KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pokój Tortur

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Astaroth
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Sob Maj 27, 2017 11:09 pm

Drgnęła, kiedy ta ją uderzyła... W zad. Po czym salę rozbrzmiał chichot, kiedy podgryzła ją w zad.
- Tak się pragniesz bawić? - powiedziała głosem niezwykle tajemniczym, po czym ukąsiła ją w dużo bardziej bolesny sposób. Po czym ruszyła do szafki, która stała przed oczami Yuko, dlatego więc Astaroth musiała zatoczyć niewielkie kółeczko. Ach, zapomniała o najważniejszym! Otworzyła drzwiczki mebla, po czym zaczęła czegoś szukać. Czemu tu nie ma niczego na wierzchu...
- I radziłabym ci się nauczyć szacunku, w... O, jest! - powiedziała, po czym zajrzała do szafy i chwyciła za rączkę bat. Był od długi, więc mogła go nim szczuć z odległości. Zero ran, zero konsekwencji.
- W jakieś... 10 sekund? - zaproponowała, po czym w takim czasie poszła na tyły. Najśmieszniejsze było to, że Yuko mogła się teraz co najwyżej na nią obejrzeć.
- Więc? Nadal będziesz ze mną na "ty" bez mojego pozwolenia?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuko
Artysta

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Nie Maj 28, 2017 9:48 pm

Skuliła uszy, nakrywając maskę bezbronnej myszki... A jakże mogłaby postąpić inaczej? Niewinna i oczywiście bezbronna, to jak bardzo umiała kłamać, aby uniknąć kary za swoje słowa. Aczkolwiek lubiła ukazać dominację, więc trudno jej było się powstrzymać przed wypowiedzeniem tak kapryśnych słów... Tajemnicza persona taka jak owa klacz, stanęła za nią zupełnie ignorując jej wcześniejsze słowa. Machnęła od niechcecia ogonem, nakrywając na siebie słodycz aniołka; kto mógłby się opszeć takiemu widoku posłusznego rumaka?
- Przepraszam...- szepnęła cicho, słodko z nutką grymasu. Kłamstwo dobrze jej wychodziło, kto by pomyślał, że do takich czynów zdolna jest właśnie Yuko?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Astaroth
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Sro Maj 31, 2017 7:31 pm

- Licz - powiedziała twardo, po czym zarzuciła batem na jej grzbiet, po prostu przesuwając skórzanym rzemykiem po jej ciele, aż doszła do zadu. Zamachnęła się ponownie, strzelając linką tuż przy jej boku. Uśmiechała się przy tym. Sprawiało jej to satysfakcję, kiedy patrzyła na tę bezbronną ofiarę.
W końcu zamachnęła się po raz trzeci, po czym uderzyła końcem o jej zad, pozostawiając po sobie czerwoną pręgę. Ponowne uderzenie - kolejna pręga, tuż obok tamtej. I kolejne - tym razem przecinające obie. Za każdym razem czekała, aż powie odpowiednią cyfrę, a kiedy nic nie mówiła powtarzała rozkaz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 7:25 pm

//Coś czuję,że tu dłużej nie popiszecie Twisted Evil

Wszedł ze swoją czarną marionetką,której wygląd planował zmienić już dawno.Przywiązał ją do pierwszego,lepszego pręta i wyszedł od razu po nóż.To nie była bajka,która się dobrze kończy,nie było happy endu...-A więc teraz nie masz wyjścia,musisz być posłuszna.-Stwierdził podchodząc do niej z nożem.Złapał za jej grzywę,zamachnął się i po chwili większość falowanych kudłów leżała już na ziemi.Co prawda zostało jej ,jeszcze grzywy do połowy szyi,ale nie wyglądała ona tak majestatycznie jak wcześniej.
-Odrośnie za rok,dwa.-Mruknął zbierając kłaki lecz nie wyrzucając ich tylko związując sznurkiem i chowając gdzieś.Znów do niej podszedł niewzruszony.Powoli przejechał tępą stroną noża od jej szyi do zadu.-Powiedz wszystko o tej Krainie co jest warte uwagi.-oblizał wargę z satysfakcją.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 7:42 pm

