KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 06, 2016 7:49 pm

Wygląd postaci: Ruda klacz, krzyżówka morgana i hanowera, na jednej nodze ma skarpetkę - co jest zupełnie nieistotne -, ma zielone oczy i płomienną grzywę.
Charakter: Główne cechy: Jej zbroją jest jej altruizm, tarczą odwaga, a mieczem głównie słowa, jest raczej pomysłowa i zdeterminowana w dążeniu do celu, czasem wydaje się, że jest uosobieniem ognia, bo jest dzika i nieprzejednana, ale gdy przychodzi co do czego, dla dobra rodziny i przyjaciół jest w stanie się poddać. Jest władczynią SZS, lecz bynajmniej nie lubi się z tym obnosić, bo nie lubi kiedy ktoś uważa ją za nie wiadomo jakie bóstwo z tego powodu. Lubi luz i spokój, choć z chęcią trenuje. Jest szybka i zwinna i charakteryzuje się wyjątkowo upartym charakterem. Częściej kieruje się sercem, albo intuicją niż umysłem.
Kolorystyka: Czerwień, pomarańcz i żółty, Flames Colors Razz
W pierwszej czy w trzeciej osobie?: W pierwszej :B
Wielkość itp.: 10
Życzenia specjalne: Niech będzie płomienne Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Poldark
Generał

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 06, 2016 9:13 pm

Zamówienie przyjęte! Dzisiaj lub jutro coś wymyślę i zamieszczę Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ksawier
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 06, 2016 9:25 pm

mogę przygarnąć podpisik?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 06, 2016 9:53 pm

YaY!!! Czekam z zapartym tchem Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Poldark
Generał

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 06, 2016 10:02 pm

Ksawier ~ oczywiście, tylko powiedz jakiego koloru Very Happy
Lily ~ cieszy mnie to XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Poldark
Generał

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 06, 2016 10:07 pm

Wersja 1:
Jestem odważny, jestem dzielny 
Jestem jak bóg nieśmiertelny
Dobrze bronie honor swój 
Więc i ty się mnie bój! 
Klaczy dużo już porwałem
Wszystkie z chęcią pokrywałem. 
Jestem piękny, drugiej takiej grzywy nie znajdziecie 
Jestem Ksawier najlepszy ogier na świecie!

Wersja 2:
Jestem odważny, jestem dzielny 
Jestem jak bóg nieśmiertelny
Dobrze bronie honor swój 
Więc i ty się mnie bój! 
Klaczy dużo już porwałem
Wszystkie z chęcią pokrywałem. 
Drugiego takiego ogiera nie znajdziecie, 
Jestem najlepszym ogierem na świecie! 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Poldark
Generał

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 06, 2016 10:08 pm

Którą wolisz wersję? 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
El Diablo
Rekrut

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Czw Lip 14, 2016 5:38 pm

Wygląd postaci: Kary fryz. Ogier. Niebieskie oczy. Czarne kopyta. Blizna na szyi po prawej stronie.
Charakter: Odważny. Mściwy. Romantyk. Wysportowany.
Kolorystyka: Niebieski i szary
W pierwszej czy w trzeciej osobie?: W trzeciej
Wielkość itp.: Normalna
Życzenia specjalne: Nie mam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Lip 17, 2016 9:58 am

Lily, bardzo przepraszam że tak długo musiałaś czekać, ale byłam na obozie i nie działał internet. Dzisiaj zamieszczę twój podpis. 

Diablo, jutro coś wymyślę i zamieszczę Wink

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Lip 17, 2016 11:09 am

Oto ja - piękna klacz ruda cała, 
krzyżówka że mnie wcale nie mała. 
Mam oczy w odcieniu ciemnej zieleni, 
moja grzywa wygląda jak z płomieni. 
Jestem władczynią SZS, stada pięknego,
mam potomstwo i partnera kochanego. 
Jestem odważną altruistką, 
Rzadko kiedy pesymistką. 
Bywam uparta niepowtarzalnie, 
no i płomienna idealnie.

Jeśli coś nie pasuje, to śmiało pisz. 
A, no i tu "Mam oczy w odcieniu ciemnej zieleni" zamiast ciemnej, może być jasnej.

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Lip 17, 2016 12:01 pm

Piękne Very Happy a jak jest o tej grzywie, to tak mogłoby być "wygląda jak utkana z płomieni"? C:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Lip 17, 2016 12:47 pm

Okej Smile 

krzyżówka ze mnie wcale nie mała. 
Mam oczy w odcieniu ciemnej zieleni, 
moja grzywa wygląda jak utkana z płomieni. 
Jestem władczynią SZS, stada pięknego,
mam potomstwo i partnera kochanego. 
Jestem odważną altruistką, 
rzadko kiedy pesymistką. 
Bywam uparta niepowtarzalnie, 
no i płomienna idealnie.

