KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Forest
Artysta

PisanieTemat: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Pią Cze 17, 2016 8:02 am

Oto pamiętnik Forest pustynnej Morganki
Znajdziesz tu jej zapiski i osoby poznane przez nią oczywiście jeśli, to przeczytasz twoje życie się zmieni Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Pią Cze 17, 2016 8:14 am

Meshrum
-Poznany na wystarczającym głazie
-Byłam z nim na Płyciznie na plaży Camie na terenach SSP
-Jest z Stada Krwawej Zemsty
-Trafił do tej krainy dużo dni przede mną
-miły, sympatyczny, pomocny

,,Przygody z tym oto koniem''
Rozmowa była jak każda inna: zapoznanie i czasem długie rozmowy.Jak go spotkałam?To proste przyszłam na głaz i był tam tak zwany Meshrum, ale jak zwykle z powodu tego, że byłam zamyślona nie zobaczyłam go.Dopiero wtedy, gdy zaczęłam uważniej się przyglądać zobaczyłam go, ale jak zwykle nie podeszłam tylko się cofnęłam i jak najbardziej w najmniej odpowiednim momencie kichnęłam.Tylko ciekawi mnie jakie miał Hobby mówił mi, że ma jakieś nie konkretne hobby, ale jakie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Pią Cze 17, 2016 8:27 am

Ignis
-poznana na terenach SLS (nie pamiętam gdzie)
-Byłam z nią na środku lasu, na wielkim pastwisku
-Jest z SZS
-Miła,Tajemnicza,Pomocna,Troskliwa
-Trafiła parę dni przede mną do tej krainy

Przygody z Ignis
Początek był jak każdy inny przydreptałam na bardzo zimne tereny, a później potoczyła się rozmowa, a mianowicie dowiedziałam się kilka faktów o niej, a ona kilka o mnie oczywiście Ignis ma partnera i dwie córki.Jej Hobby to jest bieganie i sport.Iggy była dla mnie bardzo miła, ale w niektórych momentach tajemnicza i zamyślona.Wolałam być dla niej jak najbardziej miła, bo jako iż jest ogromnym koniem rasy Shire bałam się wykonać jakąś głupią czynność.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Pią Cze 17, 2016 8:34 am

Lily
-Poznana na skalnym zboczu
-Nigdzie z nią nie byłam
-Jest z SZS i jest władczynią tego stada
-Sympatyczna,Miła,W miarę Zakręcona,Zabawna,Troskliwa

Przygoda z Lily
Więc, to było tak, że przyszłam na jakieś skalne zbocze i jak zawsze ktoś tam przede mną był, a była tym koniem Lily.Na początku była rozmowa, trochę się o niej dowiedziałam tak jak ona o mnie.W pewnym momencie wbiła do nas Ignis.No i dowiedziałam się, że Lily była w ciąży!Właśnie przy mnie zdarzył się ten cud daru nowego życia źrebakom.Dla tej kasztanki nie można było być nie miłym, bo była zbyt miła i zabawna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Pią Cze 17, 2016 8:39 am

Wanilia
-Poznana na skalnym zboczu
-Jest z SSP
-Nigdzie z nią nie byłam
-Ciężko mi opisać jej cechy, ale:miła, wesoła

Przygoda z Wanilią
Niema za dużo do opowiadania byłam z Lily i z Ignis na tym skalnym zboczu i wtedy przyszła Wanilia.Oczywiście znowu zobaczyłam dar życia dla źrebaka tylko tym razem urodziła się klacz i była chyba jedynaczką ciężko mi powiedzieć, bo nie znam za dobrze tej klaczy...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Pią Cze 17, 2016 8:48 am

Winter
-Poznany na zniszczonej łące
-Jest z SLS
-Nigdzie z nim nie byłam
-miły

Przygoda z Winterem
Przyszłam na Zniszczoną Łąkę było mi trochę zimno, a za chwilę zobaczyłam właśnie Wintera.Rozmowa jak każda inna tylko podgryzł mi nasadę ogona w pewnym momencie, a mnie, to nie zbyt interesowało, więc dalej rozmowa się toczyła tak, więc trochę się o nim dowiedziałam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Pią Cze 17, 2016 3:49 pm

Maciejka
-Poznana w lodowej jaskini
-Jest z SMS (władczyni)
-Nie zbyt ją znam

Przygoda z Maciejką
To było tak, że przyszłam sobie do jaskini jakiejś lodowej i były tam dwie klacze Maciejka i Cet amour, czy jakoś tak, ale o niej później.Zaczęłam rozmawiać z fryzyjką i tak się rozpędziłam, że zadawałam jej bardzo dużo pytań, aż zapomniałam o tej drugiej.Później jednak, po rozmowie przyszło, więcej koni, a nieśmiałość wzięła górę, więc wyszłam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   Czw Gru 01, 2016 11:14 pm

Espilce
~Poznany w lochach
~Jest z SKZ
~Nieznośny,uparty,lekkomyślny
Przygoda z Espim:
Zostałam schwytana przez pewną klacz miała na imię Sunny i ona oddała mnie właśnie w kopyta Espiego. Cóż od razu go nie lubiłam twierdził, że jak jestem jakimś prezentem w przebraniu królika to od razu może robić co mu się podoba. Cały czas mu się jakoś zrywałam z łańcuchów jestem ciekawa co się jeszcze wydarzy...
DO SKOŃCZENIA
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki   

Powrót do góry Go down

Forest-Pamiętnik pustynnej Morganki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Jessi