Ogier zaprowadził ją do ciemnej i ponurej celi. Weszła do niej i od razu została przywiązana do pala wystającego z ziemi.
Kaz wrócił z nożem. Nie miała z nimi zbyt dobrych wspomnień... Wziął jej grzywę w kopyta i uciął jej znaczną część. Robił to bez emocji. Jakby wykonywał tą czynność codziennie.
Jak on może... pomyślała i spojrzała na niego z wściekłością. Przejechał tępą stroną noża po jej zadzie, a ta wzdrygnęła się.
Wiem tylko, że jest siedem stad, z czego tylko jedno ma dostęp do morza, a resztę otacza wysoki mur. Jeśli powiesz mi co konkretnie chciałbyś wiedzieć na przykład kto jest władcą jakiego stada, to postarałabym Ci odpowiedzieć... powiedziała spoglądając w sufit. Gdyby powiedziała coś niezadowalającego Karego, leżałaby już martwa. Przynajmniej tak jej się zdawało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 8:02 pm

Bez przeszkód udało mu się uciąć grzywę.-Yhm...-Mruknął tylko niechętnie.Na razie może tyle mu wystarczy.-Schyl głowę.-Nakazał beznamiętnie.Chodziło mu tylko o korzyści.Nic nie było mu tutaj innego potrzebne.Jeżeli wykonała jego rozkaz.Wziął jej ucho,naciął je lekko.Przesunął później troszkę dalej nóż i znów naciął je.Po chwili spadł na jego kopyto kawałek skóry,a klacz miała trwale naderwane ucho.(Wycięty trójkąt na brzegu.) Teraz Kaz dumnie uniósł głowę po czym podniósł kopytem i jej łeb wpatrując się diabelsko w jej oczy z lekkim, "łobuziarskim" uśmieszkiem.Przybliżył powoli do jej chrap swój pysk po czym zaczął lekko wbijać jej nóż w klatkę piersiową.Coraz bardziej się uśmiechając.

Był bezwzględny.Potrzebował tylko kilku rzeczy i wypuści ją przy pierwszej okazji.Szybkim ruchem wyciągnął nóż odsunął pysk.-Powiedz mi teraz...ile jest tutaj porywaczy,których znasz.-Niby bezsensowne pytanie,ale każdy diabeł powinien znać na nie odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 8:26 pm

Usłyszała żądanie ogiera. Schylić głowę? zdziwiła się... Ehh... no dobra, skoro tylko tyle dla wolności potrzeba pomyślała i zrobiła. Poczuła jak Kaz naciął jej ucho.
Ała! krzyknęła z bólu. Nie było to zbyt przyjemne... była zrozpaczona.
Podniósł jej łeb tak by na niego spojrzała. Chociaż nie miała ochoty... Nagle poczuła jak ostra końcówka noża wbija się w klatkę piersiową, i zasyczała z bólu...
Ja... ja znam tylko ciebie, Sheddera, i Espilca, choć wiem, że jest Was więcej... Do czynienia miałam tylko z tym drugim i tobą. powiedziała zamykając oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 10:05 pm

Uśmiechnął się lekko na jej okrzyk bólu.-Jesteś pewna,że więcej nie znasz?-Zadał jej pytanie.Tym samym dając jej wybór jak skończy.W sumie Kaz mógł zwołać tu Inej,ale ta pewnie ,by przez godzine szukała odpowiedniego noża ze swojej kolekcji,a Kaz nie miał czasu.
Spojrzał na nią sympatycznym wzrokiem,ale nie trwało to długo,przecież musiał jeszcze zmusić ją do dudlania następnych ważnych sprawek ,o których on nie wie.

