KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Ocieplana twierdza Renifera

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dhiren
Amator

PisanieTemat: Re: Ocieplana twierdza Renifera   Czw Gru 29, 2016 6:59 pm

Zastanawiałem się przez chwilę, z uśmiechem spoglądając na ukochaną. Była przepiękna, jak bogini, która przybrała cielesną formę. Zamiast jednak przypatrywać się jak zahipnotyzowany urodą klaczy młodziak, uświadomiłem sobie, że powinienem w końcu odpowiedzieć.
- Gdybym tylko wiedział, że będę miał gościa, zaopatrzyłbym się w coś lepszego, ale na tę chwilę najlepsze, co mogę zaoferować to owies i jabłka - odpowiedziałem ze skruchą. Fakt, może i byłem władcą swojego stada, ale nie lubiłem zbytnich luksusów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mirabelle
Amator

PisanieTemat: Re: Ocieplana twierdza Renifera   Czw Gru 29, 2016 7:14 pm

Przypatrywałam się mojemu partnerowi jak jakiejś najlepszej rzeczy, która mogła istnieć. Jednak dalej czekałam na jego propozycje aż w końcu się doczekałam. Wiesz myślę, że owies mi wystarczy, bo ja nie potrzebuje jakiś najlepszych dań czy marchewek wystarczy mi owies. Stwierdziłam z uśmiechem. W końcu jakoś nie lubiłam żyć jak księżniczka czy królowa tylko jak nauczona życia klacz, która sama musi sobie radzić w życiu. Nooo dobra może nie tak do końca sama. Jakby nie patrząc owies jest chyba najzdrowszy dla koni, bo w końcu kto wie może jabłko albo coś innego może wywołać jakieś nudności? Z resztą co dostanę to mogę zjeść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dhiren
Amator

PisanieTemat: Re: Ocieplana twierdza Renifera   Pią Mar 24, 2017 5:53 pm

Uśmiechnąłem się. Twierdziła, że nie potrzebowała zbyt wiele. Mimo to, ja czułem, że powinienem dać jej więcej. Wiele, wiele więcej. Należało jej się. Była najpiękniejszą, najmądrzejszą... Była moją raajakumaaree. Boginią, która zeszła na ziemię. Delikatną, a zarazem potężną. Zdobywczynią serc. Przede wszystkim tego, które należało do mnie. Ogarnij resztki swojego tępego móżdżka. Alaganie Dhirenie Rajaramie, potomku demona, przejrzyj na oczy. Uciszyłem głos; myśl, która nie należała do mnie. Myliła się.
- Wobec tego pozwól, najpiękniejsza, że przejdziemy do innego pomieszczenia - złożyłem teatralny ukłon i zaczekałem, aż wstanie. Zaprowadziłem ją do pierwszego pomieszczenia, gdzie po przejściu przez wąską "fosę" wskazałem miejsce przy stole. Podałem jej owies i wodę, po czym uśmiechnąłem się zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mirabelle
Amator

PisanieTemat: Re: Ocieplana twierdza Renifera   Sro Maj 10, 2017 3:41 pm

Przeciągnęłam się i rozejrzałam się jeszcze raz po pomieszczeniu. Uśmiechnęłam się na chwile sama do siebie po czym przekierowałam swój wzrok na Dhirena. Nie potrzebowałam zbyt wiele, ale wiedziałam też, że ogier jednak jakby coś miał to by i tak mnie zachęcał bym to zjadła... Ogarnij się Mira nie bądź taka zachłanna tak nie wypada! Potrząsnęłam łbem po czym słysząc słowa partnera pokiwałam głową. Nie przesadzajmy, nie jestem najpiękniejsza. Zaśmiałam się po cichu. Wstałam i wreszcie ruszyłam za Dhirenem. Wtedy dotarliśmy do innego pomieszczenia. To była chyba jadalnia albo coś... Nie ważne w każdym razie usiałam przy stole, a kiedy ten podał mi owies i wodę uśmiechnęłam się. Może ty też coś zjesz? Zaproponowałam po czym napiłam się i zjadłam trochę owsa. Gdy już zjadłam spojrzałam na Dhirena. Dziękuje. Podziękowałam po czym uśmiechnęłam się czekając aż on coś powie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ocieplana twierdza Renifera   

Powrót do góry Go down

Ocieplana twierdza Renifera
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Twierdza Crastera
» Stara i opuszczona zimowa twierdza.