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Lip 17, 2016 11:29 pm

Dziękuję!!! <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kabucha
Źrebak

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Lip 20, 2016 1:37 pm

Jeśli spotkasz ogiera Fryzyjskiego, 
o niebieskich oczach, wysokiego, 
jeżeli jego maść kara będzie cała, 
i blizna na szyji go będzie oznaczała, 
Jeśli mściwy się będzie wydawał, 
i odważnego wrażenie sprawiał, 
jeśli będzie wyglądał na romantycznego, 
i przede wszystkim na wysportowanego, 
to wiedz że spotkałeś właśnie jego, 
El Diablo, tego ogiera przystojnego. 

Nie wiem czy Ci się podoba, ale możesz zmienić parę rzeczy :
To:
jeżeli jego maść kara będzie cała, 
i blizna na szyji go będzie oznaczała, 
Mogę zamienić na to:
jeśli jego maść kara będzie cała, 
i blizna go będzie oznaczała, 
No i oczywiście możesz sam zaproponować jakieś zmiany Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Karsin
Admin

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Pią Lip 22, 2016 11:21 pm

Wersja pierwsza (chyba inne dwie będą lepsze, więc się tą nie przerażaj) :

krzyżówka ze mnie wcale
nie mała.
Mam
oczy w odcieniu ciemnej zieleni,
moja grzywa wygląda jak utkana z
płomieni.
Jestem
władczynią SZS, stada pięknego,
mam
potomstwo i partnera kochanego.
Jestem
odważną altruistką,
rzadko kiedy pesymistką.
Bywam
uparta niepowtarzalnie,
no i
płomienna idealnie.

Kod:
[size=10][color=#FF9933]Oto ja - [/color][color=#FF0000]piękna[/color][color=#FF9933] klacz [u]ruda cała[/u],
krzyżówka ze mnie [i]wcale[/i][/color] [color=#FF0000]nie mała[/color][color=#FF9933].
Mam[/color] [color=#FF0000]oczy [/color][color=#FF9933]w odcieniu [i]ciemnej zieleni[/i],
moja grzywa wygląda [i]jak utkana[/i] z[/color] [color=#FF0000][b]płomieni[/b][/color][color=#FF9933].
Jestem[/color] [color=#FF0000]władczynią[/color] [color=#FF9933]SZS, stada [u]pięknego[/u],
mam[/color] [color=#FF0000]potomstwo[/color] [color=#FF9933]i partnera [u]kochanego[/u].
Jestem[/color] [color=#FF0000]odważną[/color] [color=#FF9933][i]altruistką[/i],
[u]rzadko kiedy[/u] pesymistką.
Bywam [/color][color=#FF0000]uparta[/color] [color=#FF9933]niepowtarzalnie,
no i[/color] [color=#FF0000]płomienna[/color] [color=#FF9933][b]idealnie[/b]. [/color][/size]

Ostatnio zmieniony przez Karsin dnia Sob Lip 23, 2016 12:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://karsin.ativiforum.com
Karsin
Admin

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sob Lip 23, 2016 12:01 am

Wersja druga, z żółtym:

krzyżówka
ze mnie wcale nie mała.
Mam
oczy w odcieniu ciemnej zieleni,
moja
grzywa wygląda jak utkana z płomieni.
Jestem
władczynią SZS, stada pięknego,
mam
potomstwo i partnera kochanego.
Jestem
odważną altruistką,
rzadko kiedy
pesymistką.
Bywam
uparta niepowtarzalnie,
no i
płomienna idealnie.

Kod:
[size=10][color=#FF9933]Oto ja - [/color][color=#FF0000]piękna[/color][color=#FF9933] klacz[/color] [u][color=#f1ce0a]ruda cała[/color][/u][color=#FF9933], [/color][color=#f1ce0a]
krzyżówka[/color] [color=#FF9933]ze mnie [i]wcale[/i][/color] [color=#FF0000]nie mała[/color][color=#FF9933].
Mam[/color] [color=#FF0000]oczy [/color][color=#FF9933]w odcieniu [/color][i][color=#f1ce0a]ciemnej zieleni[/color][/i][color=#FF9933],
moja [/color][color=#f1ce0a]grzywa[/color] [color=#FF9933]wygląda [i]jak utkana[/i] z[/color] [color=#FF0000][b]płomieni[/b][/color][color=#FF9933].
Jestem[/color] [color=#FF0000]władczynią[/color] [color=#FF9933]SZS, stada [/color][color=#f1ce0a][u]pięknego[/u][/color][color=#FF9933],
mam[/color] [color=#FF0000]potomstwo[/color] [color=#FF9933]i [/color][color=#f1ce0a]partnera[/color][color=#FF9933] [i]kochanego[/i].
Jestem[/color] [color=#FF0000]odważną[/color] [color=#FF9933][i]altruistką[/i],
[u]rzadko kiedy[/u] [/color][color=#f1ce0a]pesymistką[/color][color=#FF9933].
Bywam [/color][color=#f1ce0a]uparta[/color] [color=#FF0000]niepowtarzalnie[/color][color=#FF9933],
no i[/color] [color=#FF0000]płomienna[/color] [color=#FF9933][b]idealnie[/b]. [/color][/size]

