i mnie pokrył... Skutki mtego są wszystkim oczywiście znane (i wersja dla pół główków Stałam sobie, facet mnie porwał i zrobił mi dzieci... Matko jak to brzmi xD) Nie długo potem poznałam Mochito'a i tam.. po prostu został moim partnerem. Ohh... A nie... wcześniej urodziłam śliczną klaczkę Rossę (czemu?! Planowałam zrobić z niej samotniczkę.. Ale co tam. Miałam już dziecko to partnera też sobie znalazłam) Oj... Ten namiestnik. Czekam.. Może się doczekam?!

~Talia Tym razem przytulam was :*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Talia
Amator

PisanieTemat: Re: Uwaga! •.• Każdy kto to przeczyta jest przeklęty. Aby zdjąć klątwę trzeba opuścić ten pamiętnik. :D   Wto Maj 31, 2016 10:54 pm

Wygrana! ^^ ♡
Jest, udało się! Zostałam namiestnikiem, proszę o fajerwerki! Shocked Co za osiągnięcie! Maciejka mnie mianowała namiestnikiem? affraid Tak! Zdecydowała się w końcu. Shadow - koń którego Macia prawię wcale nie znała i ja, jej stara znajoma - mi wybór wydawał się prosty, ale nie! Cudem że się nie zestarzałam w tej sali zebrań. Wybrała mnie, zwyciężyłam! Teraz mam pewne prawa, przyjemności z tym związane i niestety obowiązki. Ale przecierpie to, chyba. Jestem typem lenia... No ale życie! Poza tym, nie poznałam nowych koni i z Rossą moją, ukochaną się nie widziałam... Nie! Ale no ona chyba żyje... CHYBA...

~ Talka, daję wszystkim wielkiego przytulasa ♡
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Uwaga! •.• Każdy kto to przeczyta jest przeklęty. Aby zdjąć klątwę trzeba opuścić ten pamiętnik. :D   

Powrót do góry Go down

Uwaga! •.• Każdy kto to przeczyta jest przeklęty. Aby zdjąć klątwę trzeba opuścić ten pamiętnik. :D
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [UWAGA SPOILERY] WASZE WRAŻENIA PO FILMIE [UWAGA SPOILERY]
» UWAGA! Ważne informacje!
» Dziedziniec
» Wieża Wiatrów
» Gry karciane