-Wymień władców stad.-Kiwnął nożem ,by wiedziała,że jeżeli nie słowa to nóż.
Było mu jedno czy powie to teraz ,czy potem.To była jej decyzja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 10:18 pm

Spojrzała na niego pustym wzrokiem i odpowiedziała
Nie, nie znam więcej. powiedziała próbując się cofnąć od niego najdalej jak może.
Władczynią SSP jest Wanilia, SZS Lily, SWT Reta, SLS Luizjana, SUŁ Sinyelle, SKZ Dhiren, a w SMS Night. wyszeptała, nie chcąc nigdy więcej mieć do czynienia z nożem. Lub z innymi narzędziami tego typu. Bardzo się ich bała...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 10:34 pm

Skoro się odsunęła,ten się przysunął.Nawet tak,by dotykał ją bokiem,chodź w sumie to było tylko po to by ją zdenerwować,czy poirytować.Kiwnął głową na jej odpowiedź.-Widzę,że będzie z ciebie pożytek.Po co wlazłaś na nasze tereny?-Zapytał dość spokojnym i opanowanym głosem.Nie było mu tu potrzebne krzyczenie przecież one nie ułatwiało sprawy,ale Kaz nie pogardzi i podnoszeniem głosu.Jeżeli będzie trzeba to po coś jest jednak te krzyknięcie.

-Mam nadzieje,że będziesz taka grzeczna już do końca.-Uśmiechnął się i podgryzł ją po kłębie.
Były mu potrzebne takie informacje,a ona odpowiadała mu na wszelkie pytania,a wiec
nie potrzebne mu były tu poszukiwania innych więźniów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 10:40 pm

Ogier podszedł do niej, i zastrzygła uchem
Ja tylko przechodziłam. Szukałam mojego źrebaka. odpowiedziała nieco zmartwiona. Nigdzie nie mogła go znaleźć. Znikł bez śladu...
Grzeczna? Jakbyś nie miał noża, to inaczej byśmy pogadali pomyślała patrząc bez emocji w ciemne oczy Kaza.
Ten ugryzł ją w kłąb. No to nie było zbyt przyjemne... no ale kto mówił, że będzie fajnie?
Coś jeszcze? spytała z nutką irytacji w głosie..
//sorry, że takie krótkie Embarassed
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 10:56 pm

-A więc masz źrebaka...-Zamyślił się patrząc w okno celi.Może i znalazł właśnie kolejną słabość klaczy,
a może to tylko mylne wrażenie...
Widząc jak ta patrzy wprost w jego dwa węgle tylko ziewnął nawet niewzruszony,
-Dobrze wiesz ,że jest tu wiele porywaczy...Może weszłaś tu specjalnie?-
Zaczął podejrzewać prawdę,lub nie prawdę.Chciał się właśnie dowiedzieć ,czy to prawda,czy nie...
Publiczne ścięcia, dyby są inkwizycyjną zmorą.Mam tą chorą stylistykę od której uszy cię szczypią.
Konie są straszne, nie mów "nie", przecież znasz je,ale on właśnie należał do tych chorych psychicznie.

Przycisnął ją mocniej ciałem,a raczej lekko na nią naparł.-To co teraz masz do zaoferowania dla mnie w zamian za uwolnienie?-Chodziło mu tu o kilka rzeczy,ale mógłby zaniżyć cene wolności,chociaż to zależało od jej odpowiedzi.Co prawda i tak pewnie zrobi jak zechcę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 11:05 pm

Przecież mówię, że szukałam swojego źrebaka! powiedziała. Chyba trochę za wysokim tonem. No, ale jak on nie rozumie to jak inaczej ma to pojąć? Po co miałabym tu wchodzić? spytała.
Nagle ten przycisnął na nią swoim cielskiem, do ściany. Był od niej na pewno cięższy. Zwłaszcza, że był też wyższy. Wzdrygnęła się. Na pytanie Kaza odpowiedziała jedynie
A co byś chciał? Rui nie mam. spróbowała go oszukać. Ona nie chce kolejnego źrebaka! Próbowała się wyswobodzić z jego ''objęć''. Jeśli jej się udało to odsunęła się tak daleko od niego, na ile pozwalały liny, a jeżeli nie to nadal tam stała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 11:11 pm