Ostatnio zmieniony przez Karsin dnia Sob Lip 23, 2016 11:16 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://karsin.ativiforum.com
Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sob Lip 23, 2016 10:05 am

To poczekam jeszcze i zobaczę Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Karsin
Admin

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sob Lip 23, 2016 11:21 am

Ostatnia propozycja:

krzyżówka ze mnie wcale nie mała.
Mam oczy w odcieniu
ciemnej zieleni,
moja grzywa wygląda
jak utkana z płomieni.
Jestem władczynią SZS,
stada pięknego,
mam potomstwo
i partnera kochanego.
Jestem odważną
altruistką,
rzadko kiedy
pesymistką.
Bywam uparta
niepowtarzalnie,
no i płomienna
idealnie.

Kod:
[size=10][color=#FF9933]Oto ja - [u]piękna[/u] klacz[/color] [color=#FF0000]ruda cała, [/color]
[color=#FF9933][i]krzyżówka [/i]ze mnie[/color] [color=#FF0000]wcale nie mała.
Mam oczy w odcieniu[/color] [color=#FF9933][i]ciemnej[/i] zieleni,
moja grzywa wygląda[/color][color=#FF0000] jak utkana [b]z płomieni[/b].
Jestem [u]władczynią[/u] SZS,[/color] [color=#FF9933]stada [i]pięknego[/i],
mam [i]potomstwo[/i][/color][color=#FF0000] i [i]partnera[/i] kochanego.
Jestem odważną[/color] [color=#FF9933][b]altruistką[/b],
[i]rzadko kiedy[/i][/color] [color=#FF0000]pesymistką.
Bywam uparta[/color] [color=#FF9933][u]niepowtarzalnie[/u],
no i [b]płomienna[/b][/color] [color=#FF0000][i]idealnie[/i].[/color][/size]

Lily
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Lip 24, 2016 11:03 am

To ja wybieram 3, dziękuję wam Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wanilia
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Paź 30, 2016 12:03 pm

Wygląd postaci: Wania to izabelowaty koń andaluzyjski, ma bujną, falowaną grzywę i ogon, skarpetki na wszystkich nogach i małą bliznę na tylnej pęcinie.
Charakter: Wrażliwa, odważna, pomysłowa, niezależna, inteligentna, wesoła
Kolorystyka: Żółć, błękit, pomarańcz
W pierwszej czy w trzeciej osobie?: W trzeciej osobie
Życzenia specjalne: Nie mam chyba
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Paź 30, 2016 6:38 pm

Oki, może będzie do poniedziałku albo wtorku Wink

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bryza
Rekrut

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sob Lis 12, 2016 2:32 pm

Wygląd postaci: Siwa klacz rasy Shire. Ma 215 cm wzrostu. Klacz jest dobrze umięśniona, ma długie nogi zakończone gęstymi, długimi szczotkami pęcinowymi. Jej grzywa i ogon są krótkie, gęste i jedwabiste. W grzywie ma zapleciony jeden mały, chudy warkoczyk. Ma długi tułów i szeroką pierś. Bryza posiada również suchą głowę na wysoko osadzonej szyi. Jej oczy są granatowe, przejrzyste, ani trochę nie mętne. Klacz ma jasnoszare kopyta na których nosi trochę znoszone już końskie buty. Na lewym boku ma jedną niewielką szarą plamkę, a na zadzie zabliźnione rany po bacie. Na szyi po lewej stronie jedną prawie niewidoczną, ale jednak, prawi zagojoną, długą bliznę.
Charakter: Bryzia kiedyś była radosną, ciekawską i ufną klaczą. Kochała życie i czerpała z niego garściami. Jednak coś się zmieniło. Klacz stałą się zimna, nieufna, a często agresywna. Trzeba niemałego wysiłku, by dostać się do jej wnętrza i znaleźć tam wielobarwną, pozytywną, choć lekko błądzącą duszyczkę. Klacz jest dość poważna, można nawet powiedzieć, że trochę nadęta (niekoniecznie jak puzon). Lubi marzyć, ale tylko kiedy jest sama ze sobą i nikt nie widzi. Nie potrafi kochać. Przynajmniej nie ogiera, bo swoje źrebaki kochała nad życie. Bryza jest trochę zamknięta w sobie i nieśmiała, ale kiedy trzeba potrafi to przełamać i stać się wielką złośnicą.
Kolorystyka: Fiolety w różnych odcieniach
W pierwszej czy w trzeciej osobie?: W pierwszej
Wielkość itp.: Normal
Życzenia specjalne: Nie ma
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Savashia
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Wto Kwi 11, 2017 8:13 pm