Nie odpowiedział,a jedynie pokręcił głową.Mówiła tak bezsensownie,że nie miał sił,ale postanowił się
 już aż tak nie odzywać na tematy właśnie takie.Diabeł wiedział kiedy się odezwać,a kiedy nie.
Na następne pytanie też nie odpowiedział,ale zaczepił ją na kolejnym.-Nie kłam...Masz,ale masz szczęście.Tu nie chodzi mi o to.-Poinformował ją zgodnie z prawdą,a widząc jak ta się wyrywa kopnął ją tylną nogą by się opamiętała,a gdyby to nie pomogło to dźgnął ją nożem.

-Jak myślisz,czego chcę moja droga?-Uśmiechnął się pod nosem,bo to mu
wychodziło najlepiej.Mówiąc szczerze to miał dużą satysfakcję z tego,że mógł ją ranić kiedy chcę,ale
wolał tej satysfakcji nie pokazywać...Ktoś mógłby to wykorzystać,a On nie lubi sam
siebie wkopywać w doły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 11:19 pm

Niestety ''próba ucieczki'' się nie udała, a za to Aven dostała mocnego kopa tylną nogą Karego i została w miejscu. Westchnęła głośno, i odpowiedziała cicho do siebie.
No tak... a czego mogą chcieć ogiery... zapytała siebie na głos, co na jej nieszczęście usłyszał Kaz.
Krycie chcesz? Czy może karminy? zadała pytanie lecz już znała odpowiedź. Każdy ogier wybrałby jedną i tą samą. Chociaż może i co do niego się myliła? Nie... przecież na łące też myślała, że jest inny... a jednak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 11:33 pm

Uśmiechnął się.On nie był zwykłym sobie ogierkiem,a sam nawet nie miał ochoty na pewne rzeczy z więźniami,a jeżeli nadarzała się jakaś próba pokrycia to była to rzadkość.
-Pomyśl...-Niech się namyśli zanim się w końcu śmierć pozbędzie jej z tego świata.
Żywot idzie pod górkę i się kończy pogrzebem.Nie ważne gdzie byś się ukrył i tak przyjedzie po ciebie.
-Karminy.-Odpowiedział stanowczo,bez zastanowienia.Po chwili podszedł do niej i niemal niezauważalnie wyciągnął jej karminy.Zaznaczamy tu,że zabrał jej wszystkie.Po chwili stanął już przed nią,skrył karminy i ziewnął.

-Masz jeszcze coś ,co jest wartościowe?-Spytał stanowczym tonem takim by dać jej znak,że nie będzie się z nią cackał,by mu coś dała.Sam też umiał sobie coś wziąć.Kradł już tyle lat,że nie potrzeba było mu najmniejszej pomocy.Jedynie przy większych kradzieżach była
tą pomocą Inej.
Podszedł znów do Aven.-Może jeszcze coś mi powiesz?-Mruknął od niechcenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pią Cze 16, 2017 11:43 pm

Podszedł do niej i zabrał wszystkie karminy. I tak nie były jej do niczego potrzebne.
Nic więcej nie mam powiedziała zgodnie z prawdą. Nie miała już ochoty dłużej tu siedzieć. Lub nawet stać (xD)
Nic więcej nie mam, Ci do powiedzenia rzekła po czym odsunęła się do niego.
A teraz. Mógłbyś łaskawie zdjąć ze mnie liny i pozwolić mi wyjść? spytała sarkastycznie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Nie Cze 18, 2017 2:56 pm

A może jednak miała coś do ukrycia?Może mówiła nie prawdę?Mniejsza o to.Jeszcze przepyta kilka koni to się dowie.Podszedł do niej i przejechał chrapami po jej zadzie.
Okrążył ją patrząc przy tym podejrzliwie na karuskę.Zastanawiał się czy jeszcze czegoś nie wyciągnąć.
Może warto by było jeszcze ją przetrzymać?
-Nie.Jeszcze się przydasz.-Stwierdził wpatrując się w nią zastanawiając się co by tutaj z nią zrobić?
W sumie dowiedział się wszystkiego czego chciał,ale czy tak na prawdę nie mógł jeszcze czegoś z nią zrobić?
Zastanawianie się nad tym nie zajęło mu dużo czasu.
-Jak będziesz grzeczna zejdzie ci to szybciej.-Oznajmił podgryzając ją po kłębie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Nie Cze 18, 2017 4:09 pm

Przecież dałam ci karminy za uwolnienie mnie parsknęła niezadowolona. Taka była chyba umowa...
Gdy ogier przejechał chrapami po jej zadzie wzdrygnęła się. Nie wiedziała o co mu chodzi.
Co mi zejdzie szybciej?! warknęła na niego Masz mnie teraz wypuścić!  powiedziała wkurzona. No jak on tak może?! Nie będzie mu służyła. Jej czas tutaj dobiegł końca. Musi z tąd wyjść.
//sorki ze takie krótkie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Nie Cze 18, 2017 5:44 pm

Spojrzał znów na nią.-Wiesz ,że nadawałabyś się na służącą,prawda?-Kaz chętnie taką by sobie sprawił.
Przecież nic nie stawało mu na drodze,a klacz rzeczywiście nadawała się na sprawowanie takiego zawodu.
Pociągnął ją za grzywę tak by usiadła,lub położyła się na ziemię.
-Umiesz sprzątać?-Zadał jej wyraźne pytanie nie zwracając uwagi na jej "groźby".
Może by tak sprawił służkę Inej?A żeby to jej polerowałą noże?Nie ,jeszcze by użyła ich na jednym z członków Szumowin.

Ze spokojem znów na nią spojrzał.-Może znasz tu jakiegoś silnego ogiera?-Zapytał jeszcze by się czegoś dowiedzieć.Przeplatał tutaj trochę złego,a trochę miłego akcentu.Powinien być teraz na świeżym powietrzu z Inej,ale tak dziwnie się złożyło ,że siedział w lochach z przyszłą służką.Ciekawe co ona na ten pomysł...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Nie Cze 18, 2017 8:43 pm

Po czym to wywnioskowałeś? spytała patrząc na niego z kpiną. Sprzątanie jest proste, każdy to potrafi odpowiedziała mu głośną wzdychając. Skoro potrzebuje sprzątaczki to niech ją sobie zatrudni. No, ale w sumie... po coś tutaj jest...
Kaz pociągnął ją za mocno za grzywę tak, że usiadła. Konie nie czują bólu gdy ktoś za nią ciągnie... chyba o tym nie wiedział.
Chodzi Ci o ogierów z tego stada czy z innych? zapytała odrzucając grzywkę z oka, Z tego Espilce, Shedder. zamyśliła się A z innych, Burseg czy Bhardamurti. po co mu to było... pytać się o silne konie? Trochę dziwne. No ale cóż.
A po co Ci to? zadała pytanie, nie mogąc już dłużej wytrzymać. Musiała wiedzieć o co mu chodzi!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Nie Cze 18, 2017 9:27 pm

-Skoro dla ciebie  to proste to teraz możesz się wykazać.-Rzucił na ziemie mokrą szmatę.
Uśmiechnął się tylko i spojrzał na nią nawet nie zwracając uwagi czy ta sprząta,czy nie.
-Drugi raz słyszę o tym Bhadramurtim.-Pokręcił głową z niedowierzaniem.Musiał wiedzieć zatem o nim coś więcej.-Jak wygląda?-Wypytywał dalej może i wzbudzając jej podejrzenia,ale tutaj chodziło o Wrony,o Szumowiny.
-Szukam godnych mojej władczości.-Wypowiedział już od niechcenia ,by zaspokoić jej ciekawość,ale i tak więcej nie miał zamiaru jej mówić to ona była więźniem.
-Myj.-Rozkazał bez entuzjazmu,ale stanowczo wskazując na ziemie.