Wygląd postaci: Sierść w większej części ma piękną barwę onyksu, z wyraźnym dla oka, choć subtelnym połyskiem. W wielu miejscach znajdują się mleczne łaty, wyglądem przywołując wspomnienie pruszącego śniegu; delikatne, stworzone ze skupisk delikatnych plamek, nie zbitych wystarczająco mocno w całość. Grzywa jej ma iście smolistą barwę, jak większość ciała klaczy. Jest bujna, choć niezbyt długa. W dotyku przypomina jedwab. Ogon natomiast jest nieskazitelnie biały, czego przyczyną jest łatka tuż przy nasadzie ogona. Tak samo bujny jak grzywa, sięga do pęcin. Oczy są czarne.
Charakter: Ma niemal tak piękne wnętrze jak wygląd zewnętrzny. Jest miła, łagodnie nastawiona do innych. Zawsze stara się pomóc; bezinteresowna. Jest niezwykle delikatna, przy czym jak narazie udało jej się zachować swoją wrodzoną wrażliwość w niemal nienaruszonym stanie. Jak na razie.
Jest pogodna, pełna optymizmu. Największa wada? Bardzo, ale to bardzo ufna. Daje innym drugą szansę, bo każdy na nią przecież zasługuje. Wszelkie sekrety, tajemnice są u niej bezpieczne. Unika tłumów, w takich momentach jest wyjątkowo nieśmiała. Brakuje jej pewności siebie, przez co nieświadomie i łatwo daje sobą manipulować i kierować.
Uwielbia podróżować, jest żądna przygód. Wiele już widziała i jeszcze więcej chce zobaczyć. Interesuje się legendami, przepowiedniami, czarną magią i runami.
Może z pozoru nic na to nie wskazuje, ale nie jest całkowicie święta. Strzeże swojej własnej tajemnicy, która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego. Jest to sprawa, za którą nienawidzi samej siebie; coś co prześladuje ją w każdym koszmarze. Dodatkowo przypomina jej o tym drogocenny szmaragd, zawieszony na jej szyi.
Poza tym... Coś ją nieodwracalnie zmieniło. I ciągle zmienia. Niewątpliwie zmiana ta nie należała do pozytywnych. Wewnątrz spokojnego, przepełnionego czułością serduszka zaczęło dziać się coś złego. Tak, jakby jakaś nieznana siła wyniszczała ją od środka. Powoli... Niepozorne odskoczenia od anielskiego usposobienia... Nikt nie zauważa, że to staje się coraz bardziej widoczne. Sama klacz nie dopuszcza do siebie myśli, że coś złego może w niej siedzieć. Głęboko zakorzenione w sercu i umyśle, pochłaniające jej myśli i uczucia. Kto wie, jak bardzo To na nią wpłynie...
Kolorystyka: Czerny, fioletowy
W pierwszej czy w trzeciej osobie?: Trzeciej
Życzenia specjalne: Brak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nightmare
Źrebak

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Sro Kwi 12, 2017 6:54 pm

Yhm. Może zrobię do końca ferii wielkanocnych… Bryza, sorki, nie zauważyłam. Jeśli Bryza i Wanilia chcą swoje podpisy, to niech coś tu napiszą Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
C'est Raffinée
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   Nie Kwi 30, 2017 3:36 pm

Sav, Recie się nie chciało, więc ja napisałam ci wierszyk :3 Niestety nie umiem pisać sensownych rzeczy i moje wierszyki są troszkę... hmm, abstrakcyjne, nie wiem czy ci się spodoba... Może kiedyś Reta napisze ci coś lepszego...
Na razie masz to:

Czysty umysł, piękne imię,
dobrem świecą czarne oczy.
Z serca szczera miłość płynie,
lecz Savashia cię zaskoczy.
Często milczy, jest spokojna,
mało mówi - dużo słucha;
lecz w jej duszy cicha wojna
dobra ze złem już wybucha.

Zamiast ostatniego wersu mogłoby też być "złego z dobrym już wybucha".
Albo zakończenie można by trochę zmienić:

lecz w jej duszy cicha wojna:
walka zła z dobrem wybucha.

Wybierz sama czy lepszy taki podpis niż nic, czy wolisz jednak nie mieć podpisu :3 Jeśli uznasz wierszyk za w miarę akceptowalny, to ci go pokoloruję Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki   

Powrót do góry Go down

Podpisownia Dark Kreta i Tajemniczej, Wyrafinowanej Singielki
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next