Inej byłaby z niego dumna,ale właśnie.Ciekawe co porabia Zjawa...Może w końcu przyniesie mu coś wartego?Albo znajdzie część Szumowin?
Kaz miał tylko nadzieje,że ta go nie zawiedzie,a z resztą
ona nigdy go nie zawiodła,więc dla czego teraz by miała to zrobić?Tylko ona była godna Kaza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Nie Cze 18, 2017 10:01 pm

Gdy ogier rzucił w jej stronę mokrą szmatę, chciała powiedzieć mu nieprzyjemną uwagę, lecz w ostatniej chwili się powstrzymała. Przecież on jest nieobliczalny. W końcu to on naciął jej ucho...
Eee... Bhadramurti jest łaciaty. Biało-Brązowy czy coś podobnego. Jest silny i zwinny. i... nie wiedziała czy Kaz ma o tym wiedzieć. Przecież... ta informacja chyba mu się nie przyda. Chyba...
Na rozkaz ogiera, złapała szmatkę w kopyta i zaczęła szorować podłogę. Od kąta do kąta.
No gorzej być już chyba nie może pomyślała. Czuła się ''nieco'' upokorzona.
Cały czas czuła na sobie jego krępujący wzrok...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pon Cze 19, 2017 7:31 pm

Spojrzał na nią spokojnym i opanowanym wzrokiem.
-I...?- Zapytał Pełen podejrzeń lecz nie było tego widać na jego twarzy.Twarz jak zwykle miał kamienną i pełną....Niczego o ile można tak to nazwać...
Gdy ta zaczęła czyścić Kaz tylko się uśmiechnął pod nosem.
-A może znasz jeszcze jakąś silną klacz oczywiście wykluczając ciebie?-Zadał kolejne pytanie by zapełnić jej czas sprzątania,albo by dowiedzieć się czegoś więcej.Raczej to drugie.
Spojrzał na podłogę.Zaschnięta krew na ziemi i smród prawdopodobnie zgnilizny.
-Liczę ,że się szybko uwiniesz.-Wypowiedział zdanie ,które dosłowniej miało znaczyć "Pośpiesz się".
Klacz była mu obojętna,bo przecież to tylko więzień,ale może mogła to zmienić chociaż znając Kaza on odrzuciłby każdą propozycje ,która była niesłuszna,nawet z karminami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aven
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   Pon Cze 19, 2017 7:44 pm

Spojrzała na niego i odpowiedziała szybko
Iii... myślę, że to nic nie zmieni w twoim życiu, czy coś... zaczęła gadać No, to właśnie z nim mam tego źrebaka.. odpowiedziała Lecz Bhad zniknął gdzieś i od jakiegoś czasu nigdzie go nie mogę znaleźć oznajmiła z powagą w głosie.
Zaczęła czyścić podłogę w innym kącie. Cała była w jakimś kurzu i prawdopodobnie... krwi, lub innych podobnych rzeczy.
Nie znam za dużo koni. Staram się unikać większych znajomości, chociaż czasem zdarzają się wyjątki. powiedziała Lecz według mnie to najsilniejsze jakie oczywiście znam, lub kojarzę są te władczynie stad. oznajmiła nadal szorując podłogę.
Uff... już prawię kończę. pomyślała głośno wzdychając.
Gotowe szepnęła, patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pokój Tortur   

Powrót do góry Go down

Pokój Tortur
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pokój Snów